Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1505
07.09.2007р.
У Києві відбудеться міжнародна конференція “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”
за підтримки європейської інформаційної та навчальної програми “Якість електропостачання – ініціатива Леонардо” (LPQI) Організатори: Торгово-промислова палата України, всеукраїнська галузева газета „ЕлектроТЕМА”

ПРОГРАМА

Міжнародної конференції “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”

(у рамках Форуму “Фестиваль Світла та Електротехніки”

за підтримки європейської інформаційної та навчальної програми “Якість електропостачання – ініціатива Леонардо”(LPQI)

Організатори: Торгово-промислова палата України, всеукраїнська галузева газета „ЕлектроТЕМА”

12 вересня 2007 року,10:00–17:30, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський п-т, 15.

10:00–10:30 Реєстрація учасників конференції.

1 Блок

10:30–12:00

1 Частина

Нормативно-правове забезпечення якості електроенергії.

 1. Проблема електромагнітної сумісності і якості електричної енергії (Жежеленко Ігор Володимирович, Приазовський технічний університет).
 2. Презентація програми LPQI(LeonardoPowerQualityInitiative) (Пйотр Юраш, директор з міжнародних справ, Польський центр промоції міді).
 3. Показники якості електроенергії в розподільних мережах (Варецький Юрій Омелянович, д.т.н, професор кафедри електричних мереж і систем,НУ “Львівська політехніка”).
 4. Стандартизація у сфері забезпечення якості електроенергії, (Королько Станіслава Андріївна, начальник сектору НДІ стандартизації, начальник відділу стандартизації у сфері енергетики, електронних та інформаційних технологій, Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживчстандарт України).

12.00–12.30 Кава-брейк.

12.30–14.00

2 Частина

 1. Нормування та стандартизація якості електроенергії на рівнях МЕК (IEC) та Європейського комітету електротехнічної стандартизації (CENELEC) (Стефан Фасбіндер, Менеджер електротехнічних програм, Німецький інститут міді, Європейський інституті міді).
 2. Вимірювання показників якості електроенергії (Гриб Олег Герасимович, д.т.н., професор, завідувач кафедри електропостачання міст, Харківська національна академія міського господарства).
 3. Якість електроенергії як складова частина державної політики у сфері енергоефективності (Калініченко Валерій Костянтинович, заступник директора Департаменту альтернативних джерел енергії та енергоефективних проектів. Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР).

14.00–14.30 Кава-брейк.

2 Блок

14.30–16.00

1 Частина

Технічні та економічні аспекти проблеми якості електроенергії в електроенергетиці та промисловості.

 1. Вплив електроприводу на якість електричної енергії в розподільних мережах у промисловості(Місюренко Валерій Олексійович,к.т.н., доц. кафедри електроприводу, НУ “Львівська політехніка”).
 2. Поліпшення деяких показників якості електроенергії в мережах з дуговими сталеплавильними печами (Паранчук Ярослав Степанович, д.т.н., професор кафедри електроприводу, НУ “Львівська політехніка”).
 3. Економічні та технічні аспекти компенсації реактивної потужності в промисловості (Хохулін Борис Костянтинович, інженер, старший викладач кафедри електропостачання промислових підприємств міст і сільського господарства, НУ “Львівська політехніка”).

16.00–16.30 Кава-брейк.

16.30–17.30

2 Частина

 1. Вплив якості електроенергії на експлуатаційні характеристики систем електропостачання (Варецький Юрій Омелянович, д.т.н, професор кафедри електричних мереж і систем,НУ “Львівська політехніка”).
 2. Ферорезонанс в електричних мережах (Тугай Юрій Іванович, к.т.н, заступник завідувача відділом оптимізації систем електропостачання, Інститут електродинаміки НАН України).
 3. Несинусоїдальні режими в електричних мережах підприємств (Горпинич Олександр Вікторович, к.т.н, доцент кафедри електропостачання промислових підприємств, Приазовський державний технічний університет).

В програмі можливі зміни.

За докладнішою інформацією звертайтесь:

газета “Електротема”: +38 0322 44 11 66,

eltema@eltema.com.ua

Організатор Форуму – ТПП України: +38 044 278 23 47

Теги та ключові фрази
стандартизація електроенергії, Міжнародна конференція "Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення ", поліпшення якості електроенергії в електроприводі, проблема показники якості електроенергії, , якiсть электроэнергии, розумні полімери, якість електроенергії, проблема електромагнітної та електричної сумісності
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.