Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
2046
14.12.2007р.
ТОВ «Газотрон-Люкс» відзначений у національному конкурсі якості продукції, товарів робіт та послуг “100 кращих товарів України”
У наш час інтенсивного розвитку нових технологій та стрімкості технічного прогресу вітчизняний виробник намагається створювати справді якісну і конкурентоспроможну продукцію. Яскравим прикладом може стати спільний україно-німецький проект заводу “Газотрон-Люкс”.

ТОВ “Газотрон-Люкс” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України 2006–2007” у категорії “Промислові товари для населення”. Громадська організація із захисту прав споживачів лампам Lummax™ дала оцінку “відмінно”, що підтверджується низкою критеріїв, за якими тестувалися лампи, розповів технічний директор підприємства Віктор КОПНІН.

Lummax™ завойовує ринок СНД та Європи

Основним завданням підприємства є масове виробництво компактних люмінесцентних енергозберігаючих ламп за ексклюзивною технологією, на найновішому німецькому обладнанні High-Lux Lichttechnik.

Енергозберігаючі лампи Lummax™ представлені у трьох серіях, розповідає Віктор Копнін:

Lummax™ Есо — найкраща якість за найменшою ціною. Ці лампи дають змогу використовувати всі переваги енергозберігаючих джерел світла за доступною ціною. Lummax™ BrightLight — світять на 20% яскравіше, ніж інші енергозберігаючі лампи. Вони характеризуються найкращими показниками світловипромінювання. Lummax™ LongLife призначені для найбільш інтенсивного використання. Ці лампи пройшли випробування на промислових підприємствах України і продемонстрували стабільну роботу в жорстких режимах експлуатації.

Три колірних температури ламп Lummax™ задовольняють різноманітні потреби у світлі. Колірна температура 2700К — тепло-біле світло наповнить приміщення м’якими відтінками, подарує відчуття ніжності й затишку. Це найкраща колірна температура для освітлення спальні, вітальні й коридору.

Колірна температура 4000К — природне світло зробить навколишній світ повним життя й радості, допоможе насолодитися розмаїтістю кольорів. Найкраща колірна температура для освітлення дитячої і ванної кімнат.

Колірна температура 6400К — денне світло надасть приміщенню яскравих і контрастних відтінків. Найкраща колірна температура для місць роботи, що вимагають додаткової кількості світла.

Переваги проекту

Переваги реалізації цього проекту важко недооцінити як у соціально-економічному, так і в екологічному аспектах.

— Соціальний аспект проявляється в тому, що його реалізація допоможе набути неоціненного досвіду в роботі з високотехнологічним обладнанням, в модернізації та технічному переоснащенні виробничих потужностей, у впровадженні найновіших європейських технологій та методів роботи, — наголошує Віктор Копнін. — Важливим є те, що при запуску виробництва створені додаткові робочі місця з достойною заробітною платнею.

Економічним результатом впровадження програми є скорочення споживання палива, переорієнтація заощаджених енергетичних ресурсів на інші соціальні потреби. Тому КЛЛ є сьогодні основним типом джерела світла, з яким пов’язують надії та плани енергозбереження в освітлюваних приладах.

Значущими видаються й екологічні переваги використання КЛЛ Lummax™. За строк своєї служби одна лампа потужністю 20 Вт допомагає удвічі зменшити витік в атмосферу двоокису вуглецю та запобігає забрудненню довкілля двоокисом сірки. Таким чином знижуються обсяги шкідливих викидів та забруднень навколишнього середовища за рахунок зменшення кількості палива, що споживається на виробництво електроенергії, левову кількість якої споживають сьогодні традиційні лампи розжарювання. Низький рівень застосування ртуті в КЛЛ Lummax™ — усього 2 мг на одну лампу, на відміну від лінійних люмінесцентних ламп, де цей показник сягає 30 мг — та використання екологічно чистого безсвинцевого скла є вагомими показниками надійності роботи лампи та її безпечності для здоров‘я людини і навколишнього середовища. Також використання КЛЛ Lummax™ зумовлене високою якістю світла, яке вона виробляє, та відсутністю ефекту мерехтіння, що негативного впливає на зір та здоров’я людини в цілому. Особливого значення цей факт набуває при використанні Lummax™ у школах, дитячих садках та інших закладах соціальної, дитячої сфери. Надійність та безпека використання КЛЛ Lummax™ підтверджені висновками державної санітарно-епідеміологічної служби при Міністерстві охорони здоров’я України. Відповідно до отриманих висновків, лампи Lummax™ рекомендовані для освітлення в дитячих і шкільних установах, а також у житлових, офісних приміщеннях і приміщеннях промислових підприємств.

Якість продукції підтверджують міжнародні сертифікати

Енергозберігаючі лампи Lummax™ є зразком високої якості, про що свідчить наявність ряду вітчизняних і міжнародних сертифікатів, таких як сертифікат відповідності продукції вимогам ДСТУ IЕС 60968–2001; ГОСТ 21177–82, ТУ У 31.5–32745197–004:2005; сертифікат відповідності системі управління якістю ISO 9001:2000; сертифікат відповідності продукції нормам Європейського союзу з безпеки побутових та інших електроприладів “GS”; сертифікат відповідності продукції директиві 2002/95/ЕС RoHS; сертифікат відповідності продукції нормам електромагнітної сумісності “ЕМС”; сертифікат відповідності продукції вимогам ряду директив Ради ЄС; сертифікат відповідності продукції нормам електробезпеки Європейського союзу “СЕ”; сертифікат відповідності продукції вимогам системи держстандартів Росії.

Енергозбереження – тільки з Lummax™!

Завдяки своїм унікальним характеристикам економічності та вітчизняному “походженню” КЛЛ Lummax™ має всі шанси здобути першість на українському ламповому ринку. Адже термін служби лампи складає 6 000, 10 000 та 15 000 годин, і за цей час вона споживає у п’ять разів менше електроенергії, ніж звичайна лампа розжарювання. Так, важливим чинником є ціна, яка перевищує ціну звичайної лампи розжарювання в декілька разів. Але завдяки своїй економічності затрати на її придбання окупаються швидше, ніж за рік. При використанні лампи 8 годин на добу пряма економія складає 100–150 грн у рік.

Використання КЛЛ замість традиційних ламп розжарювання — визнаний у світі економічно обґрунтований та технічно виправданий захід зі збереження електроенергії. Зважаючи на сумісність Lummax™ із вітчизняними освітлювальними приладами, яка зумовлена використанням у них стандартного цоколя, немає необхідності витрачати додаткові кошти на заміну електросвітильників.

Роблячи висновок з усього вище сказаного, слід зауважити, що сьогодні вітчизняний виробник, в даному випадку рівненський завод “Газотрон-Люкс”, орієнтується не лише на економічну вигоду своєї продукції, а й бере до уваги такі важливі чинники, як соціальна та екологічна ситуації в країні та намагається зробити максимум для її покращання.

www.ogo.ua

Теги та ключові фрази
енергозберігаючі лампи Lummax, тов газотрон-люкс, Газотрон-Люкс лауриаты 2006-2007, чит в копателе онлайн на деньги не шкідливе, Вартість КЛЛ газотрон люкс, Електро Лампи енергозберігаючі вплив на зір, ціна на енергозберігаючі лампи Lummax, шкідливі викиди підприємства Газотрон, пщ, ціни Lummax


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуДодайте коментар, висловіть свою думку

Вова Горогодский | 10.05.2010 18:14:40

Вы знаете о вредности ламп накаливания для зрения, здоровья потребителя как в старых есть коротковолновые инфокрасные лучи 1,8-2 мкм из-за этого нужно от их отказаться как они могут и катаракту нарушение водно-солевого, нагрев тела как термоудар как я призываю о переходе на эти RKK как экономия нетолько денег и здоровья.

[Відповісти]

   Сторінки: 1Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.