Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
998
28.01.2008р.
Littech 2008 СТАМБУЛ
Міжнародна виставка електричних систем, освітлювальних приладів і комунікаційВиставка Lighttech 2008, організована першою турецькою компанією-організатором виставок за межами країни Senexpo Uluslararasi Fuarcilik, проходитиме в Стамбулі. Ця виставка стане для професіоналів, які з'їдуться зі всієї країни і з різних куточків світу, підставою для виходу на найбільший в регіоні ринок електричних систем, освітлювальних матеріалів і устаткування.

Групи продукції Lighttech 2008:
• Освітлювальні прилади, люстри і системи підсвічування;
• Освітлювальні системи;
• Аксесуари і деталі для освітлювального устаткування;
• Електронні деталі освітлювальних технологій;
• Електрокомунікації і електроматеріали;
• Енергетичні/силові системи;
• Системи автоматизації будинку і квартир;
• Інститути, організації і союзи;
• Преса сектора;
• Програмне забезпечення по дизайну освітлення.
УАМ пропонуємо відвідати виставку Lighttech 2008. УАМ надає безкоштовні квитки для відвідання виставки для своїх членів. Виставка проходитиме в Стамбулі 13-16 березня 2008, запрошення і контакти організаторів в УАМ. За інформацією і пропозиціями звертайтеся в дирекцію УАМ. 

«Senexpo Uluslar arası Fuarcılık»

Senexpo є першою турецькою компанією-організатором виставок за межами країни, яка займає провідну роль в пошуку нових ринків турецьких експортерів. Впродовж 12 років компанія Senexpo| організувала 150 виставок в більш ніж 20 країнах, і прагне завоювати ринок електричних систем і освітлення завдяки накопиченому впродовж цього періоду досвіду| роботи, обізнаності і мережі міжнародних зв'язків, а також Виставці Lighttech, яка буде проведена вперше цього року.

Senexpo є володарем Свідоцтва про повноваження класу А, найвищий сертифікат у сфері організації заходів національної участі за межами країни.

За рік Senexpo| проводить більше ніж 60 виставок у сфері будівництва, автомобілебудування, продовольчих товарів, сільськогосподарської продукції, упаковки, готельного обладнення, моди, текстиля, меблевого сектору, включаючи системи освітлення. Разом і з забезпеченням нових каналів для експорту продукції фірмам-виробникам, Senexpo продовжує працювати над отриманням статусу марки на міжнародній арені.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕРИТОРІЇ КРАЇНИ

- Реклама на національному ТВ, радіо, газетах

- Реклама в місцевих журналах з архітектури, декорацій, електричних систем, освітленню і компаніям

- Реклама і презентація в міжнародних журналах електричних систем і освітлення в найбільш важливих країнах

- Веб-сайт англійською і турецькою мовами, включаючи Інтернет-рекламу

- Роботи по презентації через канал підтримуючих організацій

- Презентація за допомогою Outdoor

ЗА КОРДОНОМ

- Безпосередня реклама на виставках будівництва, електрики, освітлення і меблів, Senexpo, що проводяться, в майже 15 країнах

- Розподіл запрошень на відповідні виставки

- Відправлення запрошень потенційним покупцям у відповідних країнах

- Роботи у напрямі зміцнення іміджу турецького товару на зарубіжних виставках

- Реклама через канали посольств і торгових аташе

- Веб-сайт англійською мовою і Інтернет-реклама

- Продаж і презентація виставки за сприяння агентств в зарубіжних країнах.

Виставкова площа

CNR| Expo| Fuaralan| представляє  найбільш прийнятні умови для проведення виставки на міжнародних виставкових площах і займає центральну позицію. Близькість до аеропорту, окружна дорога і метро забезпечують ряд суттєвих переваг для учасників і відвідувачів. Завдяки цьому, CNR Expo Fuaralan не тільки стає будинком для найкрупніших і важливіших виставок, але і представляє найкращу інфраструктуру для Виставки Lighttech.

РОЗЦІНКИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВИСТАВКОВОЇ ПЛОЩІ

Порожня площа

До 01.11.2007

З 01.11.2007

9 - 30 м2

120 ? / м2 + ПДВ

130 ? / m2 + ПДВ

31 - 60 м2

110 ? / м2 + ПДВ

120 ? / m2 + ПДВ

61 - 90 м2

100 ? / м2 + ПДВ

110 ? / m2 + ПДВ

91 м2 і більше

90 ? / м2 + ПДВ

100 ? / m2 + ПДВ

* Для учасників з виставковим майданчиком стягується додаткова оплата 15 ? / м2.

Істамбул

Столиця світу з населенням 14 мільйонів чоловік, що займає неповторне стратегічне положення... Стамбул – один з найбільших торгових центрів світу, найбільш індустріалізорований і найпродуктивніший регіональний центр Туреччини. Завдяки своїм перевагам Стамбул займає провідну позицію в Туреччині як основний центр всіх іноземних інвесторів.

Неповторний Стамбул, столиця 3 найкрупніших імперій, що зведена на двох континентах і є точкою перетину торгової і культурної діяльності ось вже впродовж 3000 років, включаючи транспортні можливості і красу природи.

Чому Істамбул?

40% валового національного продукту Туреччини виготовляється в Істамбулі. Разом з виробничим потенціалом, він привертає до себе увагу всього світу завдяки споживчій потужності.

Істамбул займає місце в торговому центрі в масштабах країни, що робить його лідером виробництва і споживання в Туреччині. Найбільша частина виробництва, експорту і імпорту в країні проходить через Істамбул.

Істамбул займає місце торгового центру в масштабах країни для національних і міжнародних фірм.

Істамбул виходить на передній план завдяки інфраструктурі для проведення виставок і надає самі кращі умови для міжнародних організацій.

Істамбул є важливим центром із спрощеною транспортною системою, яка дозволяє досягти столиць 55 країн протягом 32,5 годин.

Істамбул, основна і невід'ємна торгова і комерційна база для країн регіону і новоформуюючих ринків Ірану, Іраку, Росії, Середньої Азії і країн Балканського півострова має приголомшиві умови як для компаній, які прагнуть придбати товар у турецьких виробників, так і для компаній, які прагнуть розподіляти і реалізовувати товари в країнах регіону.

http://www.uafm.com.ua/

Теги та ключові фрази
игра перевозка на камазах для нокиа 311asha, реклама національного продукту стамбулу, киев продукция Senexpo Uluslararasi fuarcilik, пщ, енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій, виставка в стамбулі березень
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.