Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
950
11.02.2008р.
На аукціон виставляють тернопільський радіозавод “Оріон”

18 лютого 2008 року - останній день прийому заяв для участі в аукціоні з продажу пакету акцій ВАТ “Тернопільський радіозавод “Оріон”, - повідомили 11 лютого у прес-службі регіонального відділення Фонду державного майна України в Тернопільській області.

Проведення конкурсу заплановано на 26 лютого 2008 року. Пакет акцій цього підприємства пропонувався до продажу уже декілька разів, проте покупців не було.

Привабливість об’єкта на сьогодні зросла. Зокрема, якщо у 2006 році прибуток ВАТ “ТРЗ “Оріон” становив лише 10 тисяч гривень, то 2007 рік підприємство закінчило із значно кращими результатами - прибуток перевищив 350 тисяч гривень.

Статутний капітал ВАТ “ТРЗ “Оріон” - 25 мільйонів 888 тисяч гривень. На даний час на підприємстві понад 900 працюючих. Площа земельної ділянки у Тернополі, де розташований ВАТ - 15 га. Крім того, радіозавод має дві філії: Зборівську - “Тонар” площею 3 га та Великоглибочецьку (Тернопільський район) - “Озон”, у розпорядженні якої - 4,6 га землі.

Державна частка у статутному капіталі ВАТ “Оріон”, яке займається виробництвом апаратури для запису, відтворювання звуку та зображення, становить 96,13%, а початкова вартість пакета - 31 мільйон 525 тисяч 758 грн. Номінальна вартість однієї акції - 0,25 грн. Крок, за яким здійснюватиметься збільшення ціни за пакет акцій під час торгів “з голосу”, не менше 10%.

Відповідно до фіксованих умов конкурсу, покупець пакету акцій зобов’язаний протягом 5 років з моменту укладення договору купівлі-продажу дотримуватися тих видів економічної діяльності та номенклатури, які були на дату підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, забезпечувати зростання обсягів виробництва, у тому числі й за рахунок розширення випуску нових видів продукції, сплачувати податки і обов’язкові платежі у повному обсязі, забезпечувати беззбиткову діяльність ВАТ.

Новому власнику необхідно буде налагодити та освоїти випуск сучасних видів продукції й надання послуг; впроваджувати прогресивні технології, механізацію та автоматизацію виробництва, профінансувати розробку і впровадження у виробництво новітньої системи радіозв’язку для потреб силових структур та галузей народного господарства у сумі не менше 8,5 млн. грн. протягом двох років.

На технічну реконструкцію виробництва необхідно буде затратити не менше 15 млн. грн. протягом двох років, при цьому забезпечуючи економію матеріалів, палива та електроенергії.

Значні зобов’язання передбачені перед покупцем і в соціальній сфері, серед яких чи не найголовнішими є: збереження робочих місць протягом 6 місяців із дня переходу права власності на пакет акцій, регулярна виплата заробітної плати та не допущення заборгованості, створення нових робочих місць та безпечних умов праці, утримання об’єктів соціально-побутового призначення, забезпечення виконання умов колективного договору та галузевої угоди.

http://www.spfu.gov.ua/

Теги та ключові фрази
proposition rubrik 113, пщ, сверхяркие светодиоды, генератор змінного струму, proposition detail 13331, торг уа, застосування електромагнітів, ВАТ Оріон, ват трз оріон, земельні ділянки ВАТ ТРЗ Оріон
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.