Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1864
29.09.2008р.
УкрЕЛКОМ – 5 років на шляху до успіху!
30 вересня компанія «УкрЕЛКОМ» - виробник високоякісного електротехнічного обладнання – відзначить п’яту річницю з дня свого створення. Прийшов час підвести деякі підсумки!

Протягом 5 років роботи на ринку електротехнічного обладнання ТОВ «УкрЕЛКОМ» пропонує інноваційні рішення в області його розробки і виробництва, досягаючи при цьому стійкого й динамічного росту об’ємів продажів.

Відбулись як кількісні, так і якісні зміни. Про останні свідчать підвищення ефективності виробництва та відсутність рекламації від замовників. Багатократно зросли об’єми виробництва продукції та виробничі потужності підприємства.

В лютому 2007 року незалежним органом по сертифікації компанією «ТЮФ Норд СЕРТ» був здійснений аудит, результати якого підтвердили відповідність системи менеджменту якості вимогам  ISO 9001, і ТОВ „УкрЕЛКОМ” був виданий відповідний сертифікат.

Наше підприємство є офіційним партнером компанії Siemens по реалізації сухих трансформаторів на території України та Російської Федерації та щитовиком компанії Sсhneider Electric, активно співпрацюємо з такими провідними світовими компаніями, як Moеller, АВВ, Legrand, General Electric. Співпраця з визнаними лідерами дозволяє постійно підвищувати якість продукції, розширювати її номенклатуру і забезпечувати відповідність самим високим вимогам.Якість обладнання підприємства підтверджено досвідом його експлуатації на багатьох об’єктах – ЗАТ «Донецьксталь МЗ», ВАТ «МК Азовсталь», ВАТ «ЛУКОЙЛ Одеський НПЗ», Львівська залізниця, ВАТ «Житомирський маслозавод», ВАТ «Маріупольський МК ім..Ілліча»» та багатьох інших. Немає такої галузі, в якій би не працювало наше обладнання!

Стратегічною ціллю нашого підприємства є виробництво високотехнологічного якісного обладнання, здатного задовольнити запити всіх учасників електротехнічного ринку. Конструкторський відділ в своїй роботі максимально використовує останні досягнення науки та техніки з врахуванням специфічних вимог монтажних організацій та кінцевих споживачів.

Ми з впевненістю пропонуємо нашим клієнтам високу якість продукції, комплексність поставок, гарантії і післягарантійне обслуговування, доставку та проектний сервіс.

На даним момент «УкрЕЛКОМ» виробляє:

- КТП загальнопромислового призначення на комплектації ведучих світових виробників (Sсhnеider Electric, Siemens, ABB, Moeller і т.д.);
- комплектні розподільчі пристрої КРП 6(10), комірки КСО, панелі ЩО;
- вимикачі навантаження ВНА – 10/630 (1000);
- КТП для термообробки бетону та ґрунту КТПТО-80.

А також постачає:

- трансформатори сухі з епоксидною ізоляцією типу GEAFOL потужністю 100-3150 кВА виробництва компанії Siemens;
- масляні трансформатори ТМГ 25-2500, ТМЗ 630-2500 напругою 6-10 кВ.Стратегічним продуктом для нашого підприємства являються комплектні трансформаторні підстанції 10(6)/0,4 кВ, які найбільш поширені як в мережах промислових підприємств, так і в міських мережах.

Підприємство дотримується принципів безперервного покращення якості. Для задоволення всіх вимог замовників і в залежності від ступеня необхідного захисту підприємство пропонує комплектні трансформаторні підстанції зовнішньої установки в металевому контейнері, в модулі з утеплених металевих сендвіч-панелей, а також - для найвибагливіших – в готових залізобетонних блоках.

Металевий контейнер являє собою каркас, який є несучим та витримує жорсткі механічні навантаження. Підприємство має можливість виготовлення будь-якої нестандартної підстанції будь-яких габаритів ( в тому числі з декількох з’єднаних між собою модулів). Повна заводська готовність ввести КТП одразу ж після відвантаження. Можливі 2 варіанти виконання: з внутрішнім коридором обслуговування та без коридора обслуговування.  
 


В 2008 році підприємство освоїло виробництво комплектних трансформаторних підстанцій в блочно-модульному виконання в полегшеній оболонці з сендвіч-панелей. На даний момент ця модель КТП випускається потужністю до 2500 кВА. Оболонка блок-модуля являє собою каркасну зварну конструкцію. В підстанції передбачені опалення, освітлення напругою 220В 50Гц,  переносне освітлення напругою 36В 50Гц, система протипожежної сигналізації, охоронна сигналізація, система кондиціювання та вентиляції.Однією із новинок, які пропонує наше підприємство, є комплектні трансформаторні підстанції в монолітній бетонній оболонці. Важливою особливістю таких підстанцій являється швидка установка на місці і включення в якості тупикових чи прохідних. Досить важливим в сучасних умовах є те, що текстура та колір покриття виконується у відповідності до вимог замовника. Колір корпуса, даху, декоративних елементів та дверей замовник може підібрати за своїм смаком, щоб вписати підстанцію в загальний дизайн міського мікрорайону або виконати в фірмовій гаммі конкретного підприємства.В найближчі роки плани «УкрЕЛКОМ» досить амбіційні. Планується в залежності з потребами ринку значно збільшити об’єми виробництва, досягти найвищої в електротехнічній галузі продуктивності та забезпечити максимальне задоволення споживачів якісною продукцією!

маркетолог ООО "УкрЭЛКОМ"
Рябова Елена Валериевна
тел./факс: +3 80382 74-37-90
+3 80382 74-36-77
e-mail: elena.ryabova@ukrelcom.com   
http://www.ukrelcom.com

Теги та ключові фрази
sikachat tema dila samsung GT-S5620 razmer 220 320, сертифікат відповідності трансформаторів geafol, ТОВ “УкрЕЛКОМ”, статичний перетворювач, тов "УКРЕЛКОМ"


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.