Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1784
29.09.2008р.
УкрЕЛКОМ – 5 років на шляху до успіху!
30 вересня компанія «УкрЕЛКОМ» - виробник високоякісного електротехнічного обладнання – відзначить п’яту річницю з дня свого створення. Прийшов час підвести деякі підсумки!

Протягом 5 років роботи на ринку електротехнічного обладнання ТОВ «УкрЕЛКОМ» пропонує інноваційні рішення в області його розробки і виробництва, досягаючи при цьому стійкого й динамічного росту об’ємів продажів.

Відбулись як кількісні, так і якісні зміни. Про останні свідчать підвищення ефективності виробництва та відсутність рекламації від замовників. Багатократно зросли об’єми виробництва продукції та виробничі потужності підприємства.

В лютому 2007 року незалежним органом по сертифікації компанією «ТЮФ Норд СЕРТ» був здійснений аудит, результати якого підтвердили відповідність системи менеджменту якості вимогам  ISO 9001, і ТОВ „УкрЕЛКОМ” був виданий відповідний сертифікат.

Наше підприємство є офіційним партнером компанії Siemens по реалізації сухих трансформаторів на території України та Російської Федерації та щитовиком компанії Sсhneider Electric, активно співпрацюємо з такими провідними світовими компаніями, як Moеller, АВВ, Legrand, General Electric. Співпраця з визнаними лідерами дозволяє постійно підвищувати якість продукції, розширювати її номенклатуру і забезпечувати відповідність самим високим вимогам.Якість обладнання підприємства підтверджено досвідом його експлуатації на багатьох об’єктах – ЗАТ «Донецьксталь МЗ», ВАТ «МК Азовсталь», ВАТ «ЛУКОЙЛ Одеський НПЗ», Львівська залізниця, ВАТ «Житомирський маслозавод», ВАТ «Маріупольський МК ім..Ілліча»» та багатьох інших. Немає такої галузі, в якій би не працювало наше обладнання!

Стратегічною ціллю нашого підприємства є виробництво високотехнологічного якісного обладнання, здатного задовольнити запити всіх учасників електротехнічного ринку. Конструкторський відділ в своїй роботі максимально використовує останні досягнення науки та техніки з врахуванням специфічних вимог монтажних організацій та кінцевих споживачів.

Ми з впевненістю пропонуємо нашим клієнтам високу якість продукції, комплексність поставок, гарантії і післягарантійне обслуговування, доставку та проектний сервіс.

На даним момент «УкрЕЛКОМ» виробляє:

- КТП загальнопромислового призначення на комплектації ведучих світових виробників (Sсhnеider Electric, Siemens, ABB, Moeller і т.д.);
- комплектні розподільчі пристрої КРП 6(10), комірки КСО, панелі ЩО;
- вимикачі навантаження ВНА – 10/630 (1000);
- КТП для термообробки бетону та ґрунту КТПТО-80.

А також постачає:

- трансформатори сухі з епоксидною ізоляцією типу GEAFOL потужністю 100-3150 кВА виробництва компанії Siemens;
- масляні трансформатори ТМГ 25-2500, ТМЗ 630-2500 напругою 6-10 кВ.Стратегічним продуктом для нашого підприємства являються комплектні трансформаторні підстанції 10(6)/0,4 кВ, які найбільш поширені як в мережах промислових підприємств, так і в міських мережах.

Підприємство дотримується принципів безперервного покращення якості. Для задоволення всіх вимог замовників і в залежності від ступеня необхідного захисту підприємство пропонує комплектні трансформаторні підстанції зовнішньої установки в металевому контейнері, в модулі з утеплених металевих сендвіч-панелей, а також - для найвибагливіших – в готових залізобетонних блоках.

Металевий контейнер являє собою каркас, який є несучим та витримує жорсткі механічні навантаження. Підприємство має можливість виготовлення будь-якої нестандартної підстанції будь-яких габаритів ( в тому числі з декількох з’єднаних між собою модулів). Повна заводська готовність ввести КТП одразу ж після відвантаження. Можливі 2 варіанти виконання: з внутрішнім коридором обслуговування та без коридора обслуговування.  
 


В 2008 році підприємство освоїло виробництво комплектних трансформаторних підстанцій в блочно-модульному виконання в полегшеній оболонці з сендвіч-панелей. На даний момент ця модель КТП випускається потужністю до 2500 кВА. Оболонка блок-модуля являє собою каркасну зварну конструкцію. В підстанції передбачені опалення, освітлення напругою 220В 50Гц,  переносне освітлення напругою 36В 50Гц, система протипожежної сигналізації, охоронна сигналізація, система кондиціювання та вентиляції.Однією із новинок, які пропонує наше підприємство, є комплектні трансформаторні підстанції в монолітній бетонній оболонці. Важливою особливістю таких підстанцій являється швидка установка на місці і включення в якості тупикових чи прохідних. Досить важливим в сучасних умовах є те, що текстура та колір покриття виконується у відповідності до вимог замовника. Колір корпуса, даху, декоративних елементів та дверей замовник може підібрати за своїм смаком, щоб вписати підстанцію в загальний дизайн міського мікрорайону або виконати в фірмовій гаммі конкретного підприємства.В найближчі роки плани «УкрЕЛКОМ» досить амбіційні. Планується в залежності з потребами ринку значно збільшити об’єми виробництва, досягти найвищої в електротехнічній галузі продуктивності та забезпечити максимальне задоволення споживачів якісною продукцією!

маркетолог ООО "УкрЭЛКОМ"
Рябова Елена Валериевна
тел./факс: +3 80382 74-37-90
+3 80382 74-36-77
e-mail: elena.ryabova@ukrelcom.com   
http://www.ukrelcom.com

Теги та ключові фрази
sikachat tema dila samsung GT-S5620 razmer 220 320, сертифікат відповідності трансформаторів geafol, ТОВ “УкрЕЛКОМ”, статичний перетворювач, тов "УКРЕЛКОМ"


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 18/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.