Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
3443
06.03.2009р.
Відбулась стартова зустріч стосовно офіційного започаткування впровадження в Україні спільного зі Світовим банком Проекту з передачі електроенергії

В офісі Світового банку в Україні (м. Київ, Дніпровський узвіз, 1) відбулась стартова зустріч стосовно офіційного започаткування впровадження в Україні спільного зі Світовим банком Проекту з передачі електроенергії.

В цій зустрічі взяли участь заступник Міністра палива та енергетики Сергій Павлуша, заступник директора НЕК «Укренерго» Анатолій Ходаківський, Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Мартін Райзер, керівник Цільової групи Світового банку Деян Остоїч та інші представники сторін.

Головною метою Проекту з передачі електроенергії є підвищення рівня надійності постачання електроенергії за допомогою реабілітації передавальних підстанцій та оновлення мережі передачі електроенергії. Цей проект буде спрямовано також на посилення інституційних можливостей оператора передавальної системи, тобто НЕК „Укренерго”, з тим, щоб він був спроможним гарантувати безпеку і надійність постачання електроенергії.

Під час заходу в присутності представників Мінпаливенерго, Центрального апарату НЕК «Укренерго» та шести регіональних енергетичних систем, в яких має впроваджуватись Проект, проведено семінар, на якому освітлювались завдання та обсяги Проекту, План реалізації Проекту, питання фінансового менеджменту, охорони навколишнього середовища, підготовки тендерної документації та проведення закупівель. Окрім цього, сторонами заслухано презентацію Консультанта з питань закупівель і управління проектом та MVV decon CmbH (Німеччина).

Проект складається з таких частин:

Компонент А «Реабілітація трансформаторних підстанцій» - заміна застарілого високовольтного обладнання і встановлення сучасних систем релейного захисту та систем автоматизації підстанцій (i) на трьох підстанціях напругою 330 кВ у Дніпровській енергетичній системі (трансформаторні підстанції напругою 330 кВ – Першотравнева, Південна та Дніпродзержинська) (ii) на одній підстанції напругою 330 кВ (Чайкіно) та одній підстанції напругою 220 кВ (Азовська) у Донбаській енергетичній системі та (iii) на п’яти підстанціях напругою 750 кВ - Дніпровській, Донбаській, Західноукраїнській, Вінницькій та Північноукраїнській.

Компонент В «Зміцнення мережі ліній електропередачі» - розширення існуючої підстанції 330 кВ Бар та будівництво лінії електропередачі 330 кВ довжиною 77 кілометрів, яка з’єднає підстанцію Бар з Дністровською гідравлічною акумулюючою електричною станцією, яка будується.

Компонент С «Стабілізація Кримської електроенергетичної системи» – модернізація ПС 330 кВ Сімферополь та модернізація систем контролю на підстанціях напругою 330 кВ і 220 кВ Кримської енергетичної системи.

Компонент D «Інституційний розвиток» - Надання НЕК «Укренерго» технічної допомоги у справі (і) розбудови організаційного та кадрового потенціалу в галузі закупівель і управління проектом; (іі) створення та впровадження корпоративної ІСУ та (ііі) щорічного аудиту рахунків проекту та компанії.

Компонент Е. Впровадження Кодексу електромереж - надання технічної допомоги НЕК «Укренерго» у впровадженні Кодексу електромереж. Технічна допомога включатиме допомогу НЕК «Укренерго» у (i) підготовці проектів угод про підключення та розробці тарифів і правил купівлі додаткових (енергетичних) послуг на оптовому ринку електроенергії; (ii) навчанні персоналу НЕК «Укренерго» щодо питань моделювання та імітації нових схем енергетичного ринку; (iii) визначенні і підтримці таких інструментів, як апаратне і програмне забезпечення, телекомунікаційні системи і системи зняття показників вимірювальних приладів.

Загальна вартість Проекту становить  238 млн. дол. США.

Позика МБРР - 200 млн. дол. США; власні кошти НЕК «Укренерго» - 38 млн. дол. США.

Позичальник – Україна, агент Позичальника - Міністерство фінансів, бенефіціар - НЕК “Укренерго”.

Початок надання коштів позики – 2009р.;

Ставка відсотків МБРР – LIBOR + змінний спред.

Ставка одноразової комісії (за відкриття кредитної лінії) – 0,25 %;

Ставка комісійних відсотків – 0 %.

Відсотки за надання державних гарантій (маржа Міністерству фінансів України) - 2%;

2009 – 2012 рр. – період реалізації Проекту;

2009 – 2012 рр. – пільговий період;

2013 – 2027 рр. – погашення основної суми позики та відсотків.

http://mpe.kmu.gov.ua/

Теги та ключові фрази
Выкройка схема вечернего платья скачать на мобильный телефон 3g, проект світового банку передачі електроенергії, электротехника, элекро підстанція бар


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.