Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1480
12.08.2010р.
Оператори мобільного зв’язку виступають проти створення Фонду універсальних послуг
Провідні українські оператори мобільного зв’язку: «Київстар», «МТС Україна», «Астеліт»\ТМ life:) та «Українські радіосистеми»\ ТМ Beeline, вважають запропонований Міністерством транспорту та зв’язку України проект змін до законодавства щодо створення Фонду універсальних послуг таким, що не відповідає сучасному стану розвитку телекомунікаційного ринку, потребам та інтересам споживачів.
 
Під час спільної прес-конференції провідні оператори індустрії зв’язку «Київстар», «МТС Україна», life:) та Beeline зазначили, що вважають надання доступу до комунікаційних послуг для усіх українців необхідною передумовою формування розвиненого інформаційного суспільства. Однак зазначений законопроект є архаїчним по суті і таким, що не відповідає поточному стану та потребам телекомунікаційного ринку України. Крім того, він не відповідає стандартам аналогічних ініціатив Європейського Союзу та не ґрунтується на повних та всебічних дослідженнях поточного стану та реальним потребам забезпечення населення телекомунікаційними послугами. Тому держава не досягне задекларованих цілей, якщо обере хибний та непродуманий шлях, що пропонується галузевим Міністерством.
 
Оператори пропонують Урядові відхилити висунутий Мінтрансзв’язку законопроект та спільно розробити програму конкретних дій щодо телефонізації чітко визначеної кількості населених пунктів, що її дійсно потребують. Відповідна програма має бути розроблена з урахуванням сучасних реалій ринку, розвитку технологій, і існуючої якості телекомунікаційних послуг.
 
На сьогодні зазначена законодавча ініціатива відповідає лише фінансовим інтересам одного потужного учасника ринку телекомунікацій – ВАТ «Укртелеком». Цей оператор протягом багатьох років підтримує та лобіює ідею створення відповідного Фонду з метою поліпшення власних фінансових показників. При цьому, пропонуючи відповідний механізм створення Фонду, його автори не замислюються над тим, хто власне стане єдиним донором Фонду. Саме громадяни, в умовах виходу держави з економічної кризи, будуть вимушені сплачувати додаткові 3% вартості послуг з метою фінансування державного монополіста та збільшення його дохідності напередодні приватизації. Така позиція є безвідповідальною та антисоціальною по відношенню до населення та ринку. Слід зауважити, що споживачі послуг мобільного зв’язку вже сплачують до Пенсійного фонду України збір у розмірі 7,5% від вартості спожитої послуги без урахування ПДВ. Отже, найбільший податковий тиск за умови схвалення законопроекту відчують саме наші абоненти, яким фактично пропонується сплачувати сумарно 10,5% від вартості тарифу, не враховуючи ПДВ.
 
Оператори зауважили, що в Україні практично 100% населених пунктів уже покриті мережами операторів мобільного зв’язку. Наразі проникнення мобільного зв’язку в загальній кількості населення України становить понад 119%. За даними минулого року мережі операторів зв’язку не покривають лише кілька десятків  населених пунктів з незначною кількістю населення. Ці населені пункти, як правило, знаходяться у віддалених, важкодоступних регіонах. Тож технологічний процес надання там послуг фіксованого зв’язку, пов’язаний з прокладанням кабелю, може бути не лише капіталомістким, але й довготривалим, а тому –  неефективним і недоцільним.
 
Оператори також висловили готовність спільно із Урядом розглянути можливість покриття мережами визначених територій. Практики ринку глибоко переконані, що телефонізація віддалених регіонів за допомогою мобільного зв’язку є набагато прогресивнішою. Вона обійдеться державі й споживачам значно дешевше та буде виконана у коротший термін, що важливо в умовах модернізації інфраструктури держави в тому числі під час підготовки до проведення в Україні «Євро-2012».
 

Примітка:
У січні 2009 року Міністерство транспорту та зв’язку України запропонувало проект Закону, яким передбачається створення Фонду універсальних телекомунікаційних послуг. Відповідний Фонд пропонується створити у складі Державного бюджету України та наповнювати за рахунок споживачів телекомунікаційних послуг. З цією метою Мінтрансзв’язку пропонує  встановлення обов’язкової для всіх споживачів телекомунікаційних послуг цільової надбавки до роздрібного тарифу на послуги в розмірі 3% від вартості відповідних послуг без ПДВ. Кошти Фонду витрачатимуться на відшкодування операторам фіксованого телефонного зв’язку збитків від надання універсальних послуг (місцевого телефонного зв’язку) у сільській, гірській місцевості та віддалених регіонах.

g-news.com.ua

Теги та ключові фрази
що це за оператор мобільного зв'язку 14035508286, пщ, оператори, etech pm 300, пристрої захисту та контролю, ринок мобільного звязку в україні 2011, ринок мобільного звязку укоаина, енергозберігаючий пристрій схема, ринок мобільного звязку в україні на 2011, ринок мобільного зв'язку 2009
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.