Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1540
05.06.2006р.
«Високовольтний союз”. Підсумки кварталу: позитивна динаміка зростання
За два роки з моменту створення на підприємствах холдингу ВС пройшли значні позитивні зміни: придбане нове устаткування, налагоджені нові канали збуту продукції, об’єми виробництва і продажу продукції місяць за місяцем ростуть.

Відбулося істотне збільшення продажів практично у всіх основних продуктових групах:

·Вимикачі 6(10) кВ, зокрема у складі КРП і КТПБ – на 46% (у натуральному виразі);

·Вимикачі 27,5-35 кВ, зокрема у складі КРП і КТПБ – на 148% (у натуральному виразі);

·КРП 6 (10) кВ, зокрема у складі КТПБ – на 39% (у натуральному виразі);

·КРП 35 кВ, зокрема у складі КТПБ – на 91% (у натуральному виразі);

·КТПБ 110, 35 кВ – більш ніж у 2 рази (у натуральному виразі) в порівнянні з аналогічним періодом 2005 року.

«Високовольтний союз» розвивається відповідно до стратегії, розробленої менеджментом компанії. Нова продукція, що виводиться на ринок, отримує все більший і більший попит. Вироби «Високовольтного союзу» можна порівняти за якістю і характеристиками із зарубіжними аналогами фірм ABB, Siemens, Schneider, але за ціноювони є значно доступнішими. Тому не дивно, що об’єм продажу зростає.

В порівнянні з 2005 р в структурі продажу ВС збільшилася частка КРП 6(10) кВ з 53,6% до 57,6%, частка КТПБ збільшилася з 4,8% до 13,9%. У 1 кварталі 2006 р помітне істотне зростання продажу по групі вакуумних вимикачів класу 6(10). Відбулося істотне збільшення продажу по групі вакуумних вимикачів класу 35 кВ. Сукупний об’єм продажу вимикачів зовнішньої установки класу 35 кВ збільшився з 28 до 44 шт, включаючи вимикачі, поставлені у складі КТПБ. Таким чином, зростання продажу по даній групі в натуральному виразі склало 57%. При цьому варто відзначити, що велика частина приросту була забезпечена за рахунок продажу нових апаратів серії ВР35НТ на російському ринку.

У першому кварталі 2006 роки відбулося збільшення продажу по групі генераторних вимикачів у вартісному виразі на 38%. Безперечним резервом збільшення продажу по групі «легких» генераторних вимикачів повинно стати введення на ринок нового вакуумного генераторного вимикача серії ВГГ-10, який по своїх технічних параметрах і експлуатаційних характеристиках значно перевершує свого попередника – маломасляного вимикача МГГ-10.

Протягом першого кварталу 2006 р значно збільшився об’єм продажу комплектних розподільних пристроїв класу 6(10) кВ. З урахуванням комірок, реалізованих у складі КТПБ, зростання продажів КРП серії КУ-10Ц склало 54% в натуральному виразі.

За підсумками 1 кварталу 2006 р відбулося істотне збільшення продажу по групі комплектних трансформаторних підстанцій КТПБ 110, 35 кВ.

На долю Росії і України в першому кварталі 2006 роки припадає 99% в сукупному об’ємі продажів «Високовольтного союзу». При цьому зростання продажу в грошовому виразі на території Росії склало 173%, на території України – 114% в порівнянні з аналогічним періодом 2005 року.

Безумовно, важливу роль в цьому процесі зіграла активна політика ЗАТ «ВС» з розвитку регіональної мережі представництв в Росії, насамперед в найбільш розвинених індустріальних регіонах. Зростання реалізації на території України було забезпечене за рахунок ефективної роботи діючих представництв і продажу таких видів продукції як комірки КРП серії КУ-10Ц, серії КУ-35, КТПБ 110, 35 кВ, вакуумні вимикачі 6(10) кВ.

Таким чином, динаміка продажу холдингу ВС за підсумками першого кварталу 2006 р має позитивну тенденцію. Очевидно, що локомотивом зростання об’ємів продажу холдингу є КРУ 6(10) кВ і ПС 110, 35 кВ. Вцілому це відображає діючу стратегію розвитку компанії.

Виконуючий обов’язки генерального директора холдингу «Високовольтний союз» Леонід Цвєтков упевнений в тому, що компанія в найближчі роки займе заплановані 25відсотків російського ринку високовольтної продукції. Він так прокоментував підсумки першого кварталу:

«Компанія розвивається відповідно до наших планів. З цим завданням ми успішно справляємося. І я упевнений, що позитивна динаміка зростання закріпиться. Підставою для такої впевненості є те, що «Високовольтний союз» має сильний кадровий і фінансовий потенціал, сильний менеджмент, а заводи, що входять в холдинг, мають багаторічний досвід виробництва якісної, надійної продукції.

Наші основні споживачі – підприємства Росії і України. Але вже зараз ми вийшли і активно освоюємо ринок високовольтної продукції країн СНД – відкриті представництва ВС в Білорусі, Казахстані, Естонії. Наше устаткування стоїть на об’єктах електропостачання в країнах найближчого зарубіжжя.

Ми розвиваємося, активно ростемо, пропонуємо нові послуги. «Високовольтний союз» стає по-справжньому сучасною інжиніринговою компанією, що надає замовнику весь комплекс послуг з постачання рішень у області устаткування середньої і високої напруги. Саме таке завдання поставлене акціонерами перед менеджментом компанії і є всі підстави вважати, що воно буде виконане».

Теги та ключові фрази
Ринок високовольтного устаткування, вакуумні вимикачі 35кВ
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 01/06/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.