Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
2744
18.03.2011р.
Конференція «УКРСТРОЙЕЛЕКТРО-2011» обмін досвідом відбувся!
16 березня 2011 року вперше відбулася Всеукраїнська конференція «Укрстройелектро-2011», темою якої став аналіз та висвітлення основних тенденцій розвитку будівельно-енергетичного ринку. На конференції розглядались ключові питання проектування електрообладнання в контексті забезпечення пожежної безпеки, експлуатаційних характеристик та енергоефективності об’єктів громадського призначення.

Учасникам конференції були презентовані ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення» керівником розробки цих будівельних норм Юрієм Громадським. 

Відкрив конференцію її «ідейний натхненник» Юрій Громадський, розробник ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення». Він визначив головні аспекти, які були включені в нову редакцію ДБН В.2.5-23-2010, в тому числі, розрахунок навантажень згідно з вимогами пожежної безпеки, доповнення до розділу «Системи гарантованого електропостачання», розрахунок та вимоги до шинопроводів, розрахунок вентиляції в сухих трансформаторах. Класифікації електроприймачів за надійністю електропостачання було подане пояснення в останній доповіді.

Ростислав Кравченко, УкрНДІ пожежної безпеки, виступив з доповіддю «Вимоги пожежної безпеки до елементів систем електропроводки об’єктів громадського призначення», в якому відзначив, що прийняті будівельні норми включають вимоги пожежної безпеки до систем електропроводки, в основі яких – положення міжнародних та дійсних в Україні стандартів, що встановлюють методи оцінки пожежної небезпеки ізольованих дротів і кабелів, систем кабельних трубопроводів, лотків та східців і систем шинопроводів за такими показниками як стійкість до поширення вогню, вогнестійкість, здатність до виділення диму, токсичність та корозійність активності летких продуктів горіння.  

У своїй доповіді Костянтин Самчук, генеральний директор компанії-виробника «ЄвромонтажГруп», розкрив ідеологію створення низьковольтного електрообладнання в контексті сучасних вимог, зробивши особливий акцент на високотехнологічність рішень у даній консервативній сфері.

Професор кафедри електропостачання НТУУ «КПІ», доктор технічних наук ФРН, заступник головного редактора інформаційного збірника «Промелектро», Микола Денисенко, у своїй доповіді розкрив тему: «Компенсація реактивної потужності: проблема, стан і перспективи», де довів необхідність прийняття ефективної (з точки зору впливу на споживача та суб’єктів оптового ринку електроенергії) системи стимулювання впровадження КРН, яка була б збалансована з інтересами споживачів та електрокомпаній.

Олександр Єна, продакт-менеджер компанії АВВ, на «Укрстройелектро-2011» презентував учасникам конференції новий продукт підприємства – КРУ 10 кВ "Unisec" з повітряною ізоляцією для вторинного розділення електричної енергії для об’єктів енергетики, промисловості, інфраструктури, розроблений та досліджений у відповідності з найвищими вимогами міжнародних стандартів.

Микола Антонович Білорус, головний спеціаліст інституту «Енергоперспектива», експерт у галузі електричних мереж та систем, виступив з доповіддю на тему: «Розрахунок електричних навантажень». Суть доповіді – характеристика нормативів навантаження житла згідно ДБН та внесення корегувань у пункт 3.9 ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення».

Перша Всеукраїнська конференція «Укрстройелектро-2011» стала новою платформою для обміну досвідом між будівельниками, проектувальниками та електриками. «Це – знакова подія, яка об’єднала провідних спеціалістів будівельної та енергетичної галузі. На «Укрстройелектро» чекає велике майбутнє: ми плануємо провести ряд семінарів, охопити суміжні сфери будівництва та вже в найближчий час провести другу конференцію «Укрстройелектро»», - Олександр Недбаєв, директор “Checkpoint Group” (компанія – технічний організатор конференції).

Теги та ключові фрази
ищураба.вворонеже.наночь.ру, Индивидиуалки дагестана, www.proelectro.info+4732, ДБН сонячні електростанції, електромобілі забезпечення пожежної безпеки, укрстройэлектро, КОНФЕРЕНЦИЯ УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011, company propositions 2064, приватне підприємство львівелектросервіс, Микола Білорус
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.