Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

20-23 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр

9-12 квітня 2019

Україна, м. Київ ,
КиївЕкспоПлаза

9-12 квітня 2019 року

Україна, м. Київ,
КиївЕксоПлаза
Новини
Редакція газети «ЕлектроТЕМА» випускає щорічний «ЕлектроКАЛЕНДАР» виставок та важливих подій в Україні та за кордоном. Уміщені в календарі дати, терміни, міста та країни проведення...

Фаховий інженер Анатолій Стафійчук з села Бронниця, що на Вінничині, освітлює двір та вулицю біля приватного будинку ліхтарями на сонячній енергії.

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
2496
18.03.2011р.
Конференція «УКРСТРОЙЕЛЕКТРО-2011» обмін досвідом відбувся!
16 березня 2011 року вперше відбулася Всеукраїнська конференція «Укрстройелектро-2011», темою якої став аналіз та висвітлення основних тенденцій розвитку будівельно-енергетичного ринку. На конференції розглядались ключові питання проектування електрообладнання в контексті забезпечення пожежної безпеки, експлуатаційних характеристик та енергоефективності об’єктів громадського призначення.

Учасникам конференції були презентовані ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення» керівником розробки цих будівельних норм Юрієм Громадським. 

Відкрив конференцію її «ідейний натхненник» Юрій Громадський, розробник ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення». Він визначив головні аспекти, які були включені в нову редакцію ДБН В.2.5-23-2010, в тому числі, розрахунок навантажень згідно з вимогами пожежної безпеки, доповнення до розділу «Системи гарантованого електропостачання», розрахунок та вимоги до шинопроводів, розрахунок вентиляції в сухих трансформаторах. Класифікації електроприймачів за надійністю електропостачання було подане пояснення в останній доповіді.

Ростислав Кравченко, УкрНДІ пожежної безпеки, виступив з доповіддю «Вимоги пожежної безпеки до елементів систем електропроводки об’єктів громадського призначення», в якому відзначив, що прийняті будівельні норми включають вимоги пожежної безпеки до систем електропроводки, в основі яких – положення міжнародних та дійсних в Україні стандартів, що встановлюють методи оцінки пожежної небезпеки ізольованих дротів і кабелів, систем кабельних трубопроводів, лотків та східців і систем шинопроводів за такими показниками як стійкість до поширення вогню, вогнестійкість, здатність до виділення диму, токсичність та корозійність активності летких продуктів горіння.  

У своїй доповіді Костянтин Самчук, генеральний директор компанії-виробника «ЄвромонтажГруп», розкрив ідеологію створення низьковольтного електрообладнання в контексті сучасних вимог, зробивши особливий акцент на високотехнологічність рішень у даній консервативній сфері.

Професор кафедри електропостачання НТУУ «КПІ», доктор технічних наук ФРН, заступник головного редактора інформаційного збірника «Промелектро», Микола Денисенко, у своїй доповіді розкрив тему: «Компенсація реактивної потужності: проблема, стан і перспективи», де довів необхідність прийняття ефективної (з точки зору впливу на споживача та суб’єктів оптового ринку електроенергії) системи стимулювання впровадження КРН, яка була б збалансована з інтересами споживачів та електрокомпаній.

Олександр Єна, продакт-менеджер компанії АВВ, на «Укрстройелектро-2011» презентував учасникам конференції новий продукт підприємства – КРУ 10 кВ "Unisec" з повітряною ізоляцією для вторинного розділення електричної енергії для об’єктів енергетики, промисловості, інфраструктури, розроблений та досліджений у відповідності з найвищими вимогами міжнародних стандартів.

Микола Антонович Білорус, головний спеціаліст інституту «Енергоперспектива», експерт у галузі електричних мереж та систем, виступив з доповіддю на тему: «Розрахунок електричних навантажень». Суть доповіді – характеристика нормативів навантаження житла згідно ДБН та внесення корегувань у пункт 3.9 ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення».

Перша Всеукраїнська конференція «Укрстройелектро-2011» стала новою платформою для обміну досвідом між будівельниками, проектувальниками та електриками. «Це – знакова подія, яка об’єднала провідних спеціалістів будівельної та енергетичної галузі. На «Укрстройелектро» чекає велике майбутнє: ми плануємо провести ряд семінарів, охопити суміжні сфери будівництва та вже в найближчий час провести другу конференцію «Укрстройелектро»», - Олександр Недбаєв, директор “Checkpoint Group” (компанія – технічний організатор конференції).

Теги та ключові фрази
ищураба.вворонеже.наночь.ру, Индивидиуалки дагестана, www.proelectro.info+4732, ДБН сонячні електростанції, електромобілі забезпечення пожежної безпеки, укрстройэлектро, КОНФЕРЕНЦИЯ УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011, company propositions 2064, приватне підприємство львівелектросервіс, Микола Білорус
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 16/11/2018
24
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.