Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
384
27.02.2013р.
Успішні випробування волоконно-оптичних кабелів Leviton
Американська компанія «Leviton» повідомила про успішне завершення випробувань своїх волоконно-оптичних магістральних кабелів марки Opt-X® Unity 40G/100G Pre-terminated MTP® у каналі 40 Gbe з використанням комутаторів для мережі Ethernet і модульних оптичних прийомопередавачів QSFP (Quad (4-channel) Small Form-factor Pluggable) від різних постачальників.

 

Випробування проходили під час проведеного консорціумом «Ethernet Alliance» заходу «Terafabric Plugfest» у лабораторії Interoperability Нью-Хемпширського університету. Основна мета цього заходу полягала у перевірці функціональної сумісності й можливості взаємодії виробів різних постачальників – кабелів, дослідного устаткування, мережних адаптерів, систем запам'ятовувальних пристроїв і перемикачів, що підтримують стандарти IEEE 802.1 Data Center Bridging (DCB) і проекти стандартів. Це було перше галузеве публічне випробування виробів від різних постачальників на відповідність офіційному стандарту IEEE Data Center Bridging Exchange (DCBX) standard 802.1Qaz.

Окрім того, канал 40 Gbe був уперше успішно випробуваний у середовищі багатотипової структури DCB (Data center bridging). Постачальники кабелів також провели ретельні випробування на безперервність передавання сигналу для безпосередньо під’єднаних кабелів з мідними жилами. Випробування проводили на безпосередньо під’днаних активних і пасивних кабелях з мідними жилами, а також на безпосередньо під’єднаних активних волоконно-оптичних кабелях. Як наголосив п. Дэйв Муллен, старший менеджер з волоконно-оптичної продукції відділення Leviton Network Solutions, «Terafabric Plugfest», організований консорціумом «Ethernet Alliance» її захід, надає компанії «Leviton» та іншим провідним постачальникам чудову можливість продемонструвати функціональну сумісність різнотипних виробів.

Участь у заходах, подібних «Plugfest», свідчить про готовність компанії «Leviton» надавати допомогу споживачам в освоєнні Ethernet-додатків наступного покоління. Створена компанією система Opt-X Unity забезпечує можливість безпосереднього перехід до 40 Gbe або 100 Gbe і водночас вона повністю сумісна з наявними Gigabit або 10 Gbe мережами. Система Opt-X Unity відповідає суровим вимогам стандарту IEEE щодо внесених втрат, які висувають до волоконно-оптичного кабельного каналу, від 2,6 дб для 10 Gbe до 1,9 дб для OM3 40/100 Gbe і 1,5 дб для OM4 40/100 Gbe.

24-волоконна MTP (Media Transfer Protocol) система дає змогу подвоїти щільність розміщення оптичних кабелів у кабельних каналах порівняно з 12-волоконними системами, а також дає змогу зменшити кількість кабельних каналів й поліпшити вентиляцію в центрах обробки й зберігання даних.

«Ethernet Alliance» – це міжнародний, некомерційний, галузевий консорціум членських організацій прихильників успішного просування Ethernet-технологій.
Членами консорціуму є постачальники систем і компонентів, експерти галузі, навчально-наукові заклади й державні професійні організації. Усі члени «Ethernet Alliance» працюють разом для того, щоб стандарти Ethernet вийшли на ринок. Вони організовують і підтримують різні види діяльності – від розробки нових Ethernet-технологій до випробувань на можливість взаємодії виробів різних постачальників, а також різних демонстраційних заходів, які проводяться з навчальною метою.

www.ruscable.ru
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.