Вам подобається оновлений портал?
Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Надалі, запевнив В. Єременко, вітроустановки такої потужності компанія передбачає експлуатувати й на інших вітропарках. Водночас він запевнив, що переходити на іншого виробника вітротурбін «Вітропарки України» наразі не збираються.
«Це питання суто економічне. На сьогодні до нас достатньо багато хто звертається з пропозиціями. Однак, питання полягає у «місцевій складовій», яка запроваджена законом. Тому у виробників є два шляхи розвитку – іти до нас і з разом працювати, або створювати власне виробництво… Будь-який потенційний інвестор – це вагомі знання, великий європейський та світовий досвід, який наші люди можуть отримати», – вважає очільник компанії.
Владислав Єременко також зауважив, що «Вітропарки України» діють у поточному році згідно з планом. Так, цього року компанія планує впровадити 125,5 МВт вітроенергетичних потужностей – це будівництво Сакського вітропарку на 12,5 МВт та Східно-Кримської ВЕС на 100 МВт, розширення потужностей Новоазовської ВЕС на 5 МВт, а також встановлення двох 2,5 МВт вітроустановок та однієї 3 МВт турбіни на Краматорській ВЕС.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
15/01/2021
|
0
|