Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

9-12 квітня 2019

Україна, м. Київ ,
КиївЕкспоПлаза

9-12 квітня 2019 року

Україна, м. Київ,
КиївЕксоПлаза

23–25 квітня 2019 року

Украина | Львів,
Нове місце проведення - ВЦ "Південний-ЕХРО"

21-23 травня 2019 року

Украина, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

11–13 вересня 2019 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

10-12 жовтня 2019 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

У 2018 році українці придбали 5,3 тис. електромобілів, що майже вдвічі більше, аніж торік.

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
463
06.03.2013р.
«Schneider Electric» представив нові можливості SCADA
Програмне забезпечення Vijeo Citect™ 7.30 компанії «Schneider Electric» дає змогу клієнтам перейти до об'єктно-орієнтованої Scada-системи.
Компанія «Schneider Electric» – світовий експерт у керуванні електроенергією анонсувала випуск Vijeo Citect 7.30, нової версії програмного забезпечення для побудови інтегрованих систем диспетчерського керування й збирання даних (SCADA) у промислових системах автоматизації.

 

Нова версія Vijeo Citect 7.30 поліпшує якість і прискорює процес налаштування системи автоматизації підприємства. Крім того, у новому релізі поліпшені умови доступу, аналізу й керування оперативними даними, що дає змогу зменшити час відповіді системи й прискорити процес реагування, у тому числі на аварійні ситуації.
Одне із ключових нововведень Vijeo Citect 7.30 – Equipment – шаблони обладнання (equipment templates), які спрощують і стандартизують конфігурування обладнання в рамках усіх проектів і систем. Перевага шаблонів у тому, що конфігурацію кожного типу обладнання необхідно налаштувати тільки один раз. Одного разу створену конфігурацію обладнання потім можна використовувати багаторазово без додаткового налаштування й легко масштабувати, що скорочує час на розробку конкретної системи з використанням Vijeo Citect, дає змогу стандартизувати проекти, створені з її допомогою, і підвищити узгодженість їх роботи.

Інша функціональна сторона нововведення Equipment – це ієрархія обладнання (Equipment hierarchy). Ця функція дає змогу представити процес у вигляді ієрархічної структури. Це сприяє переходу від плоскої, тег-орієнтованої системи до об'єктно-орієнтованої. Використання ієрархії обладнання під час роботи системи дає змогу переглядати, сортувати й фільтрувати списки тегів. А завдяки новому браузеру змінних тегів, оператори можуть здійснювати пошук і відтворення списків тегів, ґрунтуючись на різних їхніх властивостях, наприклад, відобразити список тегів із включеним режимом ручного перевизначення значення тегу або із включеним режимом заборони запису в тег.

«Перехід від тег-орієнтованих Scada-систем до об'єктно-орієнтованих дає змогу нам переосмислити роботу нашої SCADA і надати користувачам простішу в розробці й підтримці систему, – говорить Ерік Швантлер, директор з розвитку ринкової пропозиції бізнес-підрозділу «Промисловість» «Schneider Electric», – Це рух до простіших у налаштуванні систем, з більшою функціональністю «прямо з коробки». Ми вже досягли певних успіхів на цьому шляху, і будемо продовжувати рухатися в тому ж напрямі».

Інші ключові поліпшення в цьому релізі Vijeo Citect пов'язані із прискоренням роботи c системою алармов. У результаті виниклі проблеми можуть бути усунуті швидше. Крім того, з'явилася можливість відтворити всі події алармов у хронологічній послідовності для ціліснішого аналізу.

Саллі Гарнер, менеджер по Vijeo Citect «Schneider Electric», говорить: «У цьому релізі ми зосередили увагу на системі алармов, на інтеграції з Vijeo Historian і системами сторонніх виробників. Система алармов, зокрема, була поліпшена функціями швидкої фільтрації й сортування, а також стала доступна функціональність SOE (sequence of events – послідовність подій), яка дає змогу не тільки зберігати всі події алармов у хронологічній послідовності, але й фіксувати дії операторів щодо усунення проблем, формуючи централізований резервний системний журнал».

Нова версія програми Vijeo Citect 7.30 демонструє подальший розвиток у напрямі відкритих інтерфейсів, прихильником яких є «Schneider Electric». У програми є стандартна бібліотека елементів керування, яка містить часто використовувані елементи керування, такі як таблиці, смуги прокручування й дерева. Вона легко інтегрується з Vijeo Historian для отримання даних з міткою часу безпосередньо із джерела даних за допомогою OFS (OPC Factory Server) компанії «Schneider Electric».
Vijeo Citect 7.30 розширює портфель програмних продуктів «Schneider Electric» в галузі енергетичного менеджменту, завдяки новому власному планувальникові (Scheduler) і додатковим опціям, таким як Vijeo Citect+Powerconnect і Vijeo Citect+Facilities. Усе це відкриває користувачам програми можливості оптимізації виробництва щодо зменшення споживання електроенергії.

Вихід нової версії Vijeo Citect 7.30 підсилює позицію «Schneider Electric» як одного з лідерів на ринку Scada-систем.

Про компанію «Schneider Electric»

Компанія «Schneider Electric» є світовим експертом у керуванні електроенергією. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах. «Schneider Electric» пропонує інтегровані енергоефективні розв'язки для енергетики й інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного й житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Більш 140 000 працівників компанії, оборот якої у 2012 році сягнув 24 мільярдів євро, активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною й ефективною.

ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» має комерційні представництва у 6 найбільших містах України з головним офісом у Києві, логістичну систему, склад обладнання, локальні центри застосування й передачі технологій, відділи інжинірингу й сервісу, розгалужену мережу партнерів і авторизованих центрів навчання при вузах України.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 14/01/2019
24
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.