Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

3-5 жовтня 2018 року

Україна, м. Харків,
ПВЦ Радмир Експохол

11-13 жовтня 2018 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ ,
Міжнародний виставковий центр Броварський пр-т, 15

20-23 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Делегація НАЕК «Енергоатом» на чолі з президентом компанії Юрієм Недашковським перебувала з робочим візитом на заводі AMD (Advanced Manufacturing Division, місто Камден, США) компанії «Holtec International». Про це...

Виробництво електроенергії в об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України у січні – серпні 2018 року зросло на 2,1% (2 млрд 122,3 млн кВт-год) порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 104 млрд 284,7 млн...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
415
06.03.2013р.
«Schneider Electric» представив нові можливості SCADA
Програмне забезпечення Vijeo Citect™ 7.30 компанії «Schneider Electric» дає змогу клієнтам перейти до об'єктно-орієнтованої Scada-системи.
Компанія «Schneider Electric» – світовий експерт у керуванні електроенергією анонсувала випуск Vijeo Citect 7.30, нової версії програмного забезпечення для побудови інтегрованих систем диспетчерського керування й збирання даних (SCADA) у промислових системах автоматизації.

 

Нова версія Vijeo Citect 7.30 поліпшує якість і прискорює процес налаштування системи автоматизації підприємства. Крім того, у новому релізі поліпшені умови доступу, аналізу й керування оперативними даними, що дає змогу зменшити час відповіді системи й прискорити процес реагування, у тому числі на аварійні ситуації.
Одне із ключових нововведень Vijeo Citect 7.30 – Equipment – шаблони обладнання (equipment templates), які спрощують і стандартизують конфігурування обладнання в рамках усіх проектів і систем. Перевага шаблонів у тому, що конфігурацію кожного типу обладнання необхідно налаштувати тільки один раз. Одного разу створену конфігурацію обладнання потім можна використовувати багаторазово без додаткового налаштування й легко масштабувати, що скорочує час на розробку конкретної системи з використанням Vijeo Citect, дає змогу стандартизувати проекти, створені з її допомогою, і підвищити узгодженість їх роботи.

Інша функціональна сторона нововведення Equipment – це ієрархія обладнання (Equipment hierarchy). Ця функція дає змогу представити процес у вигляді ієрархічної структури. Це сприяє переходу від плоскої, тег-орієнтованої системи до об'єктно-орієнтованої. Використання ієрархії обладнання під час роботи системи дає змогу переглядати, сортувати й фільтрувати списки тегів. А завдяки новому браузеру змінних тегів, оператори можуть здійснювати пошук і відтворення списків тегів, ґрунтуючись на різних їхніх властивостях, наприклад, відобразити список тегів із включеним режимом ручного перевизначення значення тегу або із включеним режимом заборони запису в тег.

«Перехід від тег-орієнтованих Scada-систем до об'єктно-орієнтованих дає змогу нам переосмислити роботу нашої SCADA і надати користувачам простішу в розробці й підтримці систему, – говорить Ерік Швантлер, директор з розвитку ринкової пропозиції бізнес-підрозділу «Промисловість» «Schneider Electric», – Це рух до простіших у налаштуванні систем, з більшою функціональністю «прямо з коробки». Ми вже досягли певних успіхів на цьому шляху, і будемо продовжувати рухатися в тому ж напрямі».

Інші ключові поліпшення в цьому релізі Vijeo Citect пов'язані із прискоренням роботи c системою алармов. У результаті виниклі проблеми можуть бути усунуті швидше. Крім того, з'явилася можливість відтворити всі події алармов у хронологічній послідовності для ціліснішого аналізу.

Саллі Гарнер, менеджер по Vijeo Citect «Schneider Electric», говорить: «У цьому релізі ми зосередили увагу на системі алармов, на інтеграції з Vijeo Historian і системами сторонніх виробників. Система алармов, зокрема, була поліпшена функціями швидкої фільтрації й сортування, а також стала доступна функціональність SOE (sequence of events – послідовність подій), яка дає змогу не тільки зберігати всі події алармов у хронологічній послідовності, але й фіксувати дії операторів щодо усунення проблем, формуючи централізований резервний системний журнал».

Нова версія програми Vijeo Citect 7.30 демонструє подальший розвиток у напрямі відкритих інтерфейсів, прихильником яких є «Schneider Electric». У програми є стандартна бібліотека елементів керування, яка містить часто використовувані елементи керування, такі як таблиці, смуги прокручування й дерева. Вона легко інтегрується з Vijeo Historian для отримання даних з міткою часу безпосередньо із джерела даних за допомогою OFS (OPC Factory Server) компанії «Schneider Electric».
Vijeo Citect 7.30 розширює портфель програмних продуктів «Schneider Electric» в галузі енергетичного менеджменту, завдяки новому власному планувальникові (Scheduler) і додатковим опціям, таким як Vijeo Citect+Powerconnect і Vijeo Citect+Facilities. Усе це відкриває користувачам програми можливості оптимізації виробництва щодо зменшення споживання електроенергії.

Вихід нової версії Vijeo Citect 7.30 підсилює позицію «Schneider Electric» як одного з лідерів на ринку Scada-систем.

Про компанію «Schneider Electric»

Компанія «Schneider Electric» є світовим експертом у керуванні електроенергією. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах. «Schneider Electric» пропонує інтегровані енергоефективні розв'язки для енергетики й інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного й житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Більш 140 000 працівників компанії, оборот якої у 2012 році сягнув 24 мільярдів євро, активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною й ефективною.

ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» має комерційні представництва у 6 найбільших містах України з головним офісом у Києві, логістичну систему, склад обладнання, локальні центри застосування й передачі технологій, відділи інжинірингу й сервісу, розгалужену мережу партнерів і авторизованих центрів навчання при вузах України.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.