Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
27721
12.03.2013р.
Сучасні рішення від ТМ ІЕК
Додаткові пристрої для автоматичного вимикача ВА47¬60

 

Нещодавно в асортименті компанії «ІЕК Україна» з’явився новий автоматичний вимикач ВА47¬60 (рис. 1) із граничною вимикальною здатністю 6 кА. Для будь¬якого, навіть найінноваційнішого продукту необхідні аксесуари, які розширять його функціональність. До переліку аксесуарів модульних автоматичних вимикачів ВА47¬60 входять: незалежний роз’єднувач РН60 для дистанційного вимкнення, а також додатковий і/або аварійний контакт КДУ60 для сигналізації про стан контактів і причину вимкнення автоматичного вимикача, що дає змогу переналаштувати режими «контакт стану» (КС) і «контакт стану/контакт аварійний» (КС/КА). Ці пристрої значно розширюють можливості проектувальників при розробці найрізноманітніших електричних схем.

 

Роз’єднувач незалежний РН60

Роз’єднувач РН60 (рис. 2) призначений для комплектації одно¬, дво­, три­ і чотириполюсних вимикачів автоматичних серії ВА47¬60 із метою забезпечити дистанційне вимкнення автоматичного вимикача ВА47¬60 за допомогою подачі змінної напруги 220 В на клеми роз’єднувача.

Особливість конструкції незалежного роз’єднувача РН60 – додатковий вбудований блок контактів (БК), який забезпечує захист котушки РН60 від виходу з ладу у разі тривалої подачі на роз’єднувач напруги в аварійному режимі або використання стороннього джерела.

Важлива властивість роз’єднувача РН60 – універсальність живлення змінним або постійним струмом. Особливою рисою також є низька потужність споживання роз’єднувача, яка становить не більше 3 Вт (в імпульсі), що означає споживання, менше, ніж, наприклад, зарядного пристрою для мобільного телефону.

Роз’єднувач РН60 можна під’єднувати до автоматичного вимикача ВА47¬60 із будь¬якою кількістю полюсів (1–4), та до диференціального автоматичного вимикача АВДТ34.


Контакт додатковий універсальний КДУ60

Контакт КДУ60 (рис. 3) справді універсальний: в одному пристрої об’єднано кілька функцій, які встановлюють за допомогою ручного перемикача, розташованого на бічній панелі приладу. КДУ60 призначений для комплектації одно¬, дво­, три­ і чотириполюсних вимикачів автоматичних серії ВА47-60 та автоматичних вимикачів диференціального струму серії АВДТ із метою дистанційної сигналізації про стан контактів і/або аварійне вимкнення.

Контакт КДУ60 має візуальну індикацію стану пристрою. Індикація двоколірна: синя й біла залежно від стану контрольованого вимикача. КДУ60 визначає стан у головному колі контрольованого вимикача (замкнути/розімкнути), а також причину вимкнення вимикача (спрацьовування захисту від надструму або вимкнення споживачем вручну).

Кнопка «ТЕСТ» дає змогу контролювати працездатність КДУ60 за допомогою імітації спрацьовування контрольованого вимикача при виникненні надструму.

До складу КДУ60 входять два перемикальні контакти. При установленні перемикача функцій у горизонтальне положення обидва перемикальні контакти виконують функцію контактів стану (КС/КС). «КС» означає зміну стану контактів при переведенні рукоятки керування в положення «ВКЛ/ОТКЛ» або спрацьовування контрольованого вимикача від надструму. При установленні перемикача функцій у вертикальне положення один перемикальний контакт залишається контактом стану (КС), а інший виконує функції аварійного контакту (КА). «КА» означає, що перемикання контактів відбувається тільки при спрацьовуванні захисту від надструму. Ручне перемикання рукоятки зведення не змінює положення контактів.

Таким чином, завжди можна з’ясувати причину вимкнення вимикача: примусове вимкнення користувачем або вимкнення при спрацьовуванні захисту. Ця властивість забезпечить широке застосування КДУ60 у системах автоматичного вводу резерву, сигналізації тощо.

Світильники світлодіодні серії ДПО

Світлові технології на основі різних видів світлодіодів сьогодні стрімко розвиваються й мають величезні перспективи. Торгова марка IEK представила на ринку України нові світлодіодні світильники серії ДПО.

Сьогодні виготовляють такі світлодіодні світильники серії ДПО:
• ДПО 1301
(коло без перемички, рис. 4);
• ДПО 1303
(коло з перемичкою, рис. 5);
• ДПО 1401
(овал без перемички, рис. 6);
• ДПО 1403
(овал з перемичкою, рис. 7).

Світильники призначені для роботи в однофазних мережах змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц, оснащені шістьма над’яскравими світлодіодами потужністю 1 Вт кожен із лінзами спеціальної конфігурації, що дає змогу забезпечити потужний світловий потік і високу енергоефективність.

Яскравість точкового джерела світла підвищена завдяки використанню високоефективного розсіювача, а також спеціальних лінз для забезпечення необхідної ширини конуса світлового потоку. За ступенем захисту від проникнення пилу й вологи світильники відповідають категорії ІР54 і допускають монтаж як на стіні, так і на стелі.

Світильники, виготовлені на основі світлодіодних матриць, характеризуються значною світловіддачею. У той же час відчутно зростають вимоги і до тепловідведення від кристалів: дискретні над’яскраві світлодіоди споживають кілька ват електричної потужності, і, відповідно, частина її розсіюється у вигляді тепла, яке треба відводити в навколишній простір. Тому для забезпечення необхідного тепловідведення від плати світлодіодів корпус світильників серії ДПО від ТМ ІЕК виконаний з алюмінієвого сплаву.

Для світлодіодів як напівпровідникових приладів найкритичнішою є величина струму, яка в підсумку ви¬значає сукупну потужність випромінюваного світлового потоку. Тому як джерело споживання для світлодіодних світильників серії ДПО використовують високочастотні перетворювачі постійного струму, які забезпечують оптимальні параметри: заданий діапазон споживаної напруги, завадостійкість, КПД і коефіцієнт потужності.

Світлодіодні світильники серії ДПО можна застосовувати для внутрішнього освітлення побутових, громадських і виробничих приміщень із нормальним або підвищеним вмістом пилу й вологи, а також для зовнішнього освітлення. Тобто вони ідеально підходять для застосування в ЖКГ і на будь¬яких промислових об’єктах.

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В
Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua

Теги та ключові фрази
світлодіодні світильники ДПО, "Jagplay Thousand скачать на нокиа 5230 экспресс мьюзик, Скачать бесплатно новые темы для нокии н72.с движущимися элементами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.