Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

11–13 вересня 2019 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

10-12 жовтня 2019 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
575
22.03.2013р.
Показники сталого розвитку «Schneider Electric» у 2012 році перевищили заплановані
«Барометр планети й суспільства» (Planet & Society Barometer), розроблений компанією «Schneider Electric», досяг до кінця 2012 року значення 6.52/10, перевищивши заплановані 3.85/10.

 

Компанія «Schneider Electric» - світовий експерт в галузі керування електроенергією – оголосила нефінансові результати 2012 року.

Індекс соціальної й екологічної відповідальності «Барометр планети й суспільства», розроблений компанією «Schneider Electric», дає змогу вимірювати зростання цільових показників сталого розвитку за трирічний період на основі 14 щоквартальних показників.

Жан-Паскаль Трікуар, президент і генеральний директор «Schneider Electric», відзначив: «Показники «Барометра планети й суспільства» свідчать про добру роботу нової стратегічної корпоративної програми розвитку «Schneider Electric» - «Connect». Завдяки активній і злагодженій роботі нашої команди фінансові результати 2012 року із соціальної та екологічної відповідальності перевершили заплановані показники. Цей прогрес об'єктивно відзначений і зовнішніми аналітиками. «Schneider Electric» входить у світовий і європейський рейтинги сталого розвитку Доу Джонс, співробітничає з Carbon Disclosure Project – некомерційною міжнародною організацією, що веде облік викидів вуглекислого газу. Компанія піднялася з 26 на 13 місце в рейтингу «100 най надійніших корпорацій світу» і входить у світовий рейтинг найетичніших компаній і брендів. Показники «Барометра» за 2012 рік дають нам упевненість у тому, що до кінця 2014 року ми досягнемося цільового показника індексу соціальної й екологічної відповідальності 8/10. Найважче зараз для нас - забезпечити стабільне зростання показників «Барометра планети й суспільства» впродовж трьох років поспіль».

У 2012 році найбільше зростання продемонстрували шість показників «Барометра планети й суспільства» Schneider Electric:

- зменшення на 14,8% обсягу викидів CO2, пов'язаного із транспортними перевезеннями;
- зниження енергоспоживання на 6,1%;
- зростання продажів через партнерів, сертифікованих як еко-експерти: обсяг продажів через таких партнерів на 7,6 пунктів випереджає загальні продажі групи компаній «Schneider Electric»;
- присутність у трьох цільових етичних індексах біржового ринку;
- 28% зменшення кількості подій зі зверненням за медичною допомогою на робочих місцях;
- серед перспективних менеджерів компанії – 27% жінок.

Окрім того, у 2012 році 65,5% усіх продажів «Schneider Electric» становили продукти категорії Green Premium™.

Також компанія добилася швидкого приросту частки домогосподарств (домогосподарства з річним доходом менш $3000), яким рішення «Schneider Electric» дають змогу отримати дешеву й екологічно чисту енергію. У 2012 році майже 345 тисяч домогосподарств приєдналося до єдиної мережі. Це відбулося завдяки зрослій пропозиції автономних рішень для енергопостачання в сільській місцевості, заснованих на використанні сонячних батарей "Villasol" і рішень для гібридного електропостачання (з використанням мережі й альтернативних джерел) "Villasmart" у рамках проекту "In-Diya".

Процентне співвідношення жінок серед перспективних менеджерів компанії також виросло під кінець року завдяки розробці й реалізації американським підрозділом компанії корпоративної програми «Жінка-керівник», запуску в масштабах усієї компанії співтовариства Women@Schneider, а також проведенню восьми семінарів для менеджерів у країнах Азії, які пропагують рівні можливості.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.