Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

3-5 жовтня 2018 року

Україна, м. Харків,
ПВЦ Радмир Експохол

11-13 жовтня 2018 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ ,
Міжнародний виставковий центр Броварський пр-т, 15

20-23 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Делегація НАЕК «Енергоатом» на чолі з президентом компанії Юрієм Недашковським перебувала з робочим візитом на заводі AMD (Advanced Manufacturing Division, місто Камден, США) компанії «Holtec International». Про це...

Виробництво електроенергії в об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України у січні – серпні 2018 року зросло на 2,1% (2 млрд 122,3 млн кВт-год) порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 104 млрд 284,7 млн...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
487
22.03.2013р.
Показники сталого розвитку «Schneider Electric» у 2012 році перевищили заплановані
«Барометр планети й суспільства» (Planet & Society Barometer), розроблений компанією «Schneider Electric», досяг до кінця 2012 року значення 6.52/10, перевищивши заплановані 3.85/10.

 

Компанія «Schneider Electric» - світовий експерт в галузі керування електроенергією – оголосила нефінансові результати 2012 року.

Індекс соціальної й екологічної відповідальності «Барометр планети й суспільства», розроблений компанією «Schneider Electric», дає змогу вимірювати зростання цільових показників сталого розвитку за трирічний період на основі 14 щоквартальних показників.

Жан-Паскаль Трікуар, президент і генеральний директор «Schneider Electric», відзначив: «Показники «Барометра планети й суспільства» свідчать про добру роботу нової стратегічної корпоративної програми розвитку «Schneider Electric» - «Connect». Завдяки активній і злагодженій роботі нашої команди фінансові результати 2012 року із соціальної та екологічної відповідальності перевершили заплановані показники. Цей прогрес об'єктивно відзначений і зовнішніми аналітиками. «Schneider Electric» входить у світовий і європейський рейтинги сталого розвитку Доу Джонс, співробітничає з Carbon Disclosure Project – некомерційною міжнародною організацією, що веде облік викидів вуглекислого газу. Компанія піднялася з 26 на 13 місце в рейтингу «100 най надійніших корпорацій світу» і входить у світовий рейтинг найетичніших компаній і брендів. Показники «Барометра» за 2012 рік дають нам упевненість у тому, що до кінця 2014 року ми досягнемося цільового показника індексу соціальної й екологічної відповідальності 8/10. Найважче зараз для нас - забезпечити стабільне зростання показників «Барометра планети й суспільства» впродовж трьох років поспіль».

У 2012 році найбільше зростання продемонстрували шість показників «Барометра планети й суспільства» Schneider Electric:

- зменшення на 14,8% обсягу викидів CO2, пов'язаного із транспортними перевезеннями;
- зниження енергоспоживання на 6,1%;
- зростання продажів через партнерів, сертифікованих як еко-експерти: обсяг продажів через таких партнерів на 7,6 пунктів випереджає загальні продажі групи компаній «Schneider Electric»;
- присутність у трьох цільових етичних індексах біржового ринку;
- 28% зменшення кількості подій зі зверненням за медичною допомогою на робочих місцях;
- серед перспективних менеджерів компанії – 27% жінок.

Окрім того, у 2012 році 65,5% усіх продажів «Schneider Electric» становили продукти категорії Green Premium™.

Також компанія добилася швидкого приросту частки домогосподарств (домогосподарства з річним доходом менш $3000), яким рішення «Schneider Electric» дають змогу отримати дешеву й екологічно чисту енергію. У 2012 році майже 345 тисяч домогосподарств приєдналося до єдиної мережі. Це відбулося завдяки зрослій пропозиції автономних рішень для енергопостачання в сільській місцевості, заснованих на використанні сонячних батарей "Villasol" і рішень для гібридного електропостачання (з використанням мережі й альтернативних джерел) "Villasmart" у рамках проекту "In-Diya".

Процентне співвідношення жінок серед перспективних менеджерів компанії також виросло під кінець року завдяки розробці й реалізації американським підрозділом компанії корпоративної програми «Жінка-керівник», запуску в масштабах усієї компанії співтовариства Women@Schneider, а також проведенню восьми семінарів для менеджерів у країнах Азії, які пропагують рівні можливості.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.