Вам подобається оновлений портал?
21-23 травня 2019 року
Украина, м. Запоріжжя,10-12 жовтня 2019 року
Україна, м. Запоріжжя,5-7 листопада 2019 року
Україна, м. Київ,У квітні вчергове газета «Електротема» виходитиме до виставки elcomUkraine (м. Київ, 9-12.04.19) повноцінним кольоровим журналом (тут...
ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в експлуатацію найбільшу в Україні сонячну електростанцію потужністю 246 МВт в Нікопольському районі Дніпропетровської області.
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
За його словами, питання безпеки українських АЕС постійно контролюють не лише вітчизняні, а й міжнародні експерти.
Відповідно до «Меморандуму між Україною та Європейським Союзом про взаєморозуміння щодо співробітництва в енергетичній галузі» у рамках спільного проекту ЄК–МАГАТЕ–Україна проведена оцінка відповідності безпеки українських АЕС чинним стандартам МАГАТЕ за чотирма напрямами (проектна безпека АЕС, експлуатаційна безпека АЕС, поводження з радіоактивними відходами та виведення АЕС з експлуатації, регуляторні питання).
За результатами перевірки підтверджена відповідність більшості вимогам МАГАТЕ з безпеки. Експертами МАГАТЕ визнано, що за всіма виявленими невідповідностями ведеться результативна робота щодо їх усунення на усіх енергоблоках АЕС України згідно з чинними програмами з підвищення безпеки.
Нині заходи з підвищення рівня безпеки здійснюють відповідно до «Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2011 №1270.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |