Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
26816
22.04.2013р.
Сучасні рішення від торгової марки IEK
Уся кабеленесуча продукція групи компаній IEK вироблена на власних заводах у м. Ясногорську Тульської області.

 

У компанії вже накопичений достатній досвід і різноманітний асортимент виробів, щоб забезпечити споживачів надійною продукцією при прокладанні кабельних трас будь¬якого призначення та найвищої складності. Досвід численних користувачів показує, що завдяки вдалому поєднанню ціни й високої якості вибір кабеленесучої продукції IEK® у підсумку вигідний як у процесі монтажу, так і при тривалій експлуатації. Група компаній IEK не просто пропонує якісний і зручний продукт, а й прагне допомогти використовувати в роботі з ним найсучасніші технології, у тому числі в роботі з металевими лотками й аксесуарами до них.

ДРОТОВІ ЛОТКИ IEK®

Основна сфера застосування дротових лотків – прокладання кабельних систем із високим навантаженням. Завдяки сітчастій структурі дротові лотки краще охолоджують кабель порівняно з листовими прокатними лотками.

Відкрита конструкція дротового лотка IEK® дає змогу кріпити кабель до основи траси за допомогою хомутів, при цьому різні види кабелю можна поділити на групи, промаркувати їх, а потім прикріпити до лотка. Повороти й будь¬які розгалуження траси виконують без додаткових аксесуарів. Монтаж системи забирає в кілька разів менше часу, ніж кріплення гвинтами, і дає змогу заощаджувати до 60% тривалості монтажу, знижує витрати й підвищує надійність кріплення.

Завдяки модернізації конструкції показник навантаження дротових лотків IEK® зріс більш ніж на 25%. Дротові лотки IEK® виконані з дроту, попередньо оцинкованого способом гарячого занурення, що забезпечує додаткову міцність і захист від корозії.

Дротові металеві лотки гарячого оцинкування IEK® мають 4 габарити по висоті: 35; 60; 85 і 100 мм. В асортименті є посилений лоток з товщиною дроту 5 мм, за допомогою якого прокладають складні кабельні траси.

Металеві лотки IEK®: переваги очевидні

Металеві перфоровані й неперфоровані лотки IEK® застосовуються не тільки у традиційній будівельній галузі, а й в умовах, де необхідне дотримання суворих гігієнічних стандартів, наприклад у харчовій або фармацевтичній промисловості. Їх також можна використовувати в умовах агресивних середовищ: сільському господарстві, нафтогазовій і хімічній промисловості, установках у морських прибережних зонах, електростанціях і установках знесолення.

В асортиментї – 4 габарити по висоті: 35; 50; 80 і 100 мм, завширшки від 50 до 500 мм.

• Кріпильний механізм прокатних металолотків IEK® не має аналогів: вони мають запатентовану конструкцію роз’єму «тато¬мама» з кожного торцевого боку. Стиковий роз’єм лотків типу «тато¬мама» виконаний симетрично.

• Прокатні серії металевих лотків IEK® мають зворотну підштамповку в місці розташування роз’єму «тато¬мама», що додатково знижує ризик ушкодження ізоляційного шару кабелю при протяганні.

• Замкове з’єднання металевих лотків IEK® фіксує кришку на лотку надійно і не потребує додаткових елементів скоб, а також слугує подвійним ребром жорсткості.

• Металолотки IEK® можуть бути надійно з’єднані при монтажі із продукцією інших виробників. Якщо буде потреба переходу з одного габариту на інший, можна використовувати спеціальні аксесуари.

• Різноманітний асортимент кріпильних елементів (металовиробів) забезпечує монтаж і кріплення кабельних конструкцій найміцнішим і найнадійнішим способом.

• Профілі та швелери IEK® мають товщину металу до 2,5 мм, вони перфоровані з трьох боків, мають рівні крайки без задирок і високі навантажувальні характеристики. Проста конструкція профілю полегшує монтаж кронштейнів.

Бездоганна якість

Високу якість і надійність продукції підтверджує постійний її контроль і випробування на вогнестійкість, соляний туман, навантажувальні випробування, випробування місць зварювання тощо.

Група компаній IEK здійснила добровільну сертифікацію вогнестійких металевих кабельних лотків прокатного типу (перфорованих і неперфорованих). Усі види металевих кабельних лотків торговельної марки IEK® успішно пройшли випробування на вогнестійкість змонтованої траси в умовах реальної пожежі. Під час випробувань металеві лотки торгової марки IEK® показали високі показники вогнестійкості: понад 90 хвилин (півтори години!) в умовах реальної пожежі.

Усі види металевих лотків також успішно пройшли гігієнічну сертифікацію. Отриманий санітарно­епідеміологічний висновок підтверджує, що продукцію торгової марки IEK® можна використовувати в будинках і спорудах не тільки загального призначення, а й у таких галузях, як харчова, фармацевтична та сільськогосподарська.

СТАБІЛІЗАТОРИ ЗМІННОЇ НАПРУГИ СНИ IEK®: НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ І КОМФОРТ

Компанія «IEK Україна» пропонує своїм споживачам надійний захист устаткування від коливань напруги. Це стабілізатори змінної напруги електромеханічного типу СНИ1 і СНИ3 IEK®:

СНИ1– однофазні, потужністю від 0,5 до 15 кВа; СНИ3 – трифазні, потужністю від 3 до 30 кВа.

Стабілізатори напруги призначені для підтримання стабільної напруги живлення навантажень побутового й промислового призначення. Їм властиві усі характеристики даного типу виробів: плавне регулювання вихідної напруги, відсутність викривлень синусоїдальної форми вихідної напруги, висока точність підтримання вихідної напруги (±3%), високий КПД (≥90%), широкий діапазон вхідних напруг (135¬275 В для СНИ1 та 235¬475 В для СНИ3).

Серед безперечних переваг стабілізаторів СНИ IEK® можна виділити такі:

Наявність п’яти видів захисту: від надструмів (перевантаження або короткого замикання), від імпульсних перенапруг, від підвищеної та зниженої вихідної напруги, від перегрівання обмотки автотрансформатора (термозахист).

Оптимальний контроль навантаження. При зниженій вхідній напрузі вхідний струм стабілізатора значно вищий від струму навантаження. З урахуванням цього, захист від надструмів стабілізаторів IEK® виконано за вхідним струмом. Амперметри відображають рівень вхідного струму кожної з фаз, що дає змогу оперативно й без спеціальних розрахунків стежити за оптимальністю під’єднаного навантаження;

Повний контроль напруги. У трифазних стабілізаторах СНИ3 споживач має можливість за показниками вольт­метра відстежувати напругу кожної з фаз і, за потреби, перерозподіляти навантаження рівномірно по фазах (наприклад, у разі зниженої/підвищеної напруги на одній із фаз);

Функція захисту, при втраті живлення однієї з фаз: стабілізатор СНИ3 вимикається при зникненні напруги на одній із фаз. Такий захист особливо важливий при живленні трифазних електродвигунів, які при зникненні напруги на одній фазі можуть вийти з ладу;

Двополюсні автоматичні вимикачі у складі стабілізаторів СНИ захищають як фазний, так і нульовий провідники. Це дає змогу уникнути ураження електричним струмом при замиканні на корпус, а також забезпечити надійність і швидкодію спрацьовування захисту від надструмів;

Надійні комплектуючі. Використання перевірених часом комплектуючих торгової марки IEK – автоматичних вимикачів серії ВА47¬29, ВА47¬100 і контакторів КМИ, забезпечує надійність функціонування захисних і комутаційних апаратів у стабілізаторах;

Запасні частини (струмознімні щітки автотрансформатора й запобіжники) входять у стандартну комплектацію – це дає змогу продовжити термін експлуатації стабілізаторів без звернення до сервісних центрів.

СТАБІЛІЗАТОРИ ЗМІННОЇ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОННОГО ТИПУ СНР IEK®: ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ

Стабілізатори СНР – однофазні, потужністю від 0,5 до 10 кВа, у стаціонарному, підлоговому і настінному виконаннях. Вони належать до автотрансформаторних стабілізаторів з електронним керуванням, що забезпечує регулювання вихідної напруги з високою швидкістю. Регулювання забезпечується перемиканням відводів обмотки лінійного автотрансформатора електромагнітними силовими реле, якими керує електронний модуль управління стабілізатора.

У стабілізаторах СНР поєднано багато унікальних характеристик і властивостей:

Наявність семи видів захистів: від надструмів, від імпульсних перенапруг, підвищеної вхідної напруги, підвищеної та зниженої вихідної напруги, від перенавантаження (функція повторного увімкнення) і від перегрівання обмотки автотрансформатора (термозахист);

Функція повторного увімкнення: у конструкції СНР міститься електронний вузол контролю споживаного струму із захистом від перевантаження з функцією повторного увімкнення. У програму вузла закладене п’ятикратне повторне увімкнення з одночасною перевіркою струму навантаження: при зниженні навантаження СНР продовжує роботу, при тривалому підвищеному навантаженні стабілізатор вимикається повністю;

Захист від підвищеної вхідної напруги: СНР забезпечує захист не тільки від підвищеної вихідної напруги, а й від підвищеної вхідної (аварійної) напруги, яка повністю вимикає всі кола стабілізатора при наявності на вході напруги більше 270 В;

Інтелектуальне управління: мікропроцесор керує перемиканням контактів реле при переході напруги через «0», що запобігає появі дуги при розриві контакту й значно збільшує термін служби стабілізатора; уся інформація про стан стабілізатора відображається на інформаційному дисплеї у вигляді цифрової та символьної індикації;

Автотрансформатор тороїдального типу: така конструкція дає змогу досягти вищого рівня магнітної індукції за низьких втрат потужності в осерді трансформатора, що забезпечує високі показники енергоефективності й КПД;

Точність стабілізації вихідної напруги ±8%, що задовольняє вимоги ГОСТ 13109¬97 і забезпечує нормальну роботу всіх побутових споживачів електроенергії;

Час реакції: заявлена швидкість стабілізації ¬ менше 20 мс при зміні вхідної напруги в межах ±10% забезпечує якісне і стабільне електроживлення;

Режим байпас. Стабілізатори потужністю від 3 кВА можуть працювати в режимі байпас, коли напруга на вході стабілізатора передається на навантаження без стабілізації.

«ІЕК Україна» запрошує Вас відвідати XVII Міжнародну виставку енергетики, електротехніки, енергоефективності «elcomUkraine», яка відбудеться 23¬26 квітня в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

На виставковій експозиції компанії Ви зможете ознайомитися з асортиментом і новинками торгової марки IEK.

Фахівці компанії проконсультують усіх гостей виставкового стенда щодо технічних характеристик продукції, а також дадуть відповіді на запитання, що цікавлять Вас.


Усі відвідувачі стенда «ІЕК Україна» зможуть взяти участь у лотереї та отримають шанс виграти цінні призи!

Чекаємо Вас на нашому стенді: павільйон 3, стенд №К221.

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua
Теги та ключові фрази
сни3 15 ква индикация, скачать дудл джамп з різними трасами на телефон с5-03


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.