Вам подобається оновлений портал?
У квітні вчергове газета «Електротема» виходитиме до виставки elcomUkraine (м. Київ, 9-12.04.19) повноцінним кольоровим журналом (тут...
Одеська компанія «Geon» та київська «Electromoto» спільно реалізують проект ScrAmper – це перший електричний мотоцикл із запасом ходу 140 км, що розроблений та сконструйований в Україні, повідомляє...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Компанія «Helius Energy» (Шотландія) створила електростанцію, яка виробляє енергію методом перероблення відходів, що утворюються при виробництві віскі. Партнером проекту став один з найбільших у світі виробників цього напою – «Rothes Whisky».
Футбольний м'яч під назвою «Soccket» – це також мініатюрна електростанція. При кожному ударі по ньому кінетична енергія генератором переробляється в електричну. Після декількох годин гри, енергії вистачить для декількох годин роботи світлодіодної лампи.
OTEC-електростанції – один із з найінноваційніших винаходів. Вони використовують для вироблення енергії температурну різницю в різних товщах океанічної води. Мікроскопічна турбіна, інтегрована в кровоносні судини – найкорисніше пристосування. Вона виробляє ту кількість електрики, яка необхідна для функціонування електричного кардіостимулятора.
«VolcanElectric Mask» наразі лише проект хмарочоса, розташованого на схилі вулкана, що живиться енергію від нього. Якщо будівництво зреалізують, то Китай поповниться ще одним цікавим місцем.
Автомобіль «VW Bio-Bug» працює на фекаліях. Фахівці «Geneco» створили технологію, завдяки якій можна отримувати метан з відходів життєдіяльності людини.
Одна із залізничних компаній Японії «East Japan Railway Company» додумалася отримувати енергію з турнікетів в метро. Їх оснастили генераторами, на які струм надходить під час проходження турнакета людьми.
В Австралії також вирішили шукати віддаленіші і невикористовувані джерела й спустилися на дно моря, щоб скористатися енергією океанічних течій. Вже готовий проект електростанції «BioWawe», яка буде створена найближчим часом.
Гойдалки, що виробляють енергію, і завдяки ній освітлюють територію, також вже не в новинку. Створила їх компанія «Giraffe Street Lamp».
І нарешті будинок, використовує енергію водоростей, якими укритий його фасад.
За матеріалами moesonce.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |