Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

23–25 квітня 2019 року

Украина | Львів,
Нове місце проведення - ВЦ "Південний-ЕХРО"

21-23 травня 2019 року

Украина, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

11–13 вересня 2019 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

10-12 жовтня 2019 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1227
04.10.2013р.
Стабілізатори торгової марки IEK – якість вища ціни!

СТАБІЛІЗАТОРИ ЗМІННОЇ НАПРУГИ СНИ IEK®:
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ І КОМФОРТ

Компанія «IEK Україна» пропонує своїм споживачам надійний захист устаткування від коливань напруги. Це стабілізатори змінної напруги електромеханічного типу СНИ1 і СНИ3 IEK®:

СНИ1– однофазні, потужністю від 0,5 до 15 кВа; СНИ3 – трифазні, потужністю від 3 до 30 кВа.

Стабілізатори напруги призначені для підтримання стабільної напруги живлення навантажень побутового й промислового призначення. Їм властиві усі характеристики даного типу виробів: плавне регулювання вихідної напруги, відсутність викривлень синусоїдальної форми вихідної напруги, висока точність підтримання вихідної напруги (±3%), високий КПД (≥90%), широкий діапазон вхідних напруг (135¬275 В для СНИ1 та 235¬475 В для СНИ3).

Серед безперечних переваг стабілізаторів СНИ IEK® можна виділити такі:

Наявність п’яти видів захисту: від надструмів (перевантаження або короткого замикання), від імпульсних перенапруг, від підвищеної та зниженої вихідної напруги, від перегрівання обмотки автотрансформатора (термозахист).

Оптимальний контроль навантаження. При зниженій вхідній напрузі вхідний струм стабілізатора значно вищий від струму навантаження. З урахуванням цього, захист від надструмів стабілізаторів IEK® виконано за вхідним струмом. Амперметри відображають рівень вхідного струму кожної з фаз, що дає змогу оперативно й без спеціальних розрахунків стежити за оптимальністю під’єднаного навантаження.

Повний контроль напруги. У трифазних стабілізаторах СНИ3 споживач має можливість за показниками вольт­метра відстежувати напругу кожної з фаз і, за потреби, перерозподіляти навантаження рівномірно по фазах (наприклад, у разі зниженої/підвищеної напруги на одній із фаз).

Функція захисту, при втраті живлення однієї з фаз: стабілізатор СНИ3 вимикається при зникненні напруги на одній із фаз. Такий захист особливо важливий при живленні трифазних електродвигунів, які при зникненні напруги на одній фазі можуть вийти з ладу.

Двополюсні автоматичні вимикачі у складі стабілізаторів СНИ захищають як фазний, так і нульовий провідники. Це дає змогу уникнути ураження електричним струмом при замиканні на корпус, а також забезпечити надійність і швидкодію спрацьовування захисту від надструмів.

Надійні комплектуючі. Використання перевірених часом комплектуючих торгової марки IEK – автоматичних вимикачів серії ВА47¬29, ВА47¬100 і контакторів КМИ, забезпечує надійність функціонування захисних і комутаційних апаратів у стабілізаторах.

Запасні частини (струмознімні щітки автотрансформатора й запобіжники) входять у стандартну комплектацію – це дає змогу подовжити термін експлуатації стабілізаторів без звернення до сервісних центрів.

СТАБІЛІЗАТОРИ ЗМІННОЇ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОННОГО ТИПУ СНР IEK®:
ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ

Стабілізатори СНР – однофазні, потужністю від 0,5 до 10 кВа, у стаціонарному, підлоговому і настінному виконаннях. Вони належать до автотрансформаторних стабілізаторів з електронним керуванням, що забезпечує регулювання вихідної напруги з високою швидкістю. Регулювання забезпечується перемиканням відводів обмотки лінійного автотрансформатора електромагнітними силовими реле, якими керує електронний модуль управління стабілізатора.

У стабілізаторах СНР поєднано багато унікальних характеристик і властивостей:

Наявність семи видів захисту: від надструмів, імпульсних перенапруг, підвищеної вхідної напруги, підвищеної та зниженої вихідної напруги, від перенавантаження (функція повторного увімкнення) і від перегрівання обмотки автотрансформатора (термозахист).

Функція повторного увімкнення: у конструкції СНР міститься електронний вузол контролю споживаного струму із захистом від перевантаження з функцією повторного увімкнення. У програму вузла закладене п’ятикратне повторне увімкнення з одночасною перевіркою струму навантаження: при зниженні навантаження СНР продовжує роботу, при тривалому підвищеному навантаженні стабілізатор вимикається повністю.

Захист від підвищеної вхідної напруги: СНР забезпечує захист не тільки від підвищеної вихідної напруги, а й від підвищеної вхідної (аварійної) напруги, яка повністю вимикає всі кола стабілізатора при наявності на вході напруги більше 270 В.

Інтелектуальне управління: мікропроцесор керує перемиканням контактів реле при переході напруги через «0», що запобігає появі дуги при розриві контакту й значно збільшує термін служби стабілізатора; уся інформація про стан стабілізатора відображається на інформаційному дисплеї у вигляді цифрової та символьної індикації.

Автотрансформатор тороїдального типу: така конструкція дає змогу досягти вищого рівня магнітної індукції за низьких втрат потужності в осерді трансформатора, що забезпечує високі показники енергоефективності й КПД.

Точність стабілізації вихідної напруги ±8%, що задовольняє вимоги ГОСТ 13109¬97 і забезпечує нормальну роботу всіх побутових споживачів електроенергії.

Час реакції: заявлена швидкість стабілізації – менше 20 мс при зміні вхідної напруги в межах ±10% забезпечує якісне і стабільне електроживлення.

Режим байпас. Стабілізатори потужністю від 3 кВА можуть працювати в режимі байпас, коли напруга на вході стабілізатора передається на навантаження без стабілізації.

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В
Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua

Теги та ключові фрази
Щітка автотрансформатора ціна, вольтметри трьохфазні іек, стабілізатор напруги iek, iek.ua, стабілізатори ІЕК, игра в словаед 97 уровень


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.