Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
26439
28.04.2014р.
Новинки продукції торгової марки ІЕК

ВИСОКОПОТУЖНІ СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ СНИ1 І СНИ3 ІЕК® ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОГО ТИПУ

Новий асортимент продукції компанії ІЕК Україна доповнений стабілізаторами напруги СНИ1 і СНИ3 потужністю від 20 до 60 кВа (рис. 1).

Високопотужні стабілізатори напруги ІЕК® здатні забезпечити якісним електроживленням як офісні або комерційні об’єкти в цілому, так і окреме промислове високочутливе обладнання. Такі стабілізатори затребувані на ринку і матимуть попит у споживачів.

Високопотужні стабілізатори СНИ1 і СНИ3 – гарантія надійного захисту різноманітного обладнання, чутливого до якості напруги:

• обробні центри й верстати із ЧПК у різних галузях промисловості – деревообробній, металургійній, нафтохімічній, харчовій;

• асинхронні й синхронні електродвигуни промислового й побутового застосування;

• освітлення виробничих і комерційних об’єктів;

• котельне й теплове промислове обладнання;

• системи кондиціонування і вентиляції;

• насосні станції й насоси;

• компресорні установки.

При розробці високопотужних стабілізаторів напруги СНИ1 і СНИ3 технічні фахівці Групи компаній ІЕК зважали на реальні запити споживачів, яким потрібний прилад, що забезпечує безперебійне функціонування захищуваних об’єктів. Нова продукція має найвищі показники надійності й енергоефективності, підтверджені сертифікатами відповідності.

СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ EXTENSIVE

Стабілізатори напруги Extensive IEK® (рис. 2) мають розширений діапазон вхідних напруг і надійно захищають електрообладнання при високих відхиленнях мережевої напруги. Це довгоочікувана новинка від IEK® на електротехнічному ринку.

Фахівці Групи компаній IEK розробили спеціальну серію стабілізаторів, призначених для найскладніших і найпроблемніших ситуацій в умовах перепадів напруги в мережі.

Стабілізатори Extensive IEK® мають розширений діапазон вхідних напруг – від 90 до 280 В. Новинка зберігає основні переваги релейних стабілізаторів СНР IEK® – високу точність стабілізації (220 В ± 8% в усьому діапазоні вхідних напруг) і доступну ціну.

Стабілізатор напруги Extensive у настінному виконанні – це модернізація популярної і добре відомої покупцям серії СНР¬2, а в переносному виконанні – СНР¬1.
У березні 2014 року унікальність конструкторських рішень стабілізатора змінної напруги електронного типу СНР ІЕК® підтверджена патентом. Він захищає розробку фахівців ГК ІЕК, які запропонували нове схемотехнічне рішення: у програму вузла стабілізатора напруги закладене п’ятикратне повторне увімкнення з одночасною перевіркою струму навантаження.

ПОЛІЕСТЕРНІ КОРПУСИ ВІД ІЕК®: СТІЙКІ, АНТИВАНДАЛЬНІ, УНІВЕРСАЛЬНІ

Компанія ІЕК Україна виводить на ринок абсолютно новий тип корпусів. Сьогодні, окрім металевих і пластикових, під брендом ІЕК® випускаються поліестерні антивандальні корпуси.

Пластикові антивандальні корпуси з поліестерних матеріалів – новий напрям не тільки для компанії, а й усього російського ринку. Таким чином, ГК ІЕК залишається вірною своїй традиції розбудовувати передові технології й слідувати найактуальнішим тенденціям галузі.

Поліестерні антивандальні корпуси IEK® серій ЩУ (рис. 3) і ЩМП (рис. 4) мають ступінь захисту IP54 і виготовлені із композиції SMC – поліефірного листового прес¬матеріалу із наповнювачами зі скловолокна й мінералів (карбонат кальцію й гідроксид алюмінію, пігменти й каталізатори). Нові
корпуси – навісні, на номінальну напругу до 1000 В.

Завдяки властивостям матеріалу SMC, поліестерні корпуси ЩУ й ЩМП універсальні, і їх можна застосовувати в будь¬яких умовах і на будь-яких об’єктах:

• у приміщеннях із високою концентрацією кислоти, солі й пороху (наприклад, у нафтопереробній промисловості);

• на об’єктах транспортної системи – ж/д, автомагістралях тощо;

• просто неба при будь¬яких погодних умовах і температурі від –50 до +70°C.

Основні переваги поліестерних корпусів IEK®:

• антивандальність – корпуси мають вищий ступінь захисту IK10 (енергія удару 20 Дж або падіння гирі вагою 5 кг із висоти 40 см);

• негорючість – температура, при якій відбувається самозагасання корпуса, перевищує 1000°C;

• стійкість до корозії – корпуси не іржавіють і не потребують фарбування;

• широкий діапазон робочих температур експлуатації – від –50 до +70°C;

• відсутність необхідності заземлення корпуса – завдяки діелектричним властивостям матеріалу, не потребують заземлення;

• стійкість до ультрафіолетового випромінювання – завдяки властивостям матеріалу SMC, корпуси стійкі до УФ¬променів із можливістю установлення просто неба;

• можливість використання в системі АСКОЕ – матеріал SMC не створює перешкод для передачі радіо­ й GSM¬сигналів.

Компанія IEK Україна продовжуватиме розвивати новий напрям. Скоро в асортименті з’являться нові типи поліестерних корпусів різних габаритів. При цьому фахівці відслідковуватимуть побажання користувачів і проводитимуть модернізацію продукції.


 

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В
Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua

 

Теги та ключові фрази
стабілізатори ІЕК, іек новини перевірка, каталог продукції іек, стабілізатор іек, стабілізатори напруги іек, електричні стабілізатори ІЕК


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.