Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
26287
26.09.2014р.
Стабілізатори напруги IEK®

СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ СЕРІЇ EXTENSIVE: РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ

IEK Україна вивела на ринок нову серію стабілізаторів напруги Extensive IEK® із розширеним діапазоном вхідних напруг. Стабілізатори, що надійно захищають електрообладнання при високих відхиленнях мережевої напруги, – це довгоочікувана новинка від IEK® на електротехнічному ринку.

Фахівці ГК IEK розробили спеціальну серію стабілізаторів, призначених для найскладніших і найпроблемніших ситуацій в умовах провалів напруги в мережі.

Стабілізатор напруги Extensive має розширений діапазон вхідних напруг від 90 до 280 В. Новинка зберігає основні переваги релейних стабілізаторів СНР IEK®: високу точність стабілізації (220 В ± 8% на всьому діапазоні вхідних напруг) і доступну ціну.

Стабілізатор напруги Extensive у настінному виконанні – це модернізація популярної і добре відомої покупцям серії СНР-2.

У березні цього року унікальність конструкторських рішень стабілізатора змінної напруги електронного типу СНР IEK® підтверджена патентом. Патент захищає розробку технічних фахівців

ГК IEK, які запропонували нове схемотехнічне рішення: у програмі контролера стабілізатора напруги закладене п’ятикратне повторне вмикання з одночасною перевіркою струму навантаження.

Новинка зберегла всі переваги стабілізаторів серії СНР:

• точна відповідність номінальної потужності завдяки використанню потужних трансформаторів і силових електронних ключів;

• шість ступенів захисту: від перевантаження, короткого замикання, перегрівання, небезпечної підвищеної та зниженої напруги, імпульсних перенапруг;

• високий ККД – >95%;

• висока швидкість спрацьовування – менше 20 мс;

• збереження робочого стану при короткочасних перевантаженнях до 120%;

• використання високоякісних захисних апаратів торгової марки IEK – ВА47-29;

• наявність режиму Байпас для обходу режиму стабілізації;

• відсутність викривлення синусоїди.

СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ BOILER IEK®: ГАЗОВІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД НАДІЙНИМ ЗАХИСТОМ

IEK Україна представляє також спеціалізований стабілізатор напруги серії Boiler 0,5 кВА. Стабілізатор призначений для забезпечення якісного й надійного електроживлення газових систем опалення.

Провідні виробники опалювального обладнання рекомендують під’єднувати газові системи опалення тільки через спеціалізований стабілізатор напруги, оскільки електронне керування газового котла (контролер, електромагнітні засувки й клапани) потребує стабільної живлячої напруги. Фахівці ГК IEK розробили стабілізатор напруги серії Boiler 0,5 кВА з урахуванням особливостей електроживлення газових систем опалення і рекомендацій виробників опалювального устаткування.

Завдяки технічним характеристикам і властивостям, стабілізатор напруги серії Boiler IEK® гарантує безперебійну роботу опалювальної системи як при наявності хронічних проблем із напругою в мережі, так і при аварійних ситуаціях.

Основні переваги стабілізатора напруги серії Boiler IEK®:

• підвищена точність стабілізації вихідної напруги – 6%;

• розширений діапазон вхідних напруг – від 110 до 280 В;

• надшвидка реакція на зміну напруги в мережі – 20 мс.

Зручність монтажу: стабілізатори Boiler IEK® мають компактний корпус із можливістю кріплення на стіні поруч з опалювальним котлом, а наявність вилки й розетки забезпечує простоту і зручність вмикання стабілізатора в коло живлення опалювальної системи.

Багатофункціональний Led-дисплей: наявність дисплея забезпечує контроль над основними параметрами роботи стабілізатора.

Функція захисного вимикання: стабілізатор напруги Boiler IEK® оснащений спеціальною функцією захисного вимикання при перевантаженні. При короткочасному перевантаженні та його усуненні протягом кількох секунд після вимикання стабілізатора напруги він автоматично ввімкнеться й відновить подачу напруги на систему опалення.

Теги та ключові фрази
Стабилизатор для котла серии Boiler ИЭК 0,5 кВА украина


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.