Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
25710
01.12.2014р.
Новинки комутаційного обладнання ІЕК®

КМИп ВІД IEK: ТАКІ Ж ЯК КМИ, АЛЕ З КОТУШКОЮ КЕРУВАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ

Компанія IEK Україна розширила асортименти серії контакторів КМИ й представляє контактори з котушкою керування постійним струмом КМИп.

Пристрої серії КМИп застосовують там, де необхідно побудувати систему керування на постійному струмі. Це системи промислової електротехніки й автоматики із джерелами резервного живлення на основі акумуляторних батарей.

Контактори КМИп IEK® широко застосовують:

• в електричних колах метрополітену;

• у колах автоматики залізниці;

• у системах оперативного живлення постійного струму;

• у системах безперебійного живлення;

• у мережах забезпечення процесу електролізу;

• у системах електрозв’язку, охоронної сигналізації, системах керування промисловим устаткуванням і верстатами тощо.

КМИп також можна використовувати для безперебійного електроживлення в обладнаннях захисту й автоматики на електричних станціях, трансформаторних підстанціях і розподільних пунктах, у нафтогазовій галузі, на об’єктах автоматики, телемеханіки.

Асортиментний ряд контакторів серії КМИп ТМ IEK налічує 5 найменувань контакторів на струми від 9 до 32 А з керуванням котушкою постійного струму на напругу 24 В. Вони застосовуються в силових колах змінного струму з напругою до 660 В і частотою 50 Гц або постійного струму напругою до 440 В. Усі типовиконання мають одну групу нормально розімкнутих (1 NO) додаткових контактів.

Контактори КМИп мають аналогічну з КМИ конструкцію і традиційні для торгової марки IEK особливості й переваги:

• сучасний дизайн;

• пластик корпусу не підтримує горіння;

• можливість встановлення на дін­рейку й монтажну панель;

• система мостикового контакту подвійного розриву забезпечує вищий електричний опір розриву кола, поліпшені умови для гасіння дуги, зменшений зазор контактів;

• силові контакти мають напайки із срібловмісного сплаву. Це дає змогу зменшити опір контактів силового кола, що забезпечує:

– зменшення втрат потужності на контакторі,

– зниження тепловіддачі контактора під час роботи,

– збільшення механічної зносостійкості контактів,

– продовження терміну служби контакторів;

– уся лінійка додаткових пристроїв до КМИ підходить для використання з контакторами КМИп;

– гарантійні зобов’язання становлять 3 роки.

Особливістю контакторів з котушкою керування постійним струмом КМИп є відсутність пускового струму спрацьовування котушки керування, що забезпечує такі переваги:

• відсутність жодних перешкод у колі керування контактором при комутації,

• відсутність електромагнітних перешкод при комутації,

• знижений шум при роботі КМИп.

Переваги КМИп уможливлюють застосування в колах керування контактів слабкострумових реле, додаткових контактів й інших пристроїв, розрахованих на менші струми. Ці властивості дають змогу також відмовитися від захисту від імпульсних перенапруг при роботі з електронними приладами. Оскільки немає пускових струмів котушки керування при частій комутації, то зменшується загальне споживання електричної енергії контактором.

Відсутність електричних перешкод при комутації дає змогу застосовувати КМИп у колах керування, виконаних на мікропроцесорній техніці. Застосування КМИп дає змогу забезпечити низький рівень електричних перешкод без додаткових фільтрів.

Контактори серії КМИп відповідають вимогам стандарту МЭК 60947¬4¬1.

КОНТАКТОРИ IEK®: КЕРУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Компанія IEK Україна розширила асортименти контакторів і представляє міні¬контактори МКИ IEK® на номінальні струми від 6 А до 16 А. Тепер за допомогою комутаційного обладнання IEK® можна керувати електроустаткуванням з номінальними струмами від 6 А до 630 А – тобто різної потужності й якнайшир­шого призначення.

В асортименті міні¬контакторів МКИ IEK® – 28 номенклатурних одиниць на номінальні струми від 6 до 16 А, котушки керування 24; 36; 110; 230 і 400 А, а також додаткові контакти 1NO або 1NC (нормально замкнені й нормально розімкнуті).

Міні¬контактори МКИ незамінні при комутації силових електричних мереж у категоріях застосування АС3 (керування електродвигунами до 5 кВт), АС5а й АС5b (керування освітленням), а також АС1 (керування нагрівальними приладами).

Одна із найважливіших переваг МКИ – їх компактність. Невеликі розміри роблять міні¬контактори незамінними під час комплектації невеликих машин, кондиціонерів, автоматичних дверей тощо.

 

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В
Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua

 

Теги та ключові фрази
комутаційне обладнання iek, комутацийного обладнання


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.