Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

11–13 вересня 2019 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

10-12 жовтня 2019 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1108
21.01.2015р.
Компанії «АББ» та «Hitachi» – стратегічні партнери в галузі передачі постійного струму високої напруги
Нове спільне підприємство, яке грунтуватиметься на сильних позиціях компанії «Hitachi» (Японія) на місцевому ринку і технологічному лідерстві компанії «АВВ» в галузі передачі постійного струму високої напруги (HVDC), відповідатиме новій японській енергетичній програмі.

 

Компанії «АВВ» та «Hitachi» прийняли рішення про створення спільного підприємства, яке вирішуватиме питання про систему передачі постійного струму високої напруги (HVDC) в Японії. Нове підприємство базуватиметься у Токіо, займатиметься розробкою, проектуванням, постачанням і сервісним обслуговуванням системи постійного струму (DC) у проектах передачі постійного струму високої напруги (HVDC), шляхом застосування новітніх технологій компанії «АВВ» на японському ринку, де компанія «Hitachi» буде генеральним підрядником.

Компанії «Hitachi» й «АВВ» матимуть частки участі 51% і 49% відповідно. Це перший крок на шляху стратегічного партнерства між двома компаніями, перед якими стоїть мета зробити внесок у розвиток енергетичної мережі Японії. Компанії «Hitachi» і «АББ» розраховують на подальше зміцнення відносин та можливості розширення обсягів майбутньої співпраці.
Спільне підприємство почне працювати найближчими місяцями після необхідних ухвал і проходження нормативних процедур.

«Із початку таких розробок у 1970-х роках, компанія «Hitachi» брала участь в усіх проектах в Японії з передачі постійного струму високої напруги (HVDC) і продовжувала працювати над зміцненням енергосистеми країни. Я впевнений, що створення нової компанії, яка об'єднає потужність компаній «Hitachi» та «АВВ» забезпечить основу для своєчасного постачання нових технологій в галузі передачі постійного струму високої напруги (HVDC), необхідних для японського ринку. Шляхом розвитку та розширення бізнесу в сфері передачі постійного струму високої напруги (HVDC), завдяки партнерству з компанією «АВВ», яка має потужний послужний список на світовому ринку, компанія «Hitachi» продовжить робити внесок у зміцнення системи електропостачання Японії», – сказав Хіроакі Наканіші, генеральний директор компанії «Hitachi» Ltd.

«Компанія «АВВ» була новатором у створенні технології передачі постійного струму високої напруги (HVDC) 60 років тому і постійно розширювала її межі, – сказав Ульріх Шпісхофер, виконавчий директор компанії «АВВ». – Наша участь у половині парку встановленого обладнання у всьому світі і наша здатність розробляти і виробляти в межах компанії усі основні компоненти в галузі передачі постійного струму високої напруги (HVDC) забезпечили нам провідні позиції у цій галузі. Ми маємо честь стати партнером компанії «Hitachi», яка має солідну репутацію і 100 років досвіду роботи на японському ринку. Обидві компані взаємовигідно доповнюють одна одну, і разом ми зможемо відіграти важливу роль у розвитку інфраструктури енергетики Японії».

Технологія передачі постійного струму високої напруги (HVDC) використовують для передачі електроенергії між двома енергетичними системами. Електроенергія з боку поставки перед передачею перетворюється зі змінного струму (АС) у постійний струм (DC), а потім у приймаючій системі знову переводиться у змінний струм (АС) для використання. Ця система ідеальна для передачі електрики на великі відстані, завдяки здатності цієї технології звести до мінімуму втрати електроенергії, а також завдяки тому, що вона вимагає менше місця і витрат на будівництво. Вона також добре пристосована для взаємозв'язків між двома системами з різними робочими частотами.

Із 1970-х років світовий ринок передачі постійного струму високої напруги (HVDC) мав багато проектів, які використовували систему HVDC з перетворювачами із лінійною комутацією (LCC)¹, тоді як системи із перетворювачами, що працюють за принципом контролю напруги (VSC)², почали розвиватися як нова технологія приблизно з 2000-го. В останні роки особливу увагу сконцентровано на використанні передачі постійного струму високої напруги (HVDC) для під’єднання відновлювальних джерел енергії. Це призвело до збільшення використання в системах передачі технологій VSC-HVDC, що сприяє зміцненню енергосистеми. Ця технологія ідеальна для довгих підводних і підземних ліній електропередач і міжсистемних ліній, і її все частіше застосовують у багатьох сферах. Вони включають інтеграцію енергії з відновлюваних джерел, яку виробляють вітрові електростанції, розташовані на суші і у відкритому морі, постачання електроенергії з континенту на острови і нафтові та газові платформи у відкритому морі, живлення великих міст, де дуже не вистачає простору, а також транснаціональні передачі, які часто потребують підводних ліній електропередач. Здатність цієї технології відповідати стандартам енергетичної системи забезпечує надійні зв'язки в мережі незалежно від застосування.

У Японії до 2006 року було реалізовано 9 проектів передачі постійного струму високої напруги (HVDC). Всі вони використовували технологію із застосуванням перетворювача лінійної комутації (LCC). Зараз, у зв'язку з активним використанням енергії із відновлюваних джерел та інноваціями у системах електроенергетики, попит на системи VSC-HVDC прогнозовано збільшуватиметься для таких додатків, як енергосистеми для передачі енергії на великі відстані і під’єднання вітряних електростанцій, розташованих у відкритому морі.

Досі компанія «Hitachi» брала участь у кожному проекті з передачі постійного струму високої напруги (HVDC) в Японії. На японському ринку, який вимагає високого рівня надійності, компанія «Hitachi», завдяки розвитку технологій та управління проектами, зробила великий внесок у створення систем передачі постійного струму високої напруги (HVDC), які підтримують високий рейтинг продуктивності³, що є одним з кращих показників у світі.

Компанія «АВВ» – новатор у створенні технології передачі постійного струму високої напруги (HVDC), ввела в експлуатацію першу в світі комерційну лінію електропередач у Швеції у 1954 році, а також першою впровадила технологію VSC (HVDC Light) у 1990-і роки. Компанії також належать кілька інших світових рекордів за цією технологією. Впродовж багатьох років компанія «АВВ» отримала замовлення на впровадження близько 100 проектів з передачі постійного струму високої напруги (HVDC), із загальною встановленою пропускною здатністю 120 000 MW, що становить близько половини світового парку встановленого обладнання. Рішення компанії «АВВ» за технологією HVDC Light прокладає дорогу для технології VSC; компанія встановила 14 з 15 ліній електропередач VSC, введених в експлуатацію у світі.

Нове спільне підприємство об'єднає торговельну мережу, досвід з керування проектами, процеси контролю якості та своєчасне постачання компанії «Hitachi» із найсучаснішими технологіями компанії «АВВ» і зробить внесок у модернізацію систем електроенергетики Японії.
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
__________________
1. LCC-HVDC: система передачі постійного струму високої напруги (HVDC) з перетворювачем змінного/постійного струму (AC / DC), який використовує потужні напівпровідникові прилади, що потрубують проходження струму через нуль для переходу приладу у вимкнений стан (тиристор). Це був основний спосіб, який використовували із 1970-х років, і зараз є багато таких систем. Конфігурація системи проста, а технологія досить досконала; проте його застосування викликає багато обмежень з боку енергосистеми, що потребує заходів щодо зміцнення енергосистеми, у деяких випадках таких, як компенсація реактивної електроенергії.

2. VSC-HVDC: система передачі постійного струму високої напруги (HVDC) з перетворювачем змінного/постійного струму (AC/DC), яка використовує потужні напівпровідникові прилади, що можуть бути увімкнені або вимкнені у будь-який час (IGBT тощо). Для її встановлення є менше обмежень з боку енергосистеми порівняно із типом LCC і вона має суттєві переваги з точки зору зміцнення енергосистеми, наприклад, в тому, що стосується поставок реактивної потужності. Оскільки вона не вимагає ніяких заходів щодо зміцнення енергосистеми, вона досягає простішої загальної конфігурації, ніж система LCC-HVDC.

3. Згідно зі звітом «Дослідження надійності систем HVDC» Міжнародної Ради з Великих електричних систем (CIGRÉ), та інших джерел.

Про компанію «АВВ»

«АВВ» – лідер в галузі технологій для енергетики та автоматизації, що дає змогу промисловим підприємствам і енергетичним компаніям підвищувати продуктивність, знижуючи негативний вплив на навколишнє середовище. У штаті «АВВ» – 145 000 працівників у більш ніж 100 країнах світу.

В Україні компанія розпочала діяльність у 1992 році. Сьогодні в офісах «АВВ» у Києві, Запоріжжі, Львові, Миколаєві та Харкові працюють приблизно 200 осіб. «АВВ» в Україні зарекомендувала себе як постачальник високотехнологічного обладнання, систем та інжинірингових сервісів для традиційної та відновлюваної енергогенерації, передачі і розподілу електроенергії. Компанія є надійним партнером промислових підприємств у проектах модернізації енергогосподарства, автоматизації технологічних процесів та підвищення енергоефективності.

Теги та ключові фрази
промисловий датчик струму компанії АВВ


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 20/06/2019
35
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.