Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

9-12 квітня 2019

Україна, м. Київ ,
КиївЕкспоПлаза

9-12 квітня 2019 року

Україна, м. Київ,
КиївЕксоПлаза

23–25 квітня 2019 року

Украина | Львів,
Нове місце проведення - ВЦ "Південний-ЕХРО"

21-23 травня 2019 року

Украина, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

11–13 вересня 2019 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

10-12 жовтня 2019 року

Україна, м. Запоріжжя,
Виставковий центр "Козак-Палац"

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр
Новини

У квітні вчергове газета «Електротема» виходитиме до виставки elcomUkraine (м. Київ, 9-12.04.19) повноцінним кольоровим журналом (тут...

Одеська компанія «Geon» та київська «Electromoto» спільно реалізують проект ScrAmper – це перший електричний мотоцикл із запасом ходу 140 км, що розроблений та сконструйований в Україні, повідомляє...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1220
22.01.2015р.
«Schneider Electric» удостоєна нагороди компанії «Platts» за внесок у розвиток глобальної енергетики у 2014 році
Програма підвищення енергоефективності «Schneider Electric» відзначена нагородою за зменшення енергоспоживання майже на 13%, а викидів вуглецю – більш ніж на 16%.

 

Компанія «Schneider Electric» – світовий експерт в галузі управління енергією, удостоєна нагороди за роботу щодо заощадження електроенергії та управління енергоспоживанням, проведену більш ніж на 300 підприємствах компанії в усьому світі. На церемонії нагородження «2014 Platts Global Energy Awards» компанії була присуджена нагорода за відповідальне керівництво («Stewardship Award»).

«Енергоефективність – основа нашої діяльності, тому ми особливо пишаємося визнанням успіху наших програм, реалізованих нами на власних підприємствах, – заявив директор з маркетингу «Schneider Electric» Кріс Хаммел. – Ми безперервно допомагаємо компаніям і звичайним людям в усьому світі споживати енергію ефективніше при одночасному зменшенні викидів, і нагорода «Platts» – переконливе свідчення визнання наших досягнень і нашої готовності використовувати найпередовіші методи роботи всередині компанії».

Компанія «Schneider Electric» була удостоєна нагороди за раціональне природокористування в категорії «Ініціатива з підвищення енергоефективності серед кінцевих користувачів – комерційних компаній». Нагорода присуджена за результатами, досягнутими компанією у межах реалізованої нею Програми підвищення енергоефективності. Нагороди за відповідальне керівництво присуджують за видатні досягнення в галузі стратегічного бачення, лідерство в галузі, раціональне природокористування і впровадження інноваційних технологій.

Компанія «Schneider Electric» запустила Програму підвищення енергоефективності у 2011 році, ставлячи амбітну мету щодо впровадження власних передових методів роботи і розробки нових технологій на власних підприємствах в усьому світі, акцентуючи на інноваціях, сталому розвитку і вдосконаленні операційної діяльності. До закінчення третього кварталу 2014 року компанія «Schneider Electric» перевиконала передбачені програмою плани, зменшивши внутрішнє енергоспоживання майже на 13%, а викиди вуглецю при перевезеннях – більш ніж на 16%. Водночас частка екологічно чистої продукції преміум-класу (Green Premium) у загальному обороті компанії перевищила 70%. Таким чином, було виконане ще одне ключове завдання Програми.

Впродовж останніх 15 років нагороди за внесок у розвиток глобальної енергетики «Platts» («Platts Global Energy Awards») присуджували тим компаніям, які зуміли вийти за межі буденного і домогтися лідерських позицій, інноваційних проривів та підвищення ефективності у сфері електроенергетики. На отримання нагороди висуваються більш 200 кандидатів із понад 25 країн. Переможців визначає авторитетне журі, до складу якого входять провідні науковці, представники законодавчих і наглядових органів влади, міністри енергетики і найвідоміші фахівці галузі. Нагороди видають на щорічному банкеті; у 2014 році такий банкет проведено 11 грудня в Нью-Йорку.

***
Про компанію «Schneider Electric»

Компанія є світовим експертом в управлінні енергією. Її підрозділи успішно працюють у більш ніж в 100 країнах. «Schneider Electric» пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Більше 150 000 працівників компанії, оборот якої у 2013 році сягнув €24 млрд, активно трудяться над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною і ефективною. Девіз компанії: «Пізнайте можливості вашої енергії!».

Про компанію «Platts»

Компанія, заснована у 1909 році, є провідним глобальним постачальником інформації у сфері електроенергетики, нафтохімії, металургії та сільського господарства і основним джерелом референтних цін на фізичних і ф'ючерсних ринках. Новини, ціни, аналітика, коментарі та конференції компанії «Platts» забезпечують клієнтів інформацією, що дає їм змогу приймати ефективніші комерційні та господарські рішення. Клієнти більш ніж у 150 країнах використовують інформацію компанії «Platts» про ринки біопалива, вуглецевих квот, вугілля, електроенергії, нафти, природного газу, металів, атомної енергетики, нафтохімії, транспортних послуг і цукру. «Platts є підрозділом» «McGraw Hill Financial» (позначення на Нью-Йоркській фондовій біржі: MHFI). Компанія «Platts» має штаб-квартиру у Лондоні і більше 15 представництв в усьому світі, в яких працює понад 1000 осіб.

Матеріал надано компанією «Schneider Electric» в Україні»

Теги та ключові фрази
шнейдер електрік миколаїв, www.proelectro.info


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.