Вам подобається оновлений портал?
Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Ухвалення пакету щодо Енергетичного союзу відбудеться 25 лютого. Він передбачатиме план дій, додаток з «конкретними пропозиціями», у тому числі законодавчі акти, рішення та аналіз. Окрім того, старший радник ЄС передбачив створення єдиного європейського керівника енергії, що відповідає бажанню віце-президента ЄК з енергетичних питань Мароша Шевчовича (на фото) щодо «цілісного підходу» в Енергетичному союзі.
М. Шевчович попередив, що Комісії буде дуже складно ухвалювати рішення стосовно тих держав-членів ЄС, які не інкорпорують потрібне законодавство належним чином або не роблять цього оперативно.
Остаточний Енергетичний союз «перетинатиметься» з низкою політичних секторів, включаючи енергетику, транспорт, наукові дослідження та інновації, зовнішню та регіональну політику, політику добросусідства, торгівлю та сільське господарство, наголосив Марош Шевчович.
Він наголосив, що над створенням цілісного підходу в плані Енергетичного союзу в тісному співробітництві працювали 14 уповноважених осіб. За його словами, основними п’ятьма стовпами цього плану стали енергетична безпека, внутрішній ринок енергії, енергоефективність, відновлювані джерела, а також дослідження та інновації в технології смарт. Уповноважені погодилися, що це було важливо, щоб скористатися перевагами нижчих цін на нафту і газ. Вони впевнені, що це дасть змогу прискорити процес так, щоб заощаджені гроші були спрямовані в будівництво енергетичної інфраструктури.
Крім того, М. Шевчович закликав до створення «належних механізмів», котрі робитимуть національні рішення, які стосуються енергетичних позицій, такими, які були би помічені в сусідніх країнах, навіть якщо вони «в основному залишатимуться лише національними рішеннями».
Джерело: «Українська енергетика», за матеріалами EurActiv
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
15/01/2021
|
0
|