Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
279
22.06.2015р.
Майбутні інженери захистили маркетингові проекти у сфері енергетики
Студенти НТУУ «Київський політехнічний університет» і НУ «Львівська політехніка» успішно захистили проекти курсу з маркетингу і спецкурсу з менеджменту, організованого компанією «АББ» спільно з Центром «Розвиток КСВ»

 

Упродовж березня–травня 2015 року 50 студентів НТУУ «Київський політехнічний інститут» і НУ «Львівська політехніка», які пройшли відбір, відвідували заняття фахівців-практиків з маркетингу та менеджменту. Головною метою курсу було навчити майбутніх інженерів навичкам адміністрування і управління, розумінню бізнес-процесів, що відбуваються в компаніях. До викладання курсу, окрім компанії «АББ», долучились «Шелл» в Україні, корпорація «Артеріум», «Platinum Bank», «KPMG», «Eleks», «Vertalab», ПАТ «Львівобленерго», студія маркетингу і дизайну «Must», тренери – Юрій Камельчук, Ірина Примак, Наталя Урда, Юрій Старик.

«Ми задоволені, що проект був успішно реалізований і вдячні усім компаніям, що взяли у ньому участь. Курс мав на меті посприяти комплексній підготовці студентів 3–5 років до роботи в бізнес-реаліях і в конкурентному середовищі. Це в інтересах самих компаній, адже багато випускників вузів реалізують себе потім в бізнесі, де потрібні не тільки грунтовні технічні знання, а й розуміння маркетингу, менеджменту і, так звані, «м’які навички». Компанія «АББ» вважає за необхідне підтримувати студентів інженерних спеціальностей і політехнічні університети. Так ми робимо свій внесок у розвиток української енергетики», – коментує Дмитро Жданов, директор «АББ» в Україні.

Упродовж всього курсу студенти мали можливість застосувати отримані знання і навички під час роботи в групах над інноваційними кейсами з експорту електроенергії в країни ЄС, підвищення стабільності мереж з інтегрованими джерелами відновлюваної енергетики, технології швидкого заряджання електромобілів. Результати своєї роботи команди представили спеціалістам компанії та спікерам на фінальному захисті.

«Цей курс став черговим освітнім проектом Центру «Розвиток КСВ», спрямованим на розвиток партнерства бізнесу і університетів. Роль Центру полягала у розробці методології курсу, підборі спікерів та організації навчання. Ми дуже задоволені результатами проекту, оскільки, до початку курсу студенти оцінювали свої знання з менеджменту і маркетингу в середньому 3 балами за 10 бальною шкалою, а по його завершенню – у 8 балів», – зазначає Ольга Янковська, координатор освітніх програм Центру «Розвиток КСВ».

Проект з розвитку soft skills студентів продовжує програму «АББ» з підтримки технічних ВУЗів. У 2013–2014 р. компанія відкрила сучасні навчально-наукові лабораторії в КПІ та Львівській політехніці (про це свого часу повідомляла «ЕлектроТЕМА). Надане «АББ» обладнання допомагає студентам і фахівцям-електроенергетикам вивчати новітні технологічні рішення для керування енергомережами і їх захисту, автоматизації підприємств тощо.

Компанія «АББ» – лідер з технологій для енергетики і автоматизації. Розробки «АББ» дають змогу енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія «АББ» працює у понад 100 країнах світу.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація, що об’єднує 40 компаній-членів. Партнери – «CSR Europe» (Брюсель) і «WBCSD» (Женева). За 5 років Центр реалізував близько 50 різноманітних проектів. Пріоритети роботи Центру на 2015: КСВ в конфліктні часи, КСВ в державних органах, партнерство бізнесу і університети заради розвитку освіти і роль компаній в промоції бренду країни.

Відділ маркетингових комунікацій і PR «АББ» в Україні
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 23/01/2020
27
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.