Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
352
07.08.2015р.
Компанія «АББ» отримала замовлення на об’єднання енергосистем Норвегії та Великої Британії
Лінія Північноморської мережі (NSN) з’єднає скандинавський та британський ринки електроенергії, що дасть змогу обом країнам максимально ефективно використовувати переваги енергії з відновлюваних джерел.

 

Компанія «АББ», лідер з технологій для енергетики і автоматизації, отримала замовлення вартістю близько $450 млн на проект з’єднання енергосистем Великої Британії та Норвегії, що підвищить безпеку енергопостачання обох країн і сприятиме кращій інтеграції енергії вітру та гідроелектроенергії в їхні мережі.

Замовлення було розміщено компаніями «Statnett», державним оператором електромережі Норвегії та «National Grid», міжнародною електро-газовою компанією з Великої Британії і зареєстровано у третьому кварталі 2015 року.

Компанія «АББ» встановить конвертерні станції постійного струму високої напруги (HVDC) на обох кінцях лінії Північноморської мережі (NSN) між Норвегією і Великою Британією. Це свіжий приклад того, як «АББ» сприяє створенню стратегічно важливих електроліній задля збільшення потужності передавання для продажу електроенергії, щоб підвищити безпеку енергопостачання і збільшити використання енергії з відновлюваних джерел. Компанія «АББ» також нещодавно отримала проект NordLink. Це об’єднання енергосистем потужністю 1 400 МВт (MW), розраховане на ±525 КВт (kV), з’єднає Норвегію та Німеччину.

«Ми дуже раді співпрацювати з компаніями «Statnett» і «National Grid» задля сприяння інтеграції європейського ринку електроенергії, – зазначив виконавчий директор компанії «АББ» Ульріх Шпісхофер. – Передавання постійного струму високої напруги (HVDC) є основною технологією, яку впровадила компанія «АББ», а також ключовим бізнес-фокусом нашої стратегії «Наступний рівень». Цей успіх також переконливо засвідчує, що наш бізнес-напрям «Системи для електроенергетики» суттєво прогресує, повертаючись до прибуткового та сталого зростання».

Лінія Північноморської мережі (NSN) матиме пропускну здатність 1 400 МВт (MW) електроенергії під водою між Норвегією і Великою Британією. 730-кілометрова лінія буде найдовшим у світі підводним з’єднанням енергосистем, комерційна експлуатація якого має початися у 2021 році.

Коли у Великій Британії генерація енергії вітру висока, а потреби в електроенергії низькі, електрика лінією електропередачі потече до Норвегії, що дасть змогу зберегти воду в її резервуарах. Коли у Британії великий попит на електрику, а вітру немає, енергія з норвезьких гідроелектростанцій потече до Великої Британії.

Частиною замовлення буде розробка, виробництво, встановлення і введення в експлуатацію компанією «АББ» двох конвертерних станцій на ±525 кВ, 1 400 МВт, з використанням технології конвертерів, що працюють за принципом контролю напруги (VSC), яку називають HVDC Light®. Одна станція буде розташована у місті Бліт у Великій Британії, а інша – у місті Квілдал у Норвегії.

«Технологія передачі постійного струму високої напруги (HVDC) добре себе зарекомендувала в інтеграції енергії з відновлюваних джерел, а також в надійній та ефективній передачі електроенергії на великі відстані, часто під водою і під землею, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Системи для електроенергетики» компанії «АББ». – Цей проект буде вісімнадцятим міжнародним об’єднанням енергосистем з використанням передачі постійного струму високої напруги (HVDC), яке впроваджуватиме компанія «АББ» у Європі і ми щасливі відігравати свою роль у створенні інтегрованішої енергомережі в Європі».

Компанія «АББ» отримала замовлення на близько 100 проектів щодо передавання постійного струму високої напруги (HVDC) з початку впровадження нею цієї технології більше 60 років тому, із загальною встановленою пропускною здатністю 120 000 МВт, що становить близько половини світового парку встановленого обладнання. Компанія «АББ» представила технологію конвертерів, що працюють за принципом контролю напруги (VSC), яку називають HVDC Light® у 1990-их роках, та є світовим лідером у цій галузі, впровадивши 15 з 21 проектів VSC, які на сьогодні експлуатують у світі. Лінія Північноморської мережі (NSN) є п’ятим значним замовленням на технологію HVDC Light, що отримала компанія «АББ» впродовж минулого року.

Джерело: прес-центр «АББ в Україні»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.