Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
284
12.08.2015р.
У НКРЕКП відбувся круглий стіл «Про перехід…»
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провела консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Про перехід до ринкового формування тарифів на електричну енергію, що відпускається непобутовим споживачам».

 

Учасники круглого столу заслухали доповіді представників НКРЕКП щодо: негативних аспектів, що виникають при застосуванні єдиних роздрібних тарифів на електроенергію для непобутових споживачів на території України; особливості діяльності енергопостачальних компаній за умови переходу до ринкового формування тарифів на електричну енергію для непобутових споживачів; оцінки впливу переходу до ринкового формування тарифів на електричну енергію на споживачів; позиції заінтересованих міністерств та відомств щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про ринкове формування тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам» та низки інших актуальних питань.

За підсумками дискусії учасники круглого столу дійшли згоди, що перехід до нової моделі ринку електричної енергії України відповідно до Закону України «Про засади функціонування ринку електричної енергії України» можливий лише за умови відходу від чинної системи тарифоутворення на електричну енергію для непобутових споживачів і переходу до ринкового формування тарифів.

Крім того, результатом поступового переходу до ринкового формування тарифів на електричну енергію, що відпускається непобутовим споживачам, буде прозоре формування роздрібних тарифів на електричну енергію для непобутових споживачів України на 1 і 2 класах напруги та прогнозованіша і стабільніша робота всіх учасників енергоринку.

Засідання за круглим столом проходило під головуванням Бориса Циганенка, члена Комісії, за участю спеціалістів центрального апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У публічному громадському обговоренні взяли участь представники інститутів громадянського суспільства – Вадим Улида (ВГО «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»), заступник голови Громадської ради при НКРЕКП (на фото), Олександр Рогозін (ВГО «Енергетична асоціація України»), а також представники окремих постачальників електричної енергії за регульованим і нерегульованим тарифом.

На засіданні за круглим столом були присутні представники засобів масової інформації.

За результатами проведених консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua впродовж двох тижнів будуть оприлюднені протокол і звіт засідання за круглим столом.

Джерело: повідомлення НКРЕКП
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.