Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
335
14.08.2015р.
«Schneider Electric» в Україні» представляє Altivar Process…
В країні стартував продаж Altivar® Process – першого на ринку перетворювача частоти із вмонтованими інтелектуальними сервісами для промислових застосувань.

 

Як відомо, на світовому ринку компанія «Schneider Electric» – загальновизнаний експерт у керуванні енергією і промислової автоматизації – представила лінійку перетворювачів частоти для електродвигунів потужністю від 0,75 кВт до 1,5 МВт рівно рік тому.

Завдяки конвергенції інформаційних і операційних технологій перетворювачі частоти Altivar Process забезпечують додаткові можливості в таких галузях як: водопостачання і водовідведення, нафтогазова, гірничодобувна, мінерально-сировинна і металургійна галузі, виробництво продуктів харчування тoщо. Це дає змогу оптимізувати бізнес і виробничі процеси за допомогою підвищення ефективності керування життєвим циклом активів і оптимізації споживання електроенергії.

«Перетворювач частоти з інтелектуальними сервісами – це набагато більше ніж просто перетворювач частоти. Крім традиційних функцій з керування електродвигуном, перетворювач частоти Altivar Process здатний надати замовнику сервіси, які сприяють суттєвому підвищенню ефективності бізнесу. Перетворювач частоти Altivar Process вмонтовується в архітектуру і фокусується на оптимізації продуктивності бізнесу, на загальній ефективності обладнання і загальних витратах на володіння. Таким чином, перетворювач частоти Altivar Process – це хороший приклад того, як інтернет впливає на промисловий світ», – зазначив Ален Дедье, старший віце-президент з бізнес-напряму «Приводи» компанії «Schneider Electric».

Оптимізація продуктивності підприємства

Завдяки передовій системі моніторингу, перетворювач частоти Altivar Process забезпечує безперервну роботу всього обладнання в режимі оптимальної ефективності. Порівняно зі звичайними перетворювачами частоти, цей дає змогу додатково змешити витрати на 8%, бо здатний миттєво визначати відхилення в показниках ефективності та здійснювати контроль за енергоспоживанням з високою точністю (<5%). Завдяки цьому система автоматизації негайно вносить корективи, зводячи до мінімуму негативний вплив. На відміну від звичайних перетворювачів частоти, Altivar Process дaє змогу зменшити час простоїв ще на 20% завдяки прогнозованому технічному обслуговуванню обладнання залежно від його стану, а також завдяки інноваційному використуваному інтерфейсу з простими для розуміння графіками.

Наочне подання інформації про виробничі процеси в режимі реального часу

Цілком інтегруючи архітектуру і бізнес-системи, Altivar Process забезпечує прозорість виробничого процесу і відкритий доступ до збагачених даних як на рівні заводу, так і на рівні окремо взятих активів. Вмонтований Ethernet і веб-сервер надають безпечний і надійний доступ до цієї інформації в будь-який час і в будь-якому місці. Вмонтований веб-сервер дає змогу користувачам вибрати, яку інформацію необхідно переглянути, а яку зберегти (реєстрація даних – datalogging). Крім того, ключові показники ефективності і сигнали тривоги контролюються автоматично, і системи можуть генерувати попередження для операторів про будь-які помилки і порушення, щоб ті змогли вжити превентивних заходів для підтримки оптимальної ефективності і прибутковості виробничого процесу.

Унікальна конструкція зменшує витрати на технічне обслуговування

Компактний модульний і універсальний перетворювач частоти Altivar Process підходить для будь-яких застосувань, простий у встановлені та інтеграції, чи то нове, модернізоване, чи оновлене обладнання. Перетворювач частоти Altivar Process розроблений для критично важливих застосувань і спроектований так, що він інтегрує такі складові частини як: виробничий процес, енергетичну систему і установку в єдине повне рішення, що знижує вимоги з технічного обслуговування і загальні експлуатаційні витрати. Крім того, його компактність, модульна конструкція і легка вага компонентів дають змогу зменшити кількість запасних частин і скоротити час ремонту (встановлення вентиляторів системи охолодження займає 5 хв).

Для значнішого спрощення технічного обслуговування, пошуку і усунення несправностей, а також зменшення часу простою і пов’язаних з ним витрат, оператори можуть отримати доступ до технічної документації, служби підтримки й діагностичної інформації безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв. Повідомлення про помилки також генерують динамічні QR-коди для миттєвого доступу до вичерпної інформації, щоб ефективно вирішувати проблеми на місці. Водночас, QR-коди, надруковані безпосередньо на приводах, забезпечують миттєвий доступ до служб підтримки клієнтів і онлайн систем пошуку та усунення неполадок.

Екологічне рішення

Навіть після закінчення терміну служби, перетворювач частоти Altivar Process є екологічним рішенням, оскільки більше 70% його деталей можна переробити і використані вдруге. Крім того, на цей перетворювач є знак «Green Premium», що означає відповідність усім вимогам європейської директиви RoHS і регламенту REACH.

За матеріалами schneider-electric.com/ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 01/06/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.