Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
318
14.08.2015р.
«Schneider Electric» в Україні» представляє Altivar Process…
В країні стартував продаж Altivar® Process – першого на ринку перетворювача частоти із вмонтованими інтелектуальними сервісами для промислових застосувань.

 

Як відомо, на світовому ринку компанія «Schneider Electric» – загальновизнаний експерт у керуванні енергією і промислової автоматизації – представила лінійку перетворювачів частоти для електродвигунів потужністю від 0,75 кВт до 1,5 МВт рівно рік тому.

Завдяки конвергенції інформаційних і операційних технологій перетворювачі частоти Altivar Process забезпечують додаткові можливості в таких галузях як: водопостачання і водовідведення, нафтогазова, гірничодобувна, мінерально-сировинна і металургійна галузі, виробництво продуктів харчування тoщо. Це дає змогу оптимізувати бізнес і виробничі процеси за допомогою підвищення ефективності керування життєвим циклом активів і оптимізації споживання електроенергії.

«Перетворювач частоти з інтелектуальними сервісами – це набагато більше ніж просто перетворювач частоти. Крім традиційних функцій з керування електродвигуном, перетворювач частоти Altivar Process здатний надати замовнику сервіси, які сприяють суттєвому підвищенню ефективності бізнесу. Перетворювач частоти Altivar Process вмонтовується в архітектуру і фокусується на оптимізації продуктивності бізнесу, на загальній ефективності обладнання і загальних витратах на володіння. Таким чином, перетворювач частоти Altivar Process – це хороший приклад того, як інтернет впливає на промисловий світ», – зазначив Ален Дедье, старший віце-президент з бізнес-напряму «Приводи» компанії «Schneider Electric».

Оптимізація продуктивності підприємства

Завдяки передовій системі моніторингу, перетворювач частоти Altivar Process забезпечує безперервну роботу всього обладнання в режимі оптимальної ефективності. Порівняно зі звичайними перетворювачами частоти, цей дає змогу додатково змешити витрати на 8%, бо здатний миттєво визначати відхилення в показниках ефективності та здійснювати контроль за енергоспоживанням з високою точністю (<5%). Завдяки цьому система автоматизації негайно вносить корективи, зводячи до мінімуму негативний вплив. На відміну від звичайних перетворювачів частоти, Altivar Process дaє змогу зменшити час простоїв ще на 20% завдяки прогнозованому технічному обслуговуванню обладнання залежно від його стану, а також завдяки інноваційному використуваному інтерфейсу з простими для розуміння графіками.

Наочне подання інформації про виробничі процеси в режимі реального часу

Цілком інтегруючи архітектуру і бізнес-системи, Altivar Process забезпечує прозорість виробничого процесу і відкритий доступ до збагачених даних як на рівні заводу, так і на рівні окремо взятих активів. Вмонтований Ethernet і веб-сервер надають безпечний і надійний доступ до цієї інформації в будь-який час і в будь-якому місці. Вмонтований веб-сервер дає змогу користувачам вибрати, яку інформацію необхідно переглянути, а яку зберегти (реєстрація даних – datalogging). Крім того, ключові показники ефективності і сигнали тривоги контролюються автоматично, і системи можуть генерувати попередження для операторів про будь-які помилки і порушення, щоб ті змогли вжити превентивних заходів для підтримки оптимальної ефективності і прибутковості виробничого процесу.

Унікальна конструкція зменшує витрати на технічне обслуговування

Компактний модульний і універсальний перетворювач частоти Altivar Process підходить для будь-яких застосувань, простий у встановлені та інтеграції, чи то нове, модернізоване, чи оновлене обладнання. Перетворювач частоти Altivar Process розроблений для критично важливих застосувань і спроектований так, що він інтегрує такі складові частини як: виробничий процес, енергетичну систему і установку в єдине повне рішення, що знижує вимоги з технічного обслуговування і загальні експлуатаційні витрати. Крім того, його компактність, модульна конструкція і легка вага компонентів дають змогу зменшити кількість запасних частин і скоротити час ремонту (встановлення вентиляторів системи охолодження займає 5 хв).

Для значнішого спрощення технічного обслуговування, пошуку і усунення несправностей, а також зменшення часу простою і пов’язаних з ним витрат, оператори можуть отримати доступ до технічної документації, служби підтримки й діагностичної інформації безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв. Повідомлення про помилки також генерують динамічні QR-коди для миттєвого доступу до вичерпної інформації, щоб ефективно вирішувати проблеми на місці. Водночас, QR-коди, надруковані безпосередньо на приводах, забезпечують миттєвий доступ до служб підтримки клієнтів і онлайн систем пошуку та усунення неполадок.

Екологічне рішення

Навіть після закінчення терміну служби, перетворювач частоти Altivar Process є екологічним рішенням, оскільки більше 70% його деталей можна переробити і використані вдруге. Крім того, на цей перетворювач є знак «Green Premium», що означає відповідність усім вимогам європейської директиви RoHS і регламенту REACH.

За матеріалами schneider-electric.com/ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.