Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
480
10.09.2015р.
Компанія АББ здала в експлуатацію першу в світі розподільчу установку з новим еко-ефективним газом

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, досягла значного прориву у технології розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (РПЕ), здавши в експлуатацію перші в світі комірки РПЕ високої та середньої напруги з новою еко-ефективною газовою сумішшю, як альтернативу елегазу (SF6), що широко застосовується, але викликає парниковий ефект.

Розподільчі пристрої поєднують електричні перемикачі, запобіжники або вимикачі для контролю, захисту та ізоляції електричного обладнання в електромережі. Розподільчі пристрої встановлено по всьому ланцюгу виробництва-збуту електроенергії від генерації до передачі, розподілу та споживання по всіх рівнях напруги. Розподільчі пристрої на високу та середню напругу зазвичай встановлюють при передачі та розподілі енергії, що допомагає забезпечити надійність, ефективність та безпечність енергетичної системи.

Нові еко-ефективні розподільчі пристрої від компанії АББ використовують альтернативну елегазу (SF6) газову суміш у якості ізоляції, а також у якості перемикача для розподільчого пристрою на високу напругу. Альтернативна елегазу (SF6) газова суміш на основі фторкетону є хімічною сполукою, що розроблена для використання у розподільчих пристроях у співробітництві з компанією 3M. Потенціал глобального потепління (ПГП) нової газової суміші майже на 100 відсотків нижчий, ніж ПГП елегазу (SF6) без будь-якого впливу на якість або надійність обладнання. Це може призвести до зменшення викидів еквівалентних CO₂ розподільчими пристроями з елегазовою ізоляцією (РПЕ) вдвічі, завдяки життєвому циклу обладнання. Друга половина обумовлена сировиною, виробничими та температурними втратами.

Розподільчі комірки напругою 170/24 кВ (kV) було поставлено провідній енергетичній компанії Швейцарії ewz на її нещодавно підключену підстанцію потужністю 3 x 50 мегавольт ампер (MVA) у Цюриху, Швейцарія, яка забезпечує електрикою північну, одну з найбільш заселених частин міста, де мешкають близько 50 000 громадян, а також розташовано найбільший у Цюриху зал урочистих подій та майданчики торгівельної виставки. Також на цій підстанції було встановлено силові трансформатори з низьким рівнем шуму та високою ефективністю, а також системи захисту та контролю автоматизації підстанції від компанії АББ.

Розташована у 15 метрах під землею, дивовижно спроектована підстанція РПЕ замінює розміщену просто неба підстанцію з розподільчими пристроями з повітряною ізоляцією (РПП), збудовану у 1949 році. Це звільнить близько 70 відсотків простору, що займає стара підстанція, для інших потреб та покращить естетику міського ландшафту.

«Компанія АББ встановлювала перші в світі розподільчі пристрої з елегазовою ізоляцією (РПЕ) також для компанії ewz у 1967 році. Сьогоднішнє досягнення підкріплює нашу багату спадщину інновацій та технологій, а також міцні стосунки між двома компаніями, – зазначив Бернард Юкер, керівник напряму «Обладнання для енергетики» компанії АББ. – Успішна здача в експлуатацію цього пілотного проекту прокладає шлях до більш еко-ефективних розподільчих пристроїв у майбутньому та вкотре підтверджує нашу зосередженість на технологіях як на ключовому визначному елементі стратегії «Наступний рівень» компанії АББ».

«Ми раді співробітництву з компанією АББ щодо цієї новітньої інноваційної технології, – зазначив Бенедикт Льопфе з компанії ewz. – Як провідний постачальник енергетичних послуг у Швейцарії, ми бачимо цю нову підстанцію як ще один приклад нашої відданості забезпеченню наших клієнтів екологічно чистою енергією».

Десятиріччями елегаз широко використовувався в енергетиці для діелектричної ізоляції та переривання струму завдяки його фізичним властивостям. Герметизований елегаз забезпечує безпечне та надійне функціонування розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією, що робить можливим значно зменшити розміри розподільчих установок. Однак цей газ викликає парниковий ефект, і керування його життєвим циклом вимагає обережного поводження та може спричинити значні витрати, особливо під час зняття з експлуатації старих підстанцій.

Компанія АББ була першою, хто впровадив розподільчі пристрої з елегазовою ізоляцією (РПЕ) високої напруги у середині 1960-х років, та продовжує просувати свої технології та інновації, пропонуючи повний спектр асортименту продукції з рівнями напруги від 6,6 до 1 200 кВ (kV). Як лідер на ринку технології РПЕ високої та середньої напруги, компанія АББ встановила більше 300 000 РПЕ установок по всьому світі. Це останнє досягнення дозволить і надалі зменшувати викиди вуглецю без впливу на ефективність та надійність.

 
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.