Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
25025
22.09.2015р.
МОДУЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ IEK® Тотальне оновлення
IEK УКРАЇНА представляє повністю оновлений і модернізований асортимент модульного обладнання.

 

Тепер модульне обладнання IEK® – це сучасний ергономічний дизайн, безліч нових конструктивних переваг у поєднанні зі стабільно високими технічними характеристиками.

У процесі оновлення обладнання було зареєстровано чотири патенти на інтелектуальну власність IEK®.

АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ТА ДИФЕРЕНЦІАЛЬНІ АВТОМАТИ

Удосконалена дугогасна система. Нова система збільшує термін служби й підвищує стійкість до струмів короткого замикання. Вона забезпечує збереження характеристик захисту й працездатності після багаторазового проходження струмів короткого замикання.

Оновлена форма корпусу. Тепер бічна поверхня має спеціальні ребра, які поліпшують теплообмін з навколишнім середовищем.

Підвищена міцність. Дві додаткові заклепки й монолітна передня панель посилюють міцність у зоні приєднання провідників і підвищують надійність, у результаті чого знижується перехідний опір.

Нова конструкція корпусу. Конструкція перед­бачає можливість одночасного приєднання вимикача шиною FORK (вилка) і гнучким провідником для розподілу живлення кола через верхні затискачі, а також з'єднання шиною PIN (штир). У результаті отримуємо рівномірний розподіл потужності на вхідних колах і зниження теплових навантажень. Мережу під’єднують гнучким провідником до затискачів групи автоматичних вимикачів у декількох місцях, наприклад, у центрі й по краях.

Нова конструкція під’єднання. Уся серія автоматичних вимикачів IEK® і додаткові пристрої тепер з'єднуються безгвинтовим способом. Нова конструкція вузла під’єд­нання дає змогу швидко й зручно комплектувати всю серію автоматичних вимикачів додатковими пристроями: контактами стану КС47/КСВ47 і розчіплювачами мінімальної/максимальної напруги РН47/РММ47.

Монтаж на DIN¬рейку. Засувка з подвійним фіксованим положенням забезпечує швидкий і зручний монтаж і демонтаж вимикача, особливо багатополюсного, без використання допоміжних інструментів.

Безпека. На передній панелі автомата розташований індикатор, який показує стан головних контактів незалежно від положення рукоятки. Надійна індикація підвищує безпеку експлуатації й обслуговування автоматів.

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Автоматичні вимикачі диференціального струму АВДТ32 і АВДТ34

• Нова енергоефективна конструкція завдяки зміні розташування диференціального трансформатора й зменшенню довжини силових проводів.

• Нова завадостійка електрична схема, що унеможливлює неправильне спрацьовування.

Вимикачі диференціальні ВД1¬63

• Нова схема вузла селективності підвищеної надійності.

• ПЗВ тип А/АС: вище значення умовного струму короткого замикання 4,5 кА.

• ПЗВ тип S: вище значення умовного струму короткого замикання 6 кА.

Розчіплювач мінімальної/максимальної напруги РММ47

• Нова електрична схема підвищеної надійності.

Її призначення — захист від хибних спрацьовувань шляхом інтегрального оцінювання часу затримки вимикання залежно від рівня вхідної напруги (що вища вхідна напруга, то менша затримка спрацювання).

• Кріплення до автоматичних вимикачів безгвинтовим способом.

Контакти стану КС47/КСВ47

• Можливість одночасного монтажу на один автоматичний вимикач двох додаткових контактів: КС+КС або КС+КСВ.

• Вища міцність конструкції завдяки додатковим заклепкам на корпусі.

• Наявність кнопки «Тест» для контролю працездатності (КСВ47).

• Кріплення до автоматичних вимикачів безгвинтовим способом.

НОВІ СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ ІЕК®

IEK УКРАЇНА розширює асортимент обладнання електроживлення й представляє симісторні стабілізатори напруги IEK® серії PRIME.

У цих стабілізаторах застосований сучасний принцип комутації, заснований на використанні потужних безконтактних електронних ключів – симісторів. Такий принцип гарантує високу експлуатаційну надійність і тривалий термін служби.

В асортименті обладнання електроживлення IEK® симісторні стабілізатори серії PRIME – найтехнологічніші. Вони поєднують усі переваги інших типів стабілізаторів напруги IEK® і при цьому мають такі додаткові високотехнологічні характеристики:

• абсолютну безшумність роботи (можна встановлювати в житлових приміщеннях);

• надшвидку реакцію на зміни вхідної напруги: швидкість відгуку 20 мс;

• підвищену точність стабілізації: 4% у діапазоні 140¬250 В;

• розширений діапазон вхідних напруг: 90–270 В;

• відсутність викривлення форми синусоїди вихідного сигналу (відводи обмотки автотрансформатора перемикаються при переході через «нуль»).

Завдяки інноваційним рішенням у схемотехніці, спеціалісти IEK оптимізували собівартість виробництва нових стабілізаторів. Тепер преміальний продукт IEK® доступний для масового покупця!

IEK УКРАЇНА представляє нову серію стабілі¬заторів напруги побутового призначення SIMPLE.

Нову серію стабілізаторів напруги можна віднести до «економічних», тому вона буде особливо популярною серед покупців, що цінують вигідне співвідношення функціональності та ціни.

Стабілізатори напруги серії SIMPLE гарантують захист від перепадів напруги телевізорів, домашніх кінотеатрів, комп'ютерів та іншої побутової техніки малої потужності.

Особливу зручність при користуванні SIMPLE забезпечують два розеткових блоки:

• блок розеток для стабілізованого електроживлення;

• блок розеток для прямого електроживлення споживачів з вищою потужністю, ніж модель стабілізатора (байпас).

Спеціально для захисту від імпульсних перенапруг ліній телефону/факсу/модему в конструкції SIMPLE передбачені відповідні роз’єми.

Серію стабілізаторів напруги SIMPLE IEK® вирізняє можливість кріплення на стіну, а також компактність і сучасний дизайн.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

www.iek.ua

Теги та ключові фрази
модульне розміщення обладнання


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.