Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
352
01.02.2016р.
АББ зміцнить електромережу найбільш завантаженого аеропорту в світі
Удосконалення системи керування забезпечить належне функціонування збільшуваної електричної мережі Міжнародного аеропорту Дубаю (DXB).

 

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики і автоматизації, вдосконалить свою систему SCADA (диспетчерського керування і збору даних) для електромережі Міжнародного аеропорту Дубаю (DXB), найбільш завантаженого Міжнародного аеропорту в світі. Вдосконалена система передбачає заміну центральних комп’ютерів і розгортання останньої версії програмного забезпечення «Керування мережею» від АББ. Це з’єднає наявні периферійні пристрої (дистанційні термінали, блоки керування секціями і основні розподільні щитки) та збільшить операційну надійність і ефективність електромережі, щоб підтримати масштабний план розширення аеропорту.

АББ поставила першу систему SCADA в Міжнародний аеропорт Дубаю у 2004 році, і відтоді контрольована мережа зросла у п’ять разів. Окрім збільшення пропускної здатності та пропозиції, розширені можливості передбачають високоефективну систему сигналізації та обробки подій у реальному часі.

Технологія SCADA від АББ забезпечує загальну систему автоматизації розподілу електроенергії і нині обробляє дані сигналів з приблизно 100 тис. джерел, що розподіляються по всій електромережі у будь-який час.

Частиною наявної мережі є периферійні датчики, які постійно моніторять докладні дані, що мають стосунок до електромережі у реальному часі та надають оператору аналітику для підтримки процесів прийняття рішень і оптимізації операцій.

«Ця модернізація забезпечить вдосконалену автоматизацію мережі розподілу електроенергії й надійне і ефективне електропостачання найбільш завантаженого міжнародного аеропорту в світі, що оптимізує використання ресурсів та мінімізує незручності для пасажирів, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергосистеми» компанії АББ. – Автоматизація енергосистем і оптимізація нашого портфелю програмного забезпечення для надання більшої споживчої цінності є ключовими елементами нашої стратегії «Наступний рівень», що підтримує наш підхід «Взаємодія речей, послуг і людей».

З Міжнародного аеропорту Дубаю відправляються літаки у більше ніж 260 напрямках. Це також третій у світі хаб за завантаженням щодо міжнародних чартерних рейсів. У 2014 році через нього пройшло 70 млн. пасажирів і 2,4 млн. т вантажу.

Джерело: прес-реліз «АВВ в Україні»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.