Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
2046
20.10.2005р.
Національна комісія регулювання електроенергетики України ухвалила низку рішень
Національна комісія регулювання електроенергетики України повідомляє, що 19 жовтня 2005 року відбулося відкрите засідання Комісії, на якому були прийняті наступні рішення:

І. Переоформити ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "Промислова група "РЕЙ+”.

ІІ. Замінити бланки раніше виданих ліцензій на право провадження діяльності з виробництва, передачі та постачання електричної енергії на бланки ліцензій єдиного зразка.

ІІІ. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

1. ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе", річний обсяг 3 млрд. кубічних метрів.

2. ТОВ "Компанія "Актив-Транс", річний обсяг 3 млн. кубічних метрів.

ІV. Застерегти щодо усунення порушення законодавства про електроенергетику й Умов і Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом та з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами:

1. ВАТ “ЕК “Дніпрообленерго”.

2. Новояворівське КП „МЕМ”.

3. АК „Харківобленерго”.

V. Усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ „Компанія Енергія” .

VІ. Анулювати ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

1. ЗАТ „НВО „Україна”.

2. ПП „Софіт”.

VІІ. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

1. ПНВП "Укрприлад".

2. ТОВ "Саманта-Схід".

3. ТОВ "Інтертрейденерго".

VІІІ. Усунути порушення ТзОВ “Компанія Газ-Ойл Карпати” Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом.

ІХ. Застерегти щодо усунення порушення ВАТ "Хмельницькгаз" ліцензійних умов з постачання природного газу за регульованим тарифом та з транспортування природного газу розподільними трубопроводами.

Х. Схвалити примірний договір між постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом та електропередавальною організацією на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.

ХІ. Затверджено структури та рівні тарифів на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами та тарифи на постачання електроенергії за регульованим тарифом ВАТ „Донецькобленерго” та ВАТ „ПЕМ-Енерговугілля”, а також затверджено структури та рівні тарифів на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами ТОВ „Сервіс-Інвест” з урахуванням плати за користування мережами ВАТ „Донецькобленерго”.

ХІІ. Затвердити Порядок контролю за дотриманням ліцензіатами законодавства про електроенергетику та ліцензійних умов здійснення підприємницької діяльності з виробництва, передачі та постачання електроенергії.

ХІІІ. Внести зміни до інвестиційної програми на 2005 рік:

1. ВАТ “Дніпрообленерго”.

2. ВАТ “Кіровоградобленерго”.

ХІV. Погодити обсяги закупівлі відповідно до проведеного тендеру для ВАТ “Дніпрообленерго”.

ХV. Встановити граничний рівень вартості інформаційних послуг для постачальників за нерегульованим тарифом.

ХVІ. Видати ТОВ “Сумитеплоенерго” ліцензії на право провадження діяльності:

- - з виробництва електричної енергії звстановленою потужністю 28 МВт,

- - з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, річний обсяг 133 млн.кВт.год.ХVІІ. Анулювати ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ “Сумигаззбут”.

Урядовий портал

Теги та ключові фрази
нкре электро, сайт національна комісія регулювання электро, національна комісія регулювання електроенергетики, урядовий портал національна комісія регулювання
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
172
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.