Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Крім забезпечення енергією місць морського видобутку газу і нафти, за допомогою плаваючих ядерних станцій Китай зможе постачати енергію у будь-яку країну, яка матиме у цьому потребу. Для цього буде достатньо підігнати станцію до берегової лінії і протягнути на берег електричні силові кабелі. Таким же чином можна буде забезпечити енергопостачання будь-який зі штучних островів, які зараз активно зводять в акваторії Південно-Китайського моря.
Зараз Китай споживає найбільшу кількість електроенергії порівняно з будь-якою країною. Згідно зі Світовою книгою фактів (World Fact Book), за 2014 рік Китай спожив близько 5.4 млрд МВт-год, тоді, як у США за цей же рік було спожито близько 4.6 млрд МВт-год. Таку силу-силенну енергії у Китаї виробляють переважно теплові електростанції, що працюють на вугіллі. Через це Китай витрачає вугілля в обсягах, порівняних з рівнем його споживання в усьому іншому світі. Крім цього, нині вугільна енергетика є найбруднішою і завдає величезної шкоди навколишньому середовищу в цьому регіоні світу.
Єдиним виходом із ситуації є переведення енергетики Китаю на «ядерні рейки». І цей процес проходить прискореними темпами. Нині у Китаї працює 30 атомних електростанцій, ще 24 станції будують, а до 2050 року їх буде 110.
Джерело: dailytechinfo.org
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |