Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
425
27.04.2016р.
Компанія «Eaton» реалізовує власні ідеї у сфері керування енергопостачанням
Отримавши у 2014 році сертифікацію за стандартом ISO 50001, до кінця 2015 року завод «Eaton» в місті Нордхаузен (Німеччина) заощадив 2 млн кВт/год. Його приклад наслідували 18 інших підприємств «Eaton».

 

Енергоефективність має дуже велике значення для компанії «Eaton». Вона не просто пропонує масштабовані і економічні рішення на основі BreakerVisu (системи візуалізації та оцінки, що дає змогу ефективно керувати енергопостачанням відповідно до стандарту ISO 50001), а й успішно впроваджує ці технології на власних підприємствах. Наприкінці 2014 року завод у Нордхаузені став першим європейським підприємством «Eaton», що отримав сертифікацію за стандартом ISO 50001. У 2015 році на ньому було зафіксовано підвищення енергоефективності майже на 8%. Завдяки цьому викиди CO2 зменшаться приблизно на 1000 т. 18 інших підприємств «Eaton» в Німеччині також виконали вимоги стандарту і отримали сертифікацію ISO 50001 до кінця минулого року.

На заводі в Нордхаузені компанія «Eaton» виробляє впускні і випускні клапани для автомобільної промисловості. У 2014 році, витративши 25 ГВт/год енергії на виробництво близько 25 млн клапанів, завод продемонстрував найбільший показник енергоспоживання серед усіх 23 підприємств «Eaton» в Німеччині. Під час впровадження системи керування енергопостачанням за стандартом ISO 50001 та потужної технології контролю на заводі вдалося виявити багато можливостей для економії енергії та вжити відповідних заходів. До них відносяться заміна старих двигунів новими за стандартом IE3 на ділянці машинних приводів, використання приводів насосів з регульованою швидкістю для охолодження циркуляційної води, використання енергоощадного освітлення і оптимізація системи стисненого повітря за допомогою усунення витоків та зменшення тиску. За результатами 2015 року компанія «Eaton» оголосила, що проекти із забезпечення енергоефективності на заводі в Нордхаузені заощадили €350 000 порівняно з 2014 роком.

«Для впровадження системи керування енергопостачанням відповідно до стандарту ISO 50001 необхідно виміряти витрати енергії, виявити і проаналізувати найбільших енергоспоживачів, а також їх потенціал з енергозбереження, і проаналізувати витрати компанії на електроенергію, – пояснив Паскаль Рік, директор енергетичного сектора компанії «Eaton Germany GmbH» в Нордхаузені. – Ми почали зі встановлення точок вимірювання по всьому заводу, що дало нам змогу відслідковувати окремі верстати, трансформатори, верстатні лінії, освітлювальне та інше важливе обладнання. Зараз у нас 128 таких точок, що передають дані в наш центр керування кожні 15 хвилин, тому ми володіємо повною картиною енергоспоживання і завжди можемо його оптимізувати надалі».

Для досягнення такої ефективності компанія «Eaton» використовує в основному власні технології, наприклад, комунікаційні модулі серії XMC, за допомогою яких можна швидко модернізувати заводи для вимірювання таких величин, як напруга, струм, активна і реактивна потужність, коефіцієнт потужності, гармонійні спотворення і частота. Отримані дані реєструються і контролюються за допомогою системи візуалізації та оцінки BreakerVisu, але можуть і передаватися в головну систему керування, веб-браузер або засіб звітності. Це означає, що всю важливу інформацію з енергозбереження відповідно до стандарту ISO 50001 можна отримати просто натиснувши на кнопку. Крім того, дані можна відправити мережею Ethernet в систему керування енергопостачанням Power Xpert Insight, яка в складі складних систем дає змогу об'єднувати, переглядати і оцінювати дані, що надходять з численних пристроїв BreakerVisu. Зараз компанія Eaton впроваджує таку архітектуру для узгодження інформації, що надходить з підприємств з усього світу.

Про компанію «Eaton»

«Eaton – світовий експерт в галузі керування енергією. У 2015 році обсяг продажів компанії становив $20.9 млрд. «Eaton» пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого керування електротехнічною, гідравлічною і механічною енергією.

У штаті «Eaton» близько 97 000 працівників. Компанія здійснює продажі в більш ніж у 175 країнах світу.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.