Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
379
06.05.2016р.
«Eaton» і «AES» разом просуватимуть рішення в галузі накопичення енергії
Морж, Швейцарія, Арлінгтон, шт. Вірджинія (США) ... Компанія «Eaton» (NYSE: ETN), світовий експерт в галузі керування енергією, і «AES Energy Storage», частина корпорації «AES» (NYSE: AES), підписали партнерську угоду, головна мета якої – забезпечити доступність технологій накопичення енергії, здатних зменшувати витрати на енергоспоживання в регіоні EMEA. «Eaton» представить платформу для накопичення енергії «AES» Advancion®, яка дасть змогу керувати стабільністю мережі і задовольняти потреби інфраструктури в енергії під час пікових навантажень. В її основі – масштабувальна інтегрована система акумулювання енергії компанії «Eaton».

 

«Eaton» постачатиме системи акумулювання енергії, забезпечуватиме її тривалу експлуатацію і надаватиме підтримку промисловим і комерційним клієнтам, комунальним підприємствам, незалежним виробникам електроенергії та операторам енергосистем в регіоні ЕМЕА. Угода є частиною ініціативи «AES» щодо партнерства з провідними світовими компаніями, мета якої – забезпечити доступність передової системи акумулювання енергії Advancion в усьому світі.

Нині багато країн поставили перед собою амбітні цілі щодо переходу на поновлювані джерела енергії. Обговорення цього питання відбулося у межах 21-ої конференції зі зміни клімату (COP21). Так, поновлювані джерела повинні зайняти важливіше місце в структурі енергетики.

Підвищене зацікавлення енергоощадними технологіями сприятиме ринку рішень накопичення енергії у найближчому майбутньому увійти в нову фазу зростання: згідно з дослідженнями агентства «Navigant Research», до 2020 року в 22 країнах світу щорічно акумулюватиметься більше 11 ГВт енергії. Завдяки її накопиченню необхідність будівництва окремих пікових електростанцій зводиться до мінімуму, а значить й зменшення викидів CO2. Таким чином, накопичення енергії відіграє важливу роль у керуванні стабільністю енергосистеми (оскільки в неї активно включаються все нові й нові поновлювані джерела енергії) і піковим споживанням.

«Уже більше 50 років ми допомагаємо клієнтам в регіоні EMEA керувати енергетичними і комунальними системами. «Eaton» має багаторічний досвід роботи з проектами у сфері автоматизації, захисту і гарантування безпеки, а також зменшення витрат на електроенергію», – зазначив Сірілл Бріссон, віце-президент з маркетингу електротехнічного сектора компанії «Eaton» в регіоні EMEA.

«Eaton» і «AES» здатні спільними зусиллями змінити енергетичний ландшафт в регіоні. За допомогою провідних на ринку інноваційних систем акумулювання енергії для комерційних і промислових компаній, а також комунальних підприємств, ми зробимо все можливе, щоб применшити гостру необхідність в інвестиціях, мінімізувати витрати і викиди, до яких призводять пікові навантаження інфраструктури. Масове впровадження систем дає змогу покрити пікове навантаження, гнучке виробництво електричної енергії та обслуговування мережі у поєднанні зі зручним використанням відновлюваних джерел енергії, сприятиме відповідності «розумної» енергомережі екологічним нормам », – доповнив пан Бріссон.

«На нашу думку, системи акумулювання енергії – це запорука екологічної та безперебійної мережі, що забезпечує передавання енергії від найефективніших і найекономніших джерел, – говорить Джон Захуранчик, президент «AES Energy Storage». – Співпраця з провідними компаніями, такими як «Eaton», дає змогу швидко і ефективно виводити накопичувачі енергії на важливі глобальні ринки».

Компанія «AES» пропонує широкий вибір доступних і надійних рішень для розподілу та генерації електроенергії. Рішення «AES» у сфері накопичення енергії застосовують на восьми великих енергетичних ринках і вони виділяються найвищою у світі потужністю: два пристрої по 116 МВт і ємністю 3 млн МВт/год. Рішення Advancion уже підтримує найбільший арсенал сучасних накопичувачів енергії в Європі. Так, нещодавно завершено встановлення двох масивів накопичувачів в Нідерландах і Північній Ірландії.

Advancion є найнадійнішим на сьогодні рішенням в галузі накопичення енергії. Його оновлена версія, Advancion 4, представлена в листопаді 2015 року, відзначається компактністю, оптимальною конструкцією і запатентованою розподільною системою керування, яка дає змогу замовникам збільшити дохід і зменшити експлуатаційні витрати. Також, вона відповідає найвищим вимогам щодо надійності системи.

Про компанії

У 2015 році обсяг продажів «Eaton» становив $20.9 млрд. Компанія пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого керування електротехнічною, гідравлічною і механічною енергією. Штат «Eaton» – близько 97 000 працівників. Компанія здійснює продажі у більш ніж 175 країнах світу.

«Eaton» є світовим лідером в галузі розподілу електроенергії і захисту електромереж, забезпечення резервного електроживлення, автоматизації та контролю, освітлювального обладнання та безпеки, конструктивних рішень і комутаційних пристроїв, рішень для несприятливих і небезпечних умов експлуатації, а також інжинірингових послуг. Компанія має широкі можливості по всьому світу для вирішення найкритичніших завдань, пов'язаних з керуванням електроенергією.

«AES» є світовим лідером комерційних рішень в галузі акумулювання енергії, які отримують цінність з наявних інфраструктур, підвищення гнучкості і надійності енергосистеми, а також надання клієнтам повної альтернативи традиційній піковій генерації.

Корпорація «AES» (NYSE: AES) належить до списку Fortune 200 глобальних енергетичних компаній. «AES» надає доступні та стійкі рішення в галузі енергетики у 18 країнах за допомогою диверсифікованого портфеля розподільних підприємств, а також теплових і поновлюваних генерувальних потужностей. Працівники компанії, чисельність яких становить 18 500 осіб, прагнуть до операційної досконалості з метою задоволення мінливих енергетичних потреб у світі. Доходи корпорації у 2014 році становили $17 млрд, а обсяг активів, що перебувають у власності або під управлінням «AES» становив $39 млрд.

Джерело: прес-реліз від «Eaton»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.