Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
424
06.05.2016р.
«Eaton» і «AES» разом просуватимуть рішення в галузі накопичення енергії
Морж, Швейцарія, Арлінгтон, шт. Вірджинія (США) ... Компанія «Eaton» (NYSE: ETN), світовий експерт в галузі керування енергією, і «AES Energy Storage», частина корпорації «AES» (NYSE: AES), підписали партнерську угоду, головна мета якої – забезпечити доступність технологій накопичення енергії, здатних зменшувати витрати на енергоспоживання в регіоні EMEA. «Eaton» представить платформу для накопичення енергії «AES» Advancion®, яка дасть змогу керувати стабільністю мережі і задовольняти потреби інфраструктури в енергії під час пікових навантажень. В її основі – масштабувальна інтегрована система акумулювання енергії компанії «Eaton».

 

«Eaton» постачатиме системи акумулювання енергії, забезпечуватиме її тривалу експлуатацію і надаватиме підтримку промисловим і комерційним клієнтам, комунальним підприємствам, незалежним виробникам електроенергії та операторам енергосистем в регіоні ЕМЕА. Угода є частиною ініціативи «AES» щодо партнерства з провідними світовими компаніями, мета якої – забезпечити доступність передової системи акумулювання енергії Advancion в усьому світі.

Нині багато країн поставили перед собою амбітні цілі щодо переходу на поновлювані джерела енергії. Обговорення цього питання відбулося у межах 21-ої конференції зі зміни клімату (COP21). Так, поновлювані джерела повинні зайняти важливіше місце в структурі енергетики.

Підвищене зацікавлення енергоощадними технологіями сприятиме ринку рішень накопичення енергії у найближчому майбутньому увійти в нову фазу зростання: згідно з дослідженнями агентства «Navigant Research», до 2020 року в 22 країнах світу щорічно акумулюватиметься більше 11 ГВт енергії. Завдяки її накопиченню необхідність будівництва окремих пікових електростанцій зводиться до мінімуму, а значить й зменшення викидів CO2. Таким чином, накопичення енергії відіграє важливу роль у керуванні стабільністю енергосистеми (оскільки в неї активно включаються все нові й нові поновлювані джерела енергії) і піковим споживанням.

«Уже більше 50 років ми допомагаємо клієнтам в регіоні EMEA керувати енергетичними і комунальними системами. «Eaton» має багаторічний досвід роботи з проектами у сфері автоматизації, захисту і гарантування безпеки, а також зменшення витрат на електроенергію», – зазначив Сірілл Бріссон, віце-президент з маркетингу електротехнічного сектора компанії «Eaton» в регіоні EMEA.

«Eaton» і «AES» здатні спільними зусиллями змінити енергетичний ландшафт в регіоні. За допомогою провідних на ринку інноваційних систем акумулювання енергії для комерційних і промислових компаній, а також комунальних підприємств, ми зробимо все можливе, щоб применшити гостру необхідність в інвестиціях, мінімізувати витрати і викиди, до яких призводять пікові навантаження інфраструктури. Масове впровадження систем дає змогу покрити пікове навантаження, гнучке виробництво електричної енергії та обслуговування мережі у поєднанні зі зручним використанням відновлюваних джерел енергії, сприятиме відповідності «розумної» енергомережі екологічним нормам », – доповнив пан Бріссон.

«На нашу думку, системи акумулювання енергії – це запорука екологічної та безперебійної мережі, що забезпечує передавання енергії від найефективніших і найекономніших джерел, – говорить Джон Захуранчик, президент «AES Energy Storage». – Співпраця з провідними компаніями, такими як «Eaton», дає змогу швидко і ефективно виводити накопичувачі енергії на важливі глобальні ринки».

Компанія «AES» пропонує широкий вибір доступних і надійних рішень для розподілу та генерації електроенергії. Рішення «AES» у сфері накопичення енергії застосовують на восьми великих енергетичних ринках і вони виділяються найвищою у світі потужністю: два пристрої по 116 МВт і ємністю 3 млн МВт/год. Рішення Advancion уже підтримує найбільший арсенал сучасних накопичувачів енергії в Європі. Так, нещодавно завершено встановлення двох масивів накопичувачів в Нідерландах і Північній Ірландії.

Advancion є найнадійнішим на сьогодні рішенням в галузі накопичення енергії. Його оновлена версія, Advancion 4, представлена в листопаді 2015 року, відзначається компактністю, оптимальною конструкцією і запатентованою розподільною системою керування, яка дає змогу замовникам збільшити дохід і зменшити експлуатаційні витрати. Також, вона відповідає найвищим вимогам щодо надійності системи.

Про компанії

У 2015 році обсяг продажів «Eaton» становив $20.9 млрд. Компанія пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого керування електротехнічною, гідравлічною і механічною енергією. Штат «Eaton» – близько 97 000 працівників. Компанія здійснює продажі у більш ніж 175 країнах світу.

«Eaton» є світовим лідером в галузі розподілу електроенергії і захисту електромереж, забезпечення резервного електроживлення, автоматизації та контролю, освітлювального обладнання та безпеки, конструктивних рішень і комутаційних пристроїв, рішень для несприятливих і небезпечних умов експлуатації, а також інжинірингових послуг. Компанія має широкі можливості по всьому світу для вирішення найкритичніших завдань, пов'язаних з керуванням електроенергією.

«AES» є світовим лідером комерційних рішень в галузі акумулювання енергії, які отримують цінність з наявних інфраструктур, підвищення гнучкості і надійності енергосистеми, а також надання клієнтам повної альтернативи традиційній піковій генерації.

Корпорація «AES» (NYSE: AES) належить до списку Fortune 200 глобальних енергетичних компаній. «AES» надає доступні та стійкі рішення в галузі енергетики у 18 країнах за допомогою диверсифікованого портфеля розподільних підприємств, а також теплових і поновлюваних генерувальних потужностей. Працівники компанії, чисельність яких становить 18 500 осіб, прагнуть до операційної досконалості з метою задоволення мінливих енергетичних потреб у світі. Доходи корпорації у 2014 році становили $17 млрд, а обсяг активів, що перебувають у власності або під управлінням «AES» становив $39 млрд.

Джерело: прес-реліз від «Eaton»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.