Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
462
16.05.2016р.
ЮУАЕС відвідали студенти та викладачі Вінницького та Кременчуцького університетів
13 травня Южно-Український енергокомплекс відвідали студенти та викладачі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) та Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Візит організовано згідно з «Планом заходів щодо проведення ВП ЮУАЕС просвітницької роботи серед громадськості в 2016 році» та в рамках договору про співпрацю ДП НАЕК «Енергоатом» і ВНТУ.

 

Мета візиту студентів та молодих викладачів вищих навчальних закладів - підвищення їх технічного рівня, а також надання можливості студентам визначитися щодо місця проходження виробничої та переддипломної практик. Крім того, майбутні випускники вишів змогли познайомитися з місцем можливого подальшого працевлаштування.

Знайомство з роботою унікального в Україні енергетичного комплексу на Південному Бузі включало відвідини машинної зали, блочної насосної станції та дизель-генератора третього енергоблока Южно-Української атомної станції, повномасштабного тренажера, блочного трансформатора та відкритого розподільчого пристрою 330 кВ, а також об’єктів Ташлицької ГАЕС – машзали та головного щита управління. У інформцентрі ВП ЮУАЕС за допомогою демонстраційних макетів гостей ознайомили з процесом енергогенерації на атомній станції.

Співпраця ВНТУ та ВП ЮУАЕС у форматі договорів цільової підготовки молодих спеціалістів «АЕС-виш-студент» триває більше 10 років. За цей час 38 випускників університету влилися до колективу южно-українських атомників. Наразі семеро з них працюють у складі оперативного персоналу, троє обіймають керівні посади, тринадцятеро зараховані до кадрового резерву на керівні посади. «Вінницький національний технічний університет багато років є базовим вишом для підготовки наших кадрів, - підкреслює начальник електроцеху Южно-Української АЕС Костянтин Галін, - багато студентів ВНТУ проходять у нас практику і за її результатами ми відбираємо тих, хто надалі гідний працювати на атомній станції».

За словами викладача кафедри електричних станцій ВНТУ Святослава Вишневського, такі візити на підприємство дуже корисні як для студентів, так і для викладацького складу: «Зустрічі з фахівцями-практиками дозволяють чіткіше орієнтуватися на потреби підприємства, а отже, якісніше готувати майбутніх фахівців. Що ж до студентів, то поїздками на АЕС ми заохочуємо кращих з них».

Поділилися враженнями і самі учасники екскурсії - майбутні інженери-електрики.

Вадим Гальчак, 5 курс ВНТУ: «Вражають масштаби АЕС. А отже, і відповідальність у її працівників дуже велика. У ГАЕС, на мою думку, великі перспективи. Її потрібно добудовувати. Це дозволить покрити той дисбаланс в енергосистемі, який існує сьогодні».

Дмитро Поліщук, 4 курс ВНТУ: «Для мене це перша поїздка на Южно-Український енергокомплекс. Екскурсію проводили висококваліфіковані фахівці. Було дуже цікаво. Ми отримали відповіді на всі питання, що нас цікавили».

Валентин Біленький, 4 курс ВНТУ : «Тут є широкі перспективи для молодих фахівців. Цьому сприяє й те, що до складу енергокомплексу входять три станції - АЕС, ГЕС і ГАЕС. Умови праці на підприємстві близькі до європейських. Та я усвідомлюю, що для того, аби бути гідним працювати на ньому, необхідно мати великий багаж знань і високу відповідальність».

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 23/01/2020
27
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.