Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

5-7 листопада 2019 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
305
30.05.2016р.
Промисловий форум: статус міжнародний, з акцентом на оновлення, пошук антикризових інструментів
У виставковому центрі «Козак-Палац» завершився традиційний виставковий форум промисловців, організатором якого у регіоні з 1997 року виступає Запорізька торгово-промислова палата.

 

24-а міжнародна спеціалізована виставка «Машинобудування. Металургія», виставки-конференції «Литво», «Композити та склопластики» продемонстрували нові досягнення промисловості, розробки науково-дослідних інститутів, створили сприятливі умови для зустрічі з партнерами і потенційними замовниками, інвесторами.

Цьогоріч продукцію та послуги представляли понад 120 учасників: провідні промислові підприємства з України, представники відомих торгових марок Бельгії, Естонії, Німеччини, Польщі, США, Швейцарії. На загальній виставковій площі понад 4 тисячі квадратних метрів презентовано машини, механізми і технологічне обладнання, інструмент та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, IT-технології у промисловості, композитні матеріали. Значна увага була приділена розробкам у галузі автоматизації виробництва, кращим світовим досягненням у сфері електроніки промислового призначення.

Різноманіття учасників виставкового форуму промисловців зацікавило делегацію з Республіки Туреччина – партнерів Запорізької ТПП.

Представники Промислової палати Адани та керівники профільних турецьких компаній провели перемовини з потенційними українськими партнерами і презентували власні компанії. У складі іноземної делегації – керівники підприємств, що працюють у галузі машинобудування, металообробки, литва і супутніх сферах важкої промисловості.

Під час урочистого відкриття виставкових заходів почесними дипломами Торгово-промислової палати України відзначені металургійний комбінат «Запоріжсталь», компанії «Укрест» та «Тріада ЛТД». З нагоди 25-річчя роботи в Україні почесною відзнакою Запорізької ТПП «Могутність краю» нагороджена компанія «Камоцці» – постійний учасник виставки «Машинобудування. Металургія». Також за багаторічну та плідну співпрацю почесними дипломами Запорізької торгово-промислової палати нагороджені Асоціація підприємств промислової автоматизації України, журнал «Обладнання та інструмент», Асоціація ливарників України, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України.

Основні акценти цьогорічних заходів – оновлення індустріального потенціалу країни, налагодження коопераційних зв’язків, пошук і застосування антикризових інструментів.

Про структурні зміни у промисловості України і розвиток машинобудування також йшлося під час «круглого столу»: з підприємцями спілкувалися голова Комітету з питань модернізації промисловості при ТППУ Володимир Власюк і генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак.

Зокрема, виступаючи Володимир Власюк зупинився не тільки на інструментах підтримки індустріалізації, залучення інвестицій, створення продукції з більшою доданою вартістю, але й відзначив велику роль наполегливої роботи, дотримання єдиної стратегії підприємством, що прагне розвиватися і виходити на нові ринки.

Вдалий приклад цьому – Запорізький ливарно-механічний завод, який створений на основі виробничих потужностей комбінату «Запоріжсталь» і був представлений у «Козак-Палаці».

Запорізька компанія «Тріада Сварка» – постійний учасник виставки і партнер провідних машинобудівних та металургійних підприємств регіону – цього року продемонструвала роботизовані комплекси YASKAWA MOTOMAN, модульні столи і зварювальні штори власного виробництва, а також зварювальні матеріали й обладнання.

Серед міжнародних учасників – американська компанія «Haas Factory Outlet», яку представляє «Абпланалп Україна». Провідний інженер Олег Юрченко розповів, що холдинг складається з представництв і підприємств, які вже більше 20 років успішно працюють в країнах Європи і Азії, зокрема й в Україні. У Запоріжжі компанія презентувала токарний центр від «Haas» однієї з найпопулярніших серій ST, що працює в широкому діапазоні обробки.

Той факт, що виставка – краще місце для демонстрації новинок і сучасних розробок підтвердила й компанія «SmartPrint». На стенді відвідувачі могли ознайомитися з принципом роботи 3D принтера. Адже завдяки цьому винаходу сучасності бізнес і великі виробничі підприємства отримали унікальну можливість створювати інноваційні продукти, значно знижувати фінансові та часові витрати у межах наявного виробництва.

Сучасні композитні матеріали та продукцію з їх застосуванням продемонстрували компанії «Банг і Бансомер», «Карболайн», «Склопластикові труби», «Статус» та інші.

Завжди активні учасники виставкових заходів – науково-дослідні інститути та вищі навчальні заклади. За їх участю відбулися конференції «Литво. Металургія» і «Композити, склопластики – вектор розвитку».

Власні розробки і запатентовані технології представили Фізико-технологічний інститут металів і сплавів Національної академії наук України, Національна металургійна академія України, Дніпродзержинський державний технічний університет, Приазовський державний технічний університет.

Слід відзначити, що усі заходи у «Козак Палаці» викликали чимале зацікавлення, загалом були успішними і організатори вдячні за підтримку у їх проведені Комітету з питань промислової модернізації при ТПП України, Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Асоціації ливарників України, Фізико-технологічному інституту металів і сплавів НАН України, НТУ «Харківський політехнічний інститут», всім учасникам та гостям виставкового центру.

Наталія ОХРОМІЙ
Фото Олександра Пшегорлінського
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.