Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
351
30.05.2016р.
Промисловий форум: статус міжнародний, з акцентом на оновлення, пошук антикризових інструментів
У виставковому центрі «Козак-Палац» завершився традиційний виставковий форум промисловців, організатором якого у регіоні з 1997 року виступає Запорізька торгово-промислова палата.

 

24-а міжнародна спеціалізована виставка «Машинобудування. Металургія», виставки-конференції «Литво», «Композити та склопластики» продемонстрували нові досягнення промисловості, розробки науково-дослідних інститутів, створили сприятливі умови для зустрічі з партнерами і потенційними замовниками, інвесторами.

Цьогоріч продукцію та послуги представляли понад 120 учасників: провідні промислові підприємства з України, представники відомих торгових марок Бельгії, Естонії, Німеччини, Польщі, США, Швейцарії. На загальній виставковій площі понад 4 тисячі квадратних метрів презентовано машини, механізми і технологічне обладнання, інструмент та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, IT-технології у промисловості, композитні матеріали. Значна увага була приділена розробкам у галузі автоматизації виробництва, кращим світовим досягненням у сфері електроніки промислового призначення.

Різноманіття учасників виставкового форуму промисловців зацікавило делегацію з Республіки Туреччина – партнерів Запорізької ТПП.

Представники Промислової палати Адани та керівники профільних турецьких компаній провели перемовини з потенційними українськими партнерами і презентували власні компанії. У складі іноземної делегації – керівники підприємств, що працюють у галузі машинобудування, металообробки, литва і супутніх сферах важкої промисловості.

Під час урочистого відкриття виставкових заходів почесними дипломами Торгово-промислової палати України відзначені металургійний комбінат «Запоріжсталь», компанії «Укрест» та «Тріада ЛТД». З нагоди 25-річчя роботи в Україні почесною відзнакою Запорізької ТПП «Могутність краю» нагороджена компанія «Камоцці» – постійний учасник виставки «Машинобудування. Металургія». Також за багаторічну та плідну співпрацю почесними дипломами Запорізької торгово-промислової палати нагороджені Асоціація підприємств промислової автоматизації України, журнал «Обладнання та інструмент», Асоціація ливарників України, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України.

Основні акценти цьогорічних заходів – оновлення індустріального потенціалу країни, налагодження коопераційних зв’язків, пошук і застосування антикризових інструментів.

Про структурні зміни у промисловості України і розвиток машинобудування також йшлося під час «круглого столу»: з підприємцями спілкувалися голова Комітету з питань модернізації промисловості при ТППУ Володимир Власюк і генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак.

Зокрема, виступаючи Володимир Власюк зупинився не тільки на інструментах підтримки індустріалізації, залучення інвестицій, створення продукції з більшою доданою вартістю, але й відзначив велику роль наполегливої роботи, дотримання єдиної стратегії підприємством, що прагне розвиватися і виходити на нові ринки.

Вдалий приклад цьому – Запорізький ливарно-механічний завод, який створений на основі виробничих потужностей комбінату «Запоріжсталь» і був представлений у «Козак-Палаці».

Запорізька компанія «Тріада Сварка» – постійний учасник виставки і партнер провідних машинобудівних та металургійних підприємств регіону – цього року продемонструвала роботизовані комплекси YASKAWA MOTOMAN, модульні столи і зварювальні штори власного виробництва, а також зварювальні матеріали й обладнання.

Серед міжнародних учасників – американська компанія «Haas Factory Outlet», яку представляє «Абпланалп Україна». Провідний інженер Олег Юрченко розповів, що холдинг складається з представництв і підприємств, які вже більше 20 років успішно працюють в країнах Європи і Азії, зокрема й в Україні. У Запоріжжі компанія презентувала токарний центр від «Haas» однієї з найпопулярніших серій ST, що працює в широкому діапазоні обробки.

Той факт, що виставка – краще місце для демонстрації новинок і сучасних розробок підтвердила й компанія «SmartPrint». На стенді відвідувачі могли ознайомитися з принципом роботи 3D принтера. Адже завдяки цьому винаходу сучасності бізнес і великі виробничі підприємства отримали унікальну можливість створювати інноваційні продукти, значно знижувати фінансові та часові витрати у межах наявного виробництва.

Сучасні композитні матеріали та продукцію з їх застосуванням продемонстрували компанії «Банг і Бансомер», «Карболайн», «Склопластикові труби», «Статус» та інші.

Завжди активні учасники виставкових заходів – науково-дослідні інститути та вищі навчальні заклади. За їх участю відбулися конференції «Литво. Металургія» і «Композити, склопластики – вектор розвитку».

Власні розробки і запатентовані технології представили Фізико-технологічний інститут металів і сплавів Національної академії наук України, Національна металургійна академія України, Дніпродзержинський державний технічний університет, Приазовський державний технічний університет.

Слід відзначити, що усі заходи у «Козак Палаці» викликали чимале зацікавлення, загалом були успішними і організатори вдячні за підтримку у їх проведені Комітету з питань промислової модернізації при ТПП України, Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Асоціації ливарників України, Фізико-технологічному інституту металів і сплавів НАН України, НТУ «Харківський політехнічний інститут», всім учасникам та гостям виставкового центру.

Наталія ОХРОМІЙ
Фото Олександра Пшегорлінського
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.