Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
«Маємо на меті створення Робочої групи високого рівня з реагування на проблеми інвесторів в українській енергетиці, так як це передбачалось Меморандумом. Відтак, сподіваємося, що після запровадження механізму, Міністерство зможе і буде оперативно реагувати на проблеми інвесторів в українській енергетиці», – запевнив глава Міненерговугілля.
Ігор Насалик поінформував про заходи, які вдалося реалізувати у напрямі реформування галузі. Зокрема, звернув увагу на активну роботу щодо прийняття законодавства для формування енергетичного ринку і подолання монополізму. За його словами, прийняття постанови, якою схвалено модель розділення НАК «Нафтогаз України», значно прискорить процес формування ринкових відносин.
Міністр також пояснив ситуацію щодо формування запасів вугілля на ТЕС і заявив про готовність підтримати інвесторів, які запропонують проекти з переведення енергоблоків ТЕС на вугілля газової групи.
Ігор Насалик прокоментував нинішню ситуацію щодо роботи ОЕС та окреслив можливості української енергосистеми, перспективи розвитку гідроенергетики і альтернативних видів енергії.
Під час заходу представники бізнесу мали можливість поставити запитання міністру. Зокрема, вони обговорили питання щодо рентної плати, відповідальності надрокористувачів за порушення ліцензійних умов і вдосконалення механізму контролю, участі Міненерговугілля у робочій групі при НКРЕКП щодо якості газу.
Також питання стосувалися стратегії роботи Міненерговугілля і об’єднаної енергосистеми України, формування страхового запасу газу, залучення новітніх технологій у сферу видобутку газу тощо. Представники японських компаній цікавилися позицією Міненерговугілля щодо можливостей інвестувати в будівництво малих електростанцій поблизу родовищ бурого вугілля і впровадження проектів з використання шахтного газу.
За підсумками зустрічі сторони домовилися про поліпшення комунікацій та продовження співпраці з метою створення сприятливого інвестиційного клімату для бізнесу і залучення інвестицій в енергетичну галузь України.
Джерело: сайт Міенерговугілля
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
06/12/2019
|
27
|