Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
342
04.10.2016р.
Підприємства, що належать до сфери управління Міненерговугілля є передовими у застосуванні антикорупційних стандартів
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спрямовує роботу на виконання підприємствами антикорупційного законодавства, створення середовища щодо неприйняття корупції.

 

Про це свідчить зустріч представників ДП «НАЕК «Енегоатом» з експертами Ради Європи та представниками Національного агентства з питань запобігання корупції України. Зустріч відбулась днями у приміщенні державної компанії за підтримки Проекту Рамкової програми співробітництва «Східного партнерства» РЄ і ЄС «Боротьба з корупцією в Україні» у межах місії експертів Ради Європи щодо сприяння Національному агентству з питань запобігання корупції у розробці методології з оцінки корупційних ризиків та антикорупційних програм для державного сектора.

ДП «НАЕК «Енергоатом» було обрано для відвідування експертами, оскільки компанія є однією з перших в Україні, яка має власний досвід розробки та імплементації антикорупційної програми у державному секторі економіки.

Експерт Ради Європи Альбена Куюмджієва відзначила, що забезпечення відкритого доступу до інформації про антикорупційні заходи на офіційній веб-сторінці ДП «НАЕК «Енергоатом» сприяє ефективності реалізації антикорупційної програми на підприємстві.

Під час зустрічі обговорювалася методологія оцінювання корупційних ризиків та антикорупційної програми компанії. Директор центру із запобігання і протидії корупції Олег Поліщук розповів про проведені аудити корупційних ризиків компанії та про врахування їх результатів структурними підрозділами. Також О. Поліщук детально ознайомив із роботою антикорупційного підрозділу ДП НАЕК «Енергоатом», його структурою, складом, функціями і завданнями, серед яких – комунікація з іншими підрозділами компанії. Одним із перших кроків стало проведення навчань і формування організаційно-розпорядчої документації, яка визначає нові процедури і стандарти, спрямовані на відкритість, прозорість та усунення будь-яких негативних факторів, які можуть створювати корупційні фактори.

Як зазначив у своїй промові директор представництва ДП НАЕК «Енергоатом» у Брюсселі Андрій Тюрін, у питанні викорінення корупції насамперед необхідно вживати дії, спрямовані на зміни стереотипів у суспільстві, оскільки саме сформовані раніше стереотипи дуже часто суперечать нинішній дійсності, але продовжують створювати негативне середовище і формують негативні передбачення і недовіру.

Керівник відділу з питань розробки і моніторингу виконання антикорупційних програм Національного агентства з питань запобігання корупції Юлія Врублевська відзначила той факт, що ДП НАЕК «Енергоатом» є першим державним підприємством яке самостійно розробило і впровадило Антикорупційну програму, і повідомила про зацікавленість у співпраці фахівців ДП НАЕК «Енергоатом» з Національним агентством запобігання корупції при розробці типової Антикорупційної програми, а також розробки методології з оцінки корупційних ризиків.

З антикорупційними програмами державних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міненерговугілля, і господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, можна ознайомитися на веб-сайті Міненерговугілля у рубриці «Запобігання проявам корупції».

Джерело: mpe.kmu.gov.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.