Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
У заході взяли участь перший заступник міністра Галина Карп, заступник директора Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Віталій Кушніров, начальник Управління міжнародного співробітництва Олександра Козловська, представники НЕК «Укренерго».
Сторони попередньо обговорили можливості подальшого співробітництва в секторі енергетики,зокрема започаткування і реалізацію низки пріоритетних інвестиційних проектів.
Галина Карп поінформувала про інвестиційні потреби в енергетичному секторі України і наголосила, що з метою визначення пріоритетів для залучення інвестиційних ресурсів Міністерство здійснює розробку стратегічних програмних документів у галузі.
Зокрема, у липні поточного року Урядом схвалено Програму розвитку гідроенергетики на період до 2026 року. Крім того, за словами Галини Карп, особливої уваги потребує теплова генерація з огляду на взяті Україною зобов’язання стосовно зменшення викидів шкідливих речовин.
«У контексті вже розпочатих масштабних реформ енергетичного сектору Міністерство здійснює заходи з метою залучення фінансової, технічної та консультаційно-дорадчої підтримки», – наголосила перший заступник міністра і висловила сподівання на подальшу участь німецької сторони у розбудові енергетики України.
Нагадаємо, вищезазначена угода підписана у межах незв’язаного фінансового кредиту Уряду Німеччини загальним обсягом €500 млн., згідно з якою передбачається фінансування проектів в енергетичній галузі на €150 млн.
Завдяки угоді НЕК «Укренерго» матиме змогу реалізувати проект «Реконструкція підстанцій у східній частині України».
Зокрема, у межах проекту заплановано здійснити реконструкцію чотирьох трансформаторних підстанцій НЕК «Укренерго», які розташовані в Харківській та Дніпропетровській областях. Збільшення трансформаторної потужності дасть змогуусунути наявні критичні режимні проблеми, забезпечити надійне електропостачання споживачів Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей, створення передумов розбудови інфраструктури територій в східних регіонах України.
За матеріалами інтернет-сайту Міненерговуглепрому
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |