Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
359
07.12.2016р.
Американці спільно з китайцями займуться надійністю підстанцій
Компанія «Analog Devices» та Інститут енергетичних досліджень Китаю (CEPRI) днями підписали угоду про спільну діяльність в галузі підвищення надійності «розумних» трансформаторних підстанцій.

 

Smart substations є «нервовими центрами» сучасних електричних мереж, все частіше переходять з розряду просто мереж в категорію smart grids. Для того, щоб енергосистеми відповідали усім вимогам, що пред'являються у розрізі генерації, передачі та споживання електроенергії, окремі об'єкти насичуються складними електронними і сенсорними системами. З розвитком технологій, трансформаторні підстанції перестали бути виключно полем діяльності енергетиків, їх проектування, виробництво, інсталяція та експлуатація все більше потребують залучення фахівців із суміжних галузей.

Спільна команда ADI-CEPRI покликана зробити свій внесок у розвиток технологій підвищення надійності «розумних підстанцій». Комбінація польових, лабораторних і кабінетних досліджень, помножена на колосальний досвід і компетенцію двох провідних дослідницьких центрів глобального масштабу повинні стати драйвером інновацій у цільовій галузі.

Компанія «Analog Devices» давно і вельми успішно займається впровадженням інновацій у різних галузях, в тому числі і в сенсорних технологіях, у технологіях надійного оброблення сигналу для систем захисту, моніторингу і керування об'єктами електричних мереж. Своєю чергою CEPRI є великим дослідницьким центром, що працює у структурі «State Grid Corporation of China», найбільшої у світі електромережевої компанії і світового лідера з впровадження технологій smart grids. Об'єднання дослідницьких потенціалів CEPRI і ADI повинно втілитися у вирішення проблем що стоять перед галуззю і «вузьких місць» й має сприяти переходу від розумних мереж smart grids до цифрових мереж digital grids.

«Надійні електричні мережі – це кровоносна система сучасної цивілізації, – заявляє Рік Хесс (Rick Hess), виконавчий віце-президент «Analog Devices». – Вирішуючи проблему підвищення надійності «розумних» трансформаторних підстанцій, ADI і CEPRI спільно зможуть забезпечити користувачам більшу ефективність, комфорт і безпеку».

«Analog Devices» – світовий лідер у розробці високоефективних, високонадійних систем оброблення сигналів, вимірювання, а також сенсорних технологій. CEPRI має багатий досвід в галузі системного аналізу, випробувань та інспекції об'єктів енергосистеми, – пояснює Янбо Гво (Jianbo Guo), президент CEPRI. – Обидві сторони готові до плідної і взаємовигідної співпраці. Об'єднавшись в єдину систему енергетичних і електронних систем, ми зможемо підвищити надійність «розумних» підстанцій».

Крос-функціональні групи, що об'єднують інженерів з департаменту енергетики і відділів надійності напівпровідникової техніки з боку «Analog Devices» і департаментів високовольтного обладнання, релейного захисту, автоматизації та метрології з боку CEPRI, повинні будуть ідентифікувати і систематизувати специфічні фактори, що впливають на надійність «розумних» трансформаторних підстанцій, спільно розробити інноваційні рішення у заданих напрямах, провести серію технічних воркшопів, і, в результаті вийти на проекти нових міжнародних стандартів, впровадження яких сприяло б підвищенню надійності роботи «розумних» трансформаторних підстанцій і енергосистеми загалом.

Ну що ж, чекаємо від тандему CEPRI і ADI нових рішень і досягнень. А нині в українських розробників є можливість скористатися досвідом і знаннями «Analog Devices», втіленими в їх продукцію, в т.ч. і для розробки пристроїв і систем для застосування в електроенергетиці.

За матеріалами «VD MAIS»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.