Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Такі наміри днями у меморандумі задекларували перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський і засновник ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» Еніс Факиоглу.
За словами представників цієї компанії, потужність майбутньої вітроелектростанції на першому етапі реалізації проекту становитиме 20 МВт. Але у перспективі вони розглядають можливість встановлення вітротурбін мінімум на 50 МВт. Наразі триває оформлення проектно-кошторисної документації, а також інших необхідних документів, а вже у 2018 році заплановано будівництво перших «вітряків».
Під час розмови з інвесторами Ростислав Замлинський запевнив, що зі свого боку обласна державна адміністрація максимально сприятиме реалізації проекту у найстисліші терміни. «Ми максимально сприяємо інвестиційним проектам, а особливо, коли йдеться про альтернативну енергетику. Адже цей напрям є одним із пріоритетних у Стратегії розвитку Львівщини», – зазначив він.
Сторони домовились також у найближчий період напрацювати дорожню карту із реалізації цього проекту альтернативної енергетики на Сколівщині.
Під час дискусії перший заступник голови ОДА також розповів бізнесменам про комфортні умови, які отримують інвестори для розвитку на Львівщині. Зокрема він акцентував увагу на хорошій інфраструктурі, зручному розмитненні товарів, злагодженій роботі державних структур та окремо звернув увагу на «Службі інвестора», яка функціонує при облдержадміністрації.
Довідка
ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» заснована з ініціативи консорціуму турецьких компаній «Enisolar» і «Renerser» для розвитку вітрової енергетики на території України.
Цей консорціум уже встановив 20 вітро і 12 сонячних електростанцій у Туреччині, номінальною потужністю 1000 МВт.
За матеріалами відділу прес-служби департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |