Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
301
26.12.2016р.
«АББ» на міжнародному симпозіумі SIEMA'2016
У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся XIX Міжнародний симпозіум «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (SIEMA'2016)». Понад 100 вчених із університетів і наукових установ України, Польщі, Ізраїлю, Чехії представили свої доповіді в цих галузях науки.

 

Організаторами симпозіуму виступили Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» і Державна установа –«Інститут технічних проблем магнетизму Національної академії наук України».

Під час заходу працювали шість секцій:

• теоретична електротехніка;

• проблеми теорії і практики електричних машин;

• проблеми теорії і практики електричних апаратів;

• техніка сильних електричних і магнітних полів;

• електроізоляційна;

• кабельна та оптоволоконна техніка.

Вперше на симпозіумі обговорювали питання передачі електричної енергії.

У межах SIEMA'2016 в НТУ «ХПІ» відбувся семінар, який провела компанія «АББ Україна». Вона є представником міжнародної групи «АББ», яка розробляє технічні пристрої у сфері електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. За словами координатора симпозіуму, завідувача кафедри «Електричні апарати» ХПІ Бориса Клименка: «Семінари провідних електротехнічних компаній, представники яких демонструють на симпозіумі свої сучасні розробки світового рівня, уже стали традиційними».

На семінарі крім учасників симпозіуму були присутні також представники провідних проектних організацій і деяких виробничих компаній Харкова – АТ «Тяжпромелектропроект», ТОВ «Гідротехпроект», ДІПРОКОКС, ВАТ ХІ «Енергопроект», ПП «Корпоративні зернові системи», Державний НДПІ основної хімії «НІОХІМ», ТОВ «Південгіпроруда», ТОВ «Харківський проектно–конструкторський інститут «Теплоелектропроект-СОЮЗ», ПАТ «Укргідропроект», ТОВ НТЦ «Харківрелекомплект».

Цього року семінар був присвячений пристроям або апаратам плавного пуску асинхронних двигунів – проблемі надзвичайно актуальній, адже у світі зараз працює близько 300 000 000 асинхронних двигунів, більше половини з яких нагально потребують саме такого способу пуску. На семінарі була представлена сучасна серія апаратів PSTX.

Представник компанії «АББ Україна» Сергій Мезенцев продемонстрував можливості апаратів серії PSTX, детально роз'яснюючи призначення кожної складової. На реальному двигуні він показав, як здійснюється його плавний пуск і забезпечується можливість зменшення швидкості при обертанні вперед і назад для виконання операцій позиціонування навантажування двигуна.

Учасники семінару висловили щиру подяку організаторам і ведучому семінару, який зазначив, що компанія «АББ Україна» зацікавлена у проведенні подібних заходів. За словами Сергія Мезенцева, група «АББ» і надалі має намір ознайомлювати учасників з новими розробками в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Для дослідження можливостей приладу та навчання студентів, компанія передала одну зі своїх останніх розробок – пристрій плавного пуску PSTX30–600–70 лабораторному класу кафедри «Електричні апарати».

За матеріалами прес-центру «АББ Україна»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.