Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
376
20.01.2017р.
Oбговорено проект Плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року в галузі енергетики
Обговорення проведено за участю правління Громадської ради при Міненерговугілля, керівників структурних підрозділів Міненерговугілля, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, громадської ради при НКРЕКП, Реанімаційного пакету реформ.

 

Презентував основні положення проекту Плану заступник директора Департаменту інформаційних технологій та аналітичного забезпечення Денис Рудика, наголосивши, що план містить три основні розділи, які стосуються енергетичної сфери: досягнення енергетичної незалежності, впровадження Третього енергетичного пакета та реформування вугільної промисловості. Крім цього, визначено низку заходів щодо розвитку відновлювальної енергетики. Серед окреслених у плані на 2017 рік завдань – прийняття Енергетичної стратегії до 2035 року, Закону України «Про ринок електричної енергії», розробка і затвердження Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу України до 2020 року, робота над реструктуризацією вугільних підприємств, створенням централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива та інші.

Д. Рудика також поінформував, що по кожному заходу готуються і оприлюднюються звіти, які є у відкритому доступі.

Від Громадської ради виступив заступник голови Громадської ради професор Юлій Куцан. Загалом громадськість та експерти підтримали заплановані заходи і надали свої пропозиції.

Під час засідання учасники заходу також обговорили проект Енергетичної стратегії України до 2035 року. З цього питання виступила директор Департаменту електроенергетичного комплексу Ольга Буславець.

«У цьому проекті документа окреслено основні цілі та визначено вектор розвитку і галузі, та економіки країни в цілому», – зазначила вона. Водночас звернула увагу на необхідності доопрацювання проекту, зокрема чітко окреслити шляхи та необхідні ресурси для досягнення визначених цілей. «В Енергетичній стратегії України ми повинні побачити чітку дорожню карту виконання завдань, які дадуть змогу досягнути поставлених цілей»,– наголосила О. Буславець.

Про етапи роботи над проектом Енергетичної стратегії доповів директор Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Олександр Пономаренко. Про перспективи розвитку вугільної галузі поінформував директор Департаменту вугільно-промислового комплексу Олександр Владиченко.

Слушні пропозиції та зауваження до проекту Стратегії подали Василь Котко, Зиновій Буцьо, Володимир Коровкін та інші учасники заходу.

У виступах, зокрема, звертали увагу на потребу редагування документа, впорядкування термінів, стислішого та чіткішого викладу, а також винесення розділу, який містить аналіз стану енергетичної галузі, в додаток до документа.

За підсумками засідання громадськість та експерти вирішили усі надані пропозиції до проектів документів у найкоротший термін опрацювати спільно з профільними структурними підрозділами Міненерговугілля.

За матеріалами Міністерства енергетики та вугільної промисловості
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.