Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
286
24.02.2017р.
«Eaton»: прибутки торішні і на перспективу
Компанія «Eaton», світовий експерт в галузі керування енергією (NYSE: ETN), оголосила про те, що чистий і операційний прибуток на акцію у четвертому кварталі 2016 року становили $1,12. Чистий прибуток на акцію у четвертому кварталі 2016 року знизився на 3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Операційний прибуток, без урахування витрат на інтеграцію недавніх придбань в розмірі $1 млн у четвертому кварталі 2016 року і $14 млн в аналогічному кварталі 2015 року, зменшився на 4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року.

 

Чистий прибуток і операційний прибуток на акцію у 2017 році, за прогнозами, становитиме від $ 4,30 до $ 4,60.

Продажі у четвертому кварталі 2016 року становили $4,9 млрд, що на 4% менше, ніж за аналогічний період 2015 року. Зменшення продажів обумовлене 3% -м зменшенням органічних продажів і 1% -м зниженням у зв'язку з негативним впливом курсу іноземних валют.

«Операційний прибуток на акцію у четвертому кварталі відповідає проміжному прогнозу, не дивлячись на те, що обсяг продажів у цей період був на 1% нижче, ніж ми розраховували, – зазначає Крейг Арнольд, президент, головний операційний директор і член ради директорів компанії «Eaton». – Зменшення продажів обумовлене негативним впливом курсу іноземної валюти через зростання долара після виборів у США. Органічні продажі у четвертому кварталі засвідчили більше зростання, ніж ми очікували».

«Впродовж кварталу ми змогли вирішити низку питань страхування, над якими ми працювали багато років, – коментує пан Арнольд. – Сумарно дохід від страхової діяльності становив приблизно $70 млн. З огляду на це, ми вирішили інвестувати додаткові $70 млн в програму з реструктуризації. У підсумку, витрати на реструктуризацію у четвертому кварталі становили $90 млн, сумарна витрата за рік становила $211 млн».

«У зв'язку з прискореною реструктуризацією маржинальний прибуток підрозділів становив 14,6% у четвертому кварталі. Без урахування витрат на заходи з реструктуризації у цьому кварталі, маржинальний прибуток підрозділів становить 16,3% порівняно з 16% аналогічного кварталу 2015 року, – говорить Крейг Арнольд. – Грошові надходження від операційної діяльності у четвертому кварталі становили $638 млн. Надходження були незначно зменшені через наше рішення вкласти $100 млн у програму пенсійного страхування США. Ми продовжили повертати значні суми нашим акціонерам, викупивши акції на суму $163 млн у цьому кварталі. У 2016 році загальна вартість придбаних акцій становила $730 млн, 2,6% наших акцій було випущено в обіг на початку року».

«Загалом, операційний прибуток компанії на акцію за 2016 рік становив $4,22, що нижче нашого проміжного прогнозу на 2016 рік, що становив $4,30. Органічні продажі становили $200 млн, що нижче проміжного прогнозу через ослаблення ринків збуту. Ми вдячні працівникам компанії за проведену роботу торік. Грошові надходження у 2016 році сягли $2,6 млрд, співвідношення припливу грошових коштів до чистого прибутку становило 107%. Вільний потік грошових коштів як відсоток від продажів досяг рекордного показника – 10,4%», – відзначив президент «Eaton».

«Загалом, у 2017 році ми припускаємо, що чистий прибуток на акцію буде коливатися у межах $4,30 – $4,60, що на 6% вище проміжного прогнозу за чистим прибутком на акцію і на 5% вище проміжного прогнозу з операційного прибутку на акцію у 2016 році. Ми очікуємо стабільної органічної виручки, негативний вплив курсу іноземних валют становитиме $300 млн. Ми вважаємо, що чистий прибуток і операційний прибуток на акцію у першому кварталі 2017 року коливатиметься між $0,80 і $0,90, – коментує пан Арнольд. – У нашому проміжному прогнозі на 2017 рік на цей час ми не враховуємо публічні заяви і пропозиції нової адміністрації США, до їх законодавчого врегулювання».

Результати бізнес-підрозділів

Продажі в сегменті «Електротехнічні продукти» становили $1,7 млрд, що можна порівняти з показником у четвертому кварталі 2015 року. Органічні продажі підвищилися на 1%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток без урахування витрат на інтеграцію недавніх придбань у розмірі $1 млн становив $317 млн, що на 4% вище, ніж в аналогічному кварталі 2015 року.

«Операційна маржа у четвертому кварталі становила 18,4%, без урахування витрат на реструктуризацію у розмірі $17 млн – 19,4%, – зазначає пан Арнольд. - Замовлення в сегменті «Електротехнічні продукти» у четвертому кварталі зросли на 3% порівняно з четвертим кварталом 2015 року, що викликано зростанням у країнах Південної і Північної Америки, а також у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У країнах Європи і Близького Сходу ситуація стабільна. В Америці зростання було зумовлене збільшенням кількості замовлень на продукцію та сервісні рішення для житлових об'єктів і на освітлення, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону ми фіксуємо посилення в сегменті рішень для забезпечення якісного електроживлення».

Продажі у підрозділі «Електротехнічні системи і послуги» становили $1,5 млрд, що на 3% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Органічні продажі знизилися на 2%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток у цьому сегменті становив $177 млн, що на 15% менше, ніж за аналогічний період 2015 року. Причиною зменшення є витрати на реструктуризацію, які становили $29 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $3 млн четвертого кварталу 2015 року.

«Операційна маржа становила 12,2%, без урахування витрат на реструктуризацію – 14,2%, – зазначив пан Арнольд. – На маржу як і раніше впливає спад на великих промислових проектах і на ринках нафти і газу».

«Замовлення у четвертому кварталі зменшилися на 7% порівняно з аналогічним кварталом 2015 року, що обумовлено спадом в країнах Південної і Північної Америки, викликаним ослабленням попиту на великих промислових проектах і на ринках нафти і газу», – говорить він. Замовлення в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону демонструють двозначне зростання в четвертому кварталі, завдяки збільшенню замовлень на розробку проектів. У країнах Європи і Близького Сходу ситуація залишається стабільною.

Продажі Гідравлічного підрозділу становили $520 млн, що на 6% нижче порівняно з аналогічним кварталом 2015 року. Органічні продажі знизилися на 5%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток у четвертому кварталі сягнув $37 млн, що демонструє 40% -й спад порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Причиною зменшення є витрати на реструктуризацію, які становили $23 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $3 млн четвертого кварталу 2015 року.

«Наша операційна маржа у цьому кварталі становила 7,1%, без урахування витрат на реструктуризацію – 11,5%, – зазначає пан Арнольд. – Замовлення на продукцію Гідравлічного підрозділу у четвертому кварталі 2016 року збільшилися на 8%, зі зростанням у всіх регіонах. Замовлення надходили в основному від оригінальних виробників обладнання».

Продажі Аерокосмічного підрозділу становили $425 млн, що на 3% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Загалом, це обумовлено негативним впливом курсу іноземних валют. Операційний прибуток у четвертому кварталі становив $84 млн, що на 9% вище, ніж у четвертому кварталі 2015 року.

«Операційний прибуток у цьому кварталі становив 19,8%, – говорить президент «Eaton». – Замовлення в цьому кварталі зменшилися на 1% порівняно з аналогічним періодом 2015 року. Ми помітили, що посилюється зростання на ринках комерційного та військового транспорту, а також військових гвинтокрилів. Якщо говорити про замовлення на літаки бізнес-класу і військові винищувачі, то тут спостерігаємо помірніше зростання».

Продажі Автотранспортного підрозділу становили $741 млн, що на 12% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року, що викликано зменшенням в органічних продажах. Операційний прибуток у цьому сегменті у четвертому кварталі становив $97 млн, що на 37% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Витрати на реструктуризацію, які становили $13 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $1 млн у четвертому кварталі 2015 року, вплинули на розмір операційного прибутку.

«Операційний прибуток у цьому кварталі становив 13,1%, без урахування витрат на реструктуризацію – 14,8%", – відзначив Крейг Арнольд.

Довідково

«Eaton» – світовий експерт у галузі керування енергією. У 2016 році обсяг продажів компанії становив $19,7 млрд. «Eaton» пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого керування електротехнічною, гідравлічною і механічною енергією. Штат «Eaton» становить близько 95 000 працівників. Компанія здійснює продажі у більш ніж 175 країни світу.

За матеріалами компанії «Eaton»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.