Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
312
24.02.2017р.
«Eaton»: прибутки торішні і на перспективу
Компанія «Eaton», світовий експерт в галузі керування енергією (NYSE: ETN), оголосила про те, що чистий і операційний прибуток на акцію у четвертому кварталі 2016 року становили $1,12. Чистий прибуток на акцію у четвертому кварталі 2016 року знизився на 3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Операційний прибуток, без урахування витрат на інтеграцію недавніх придбань в розмірі $1 млн у четвертому кварталі 2016 року і $14 млн в аналогічному кварталі 2015 року, зменшився на 4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року.

 

Чистий прибуток і операційний прибуток на акцію у 2017 році, за прогнозами, становитиме від $ 4,30 до $ 4,60.

Продажі у четвертому кварталі 2016 року становили $4,9 млрд, що на 4% менше, ніж за аналогічний період 2015 року. Зменшення продажів обумовлене 3% -м зменшенням органічних продажів і 1% -м зниженням у зв'язку з негативним впливом курсу іноземних валют.

«Операційний прибуток на акцію у четвертому кварталі відповідає проміжному прогнозу, не дивлячись на те, що обсяг продажів у цей період був на 1% нижче, ніж ми розраховували, – зазначає Крейг Арнольд, президент, головний операційний директор і член ради директорів компанії «Eaton». – Зменшення продажів обумовлене негативним впливом курсу іноземної валюти через зростання долара після виборів у США. Органічні продажі у четвертому кварталі засвідчили більше зростання, ніж ми очікували».

«Впродовж кварталу ми змогли вирішити низку питань страхування, над якими ми працювали багато років, – коментує пан Арнольд. – Сумарно дохід від страхової діяльності становив приблизно $70 млн. З огляду на це, ми вирішили інвестувати додаткові $70 млн в програму з реструктуризації. У підсумку, витрати на реструктуризацію у четвертому кварталі становили $90 млн, сумарна витрата за рік становила $211 млн».

«У зв'язку з прискореною реструктуризацією маржинальний прибуток підрозділів становив 14,6% у четвертому кварталі. Без урахування витрат на заходи з реструктуризації у цьому кварталі, маржинальний прибуток підрозділів становить 16,3% порівняно з 16% аналогічного кварталу 2015 року, – говорить Крейг Арнольд. – Грошові надходження від операційної діяльності у четвертому кварталі становили $638 млн. Надходження були незначно зменшені через наше рішення вкласти $100 млн у програму пенсійного страхування США. Ми продовжили повертати значні суми нашим акціонерам, викупивши акції на суму $163 млн у цьому кварталі. У 2016 році загальна вартість придбаних акцій становила $730 млн, 2,6% наших акцій було випущено в обіг на початку року».

«Загалом, операційний прибуток компанії на акцію за 2016 рік становив $4,22, що нижче нашого проміжного прогнозу на 2016 рік, що становив $4,30. Органічні продажі становили $200 млн, що нижче проміжного прогнозу через ослаблення ринків збуту. Ми вдячні працівникам компанії за проведену роботу торік. Грошові надходження у 2016 році сягли $2,6 млрд, співвідношення припливу грошових коштів до чистого прибутку становило 107%. Вільний потік грошових коштів як відсоток від продажів досяг рекордного показника – 10,4%», – відзначив президент «Eaton».

«Загалом, у 2017 році ми припускаємо, що чистий прибуток на акцію буде коливатися у межах $4,30 – $4,60, що на 6% вище проміжного прогнозу за чистим прибутком на акцію і на 5% вище проміжного прогнозу з операційного прибутку на акцію у 2016 році. Ми очікуємо стабільної органічної виручки, негативний вплив курсу іноземних валют становитиме $300 млн. Ми вважаємо, що чистий прибуток і операційний прибуток на акцію у першому кварталі 2017 року коливатиметься між $0,80 і $0,90, – коментує пан Арнольд. – У нашому проміжному прогнозі на 2017 рік на цей час ми не враховуємо публічні заяви і пропозиції нової адміністрації США, до їх законодавчого врегулювання».

Результати бізнес-підрозділів

Продажі в сегменті «Електротехнічні продукти» становили $1,7 млрд, що можна порівняти з показником у четвертому кварталі 2015 року. Органічні продажі підвищилися на 1%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток без урахування витрат на інтеграцію недавніх придбань у розмірі $1 млн становив $317 млн, що на 4% вище, ніж в аналогічному кварталі 2015 року.

«Операційна маржа у четвертому кварталі становила 18,4%, без урахування витрат на реструктуризацію у розмірі $17 млн – 19,4%, – зазначає пан Арнольд. - Замовлення в сегменті «Електротехнічні продукти» у четвертому кварталі зросли на 3% порівняно з четвертим кварталом 2015 року, що викликано зростанням у країнах Південної і Північної Америки, а також у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У країнах Європи і Близького Сходу ситуація стабільна. В Америці зростання було зумовлене збільшенням кількості замовлень на продукцію та сервісні рішення для житлових об'єктів і на освітлення, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону ми фіксуємо посилення в сегменті рішень для забезпечення якісного електроживлення».

Продажі у підрозділі «Електротехнічні системи і послуги» становили $1,5 млрд, що на 3% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Органічні продажі знизилися на 2%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток у цьому сегменті становив $177 млн, що на 15% менше, ніж за аналогічний період 2015 року. Причиною зменшення є витрати на реструктуризацію, які становили $29 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $3 млн четвертого кварталу 2015 року.

«Операційна маржа становила 12,2%, без урахування витрат на реструктуризацію – 14,2%, – зазначив пан Арнольд. – На маржу як і раніше впливає спад на великих промислових проектах і на ринках нафти і газу».

«Замовлення у четвертому кварталі зменшилися на 7% порівняно з аналогічним кварталом 2015 року, що обумовлено спадом в країнах Південної і Північної Америки, викликаним ослабленням попиту на великих промислових проектах і на ринках нафти і газу», – говорить він. Замовлення в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону демонструють двозначне зростання в четвертому кварталі, завдяки збільшенню замовлень на розробку проектів. У країнах Європи і Близького Сходу ситуація залишається стабільною.

Продажі Гідравлічного підрозділу становили $520 млн, що на 6% нижче порівняно з аналогічним кварталом 2015 року. Органічні продажі знизилися на 5%, негативний вплив курсу іноземних валют становив 1%. Операційний прибуток у четвертому кварталі сягнув $37 млн, що демонструє 40% -й спад порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Причиною зменшення є витрати на реструктуризацію, які становили $23 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $3 млн четвертого кварталу 2015 року.

«Наша операційна маржа у цьому кварталі становила 7,1%, без урахування витрат на реструктуризацію – 11,5%, – зазначає пан Арнольд. – Замовлення на продукцію Гідравлічного підрозділу у четвертому кварталі 2016 року збільшилися на 8%, зі зростанням у всіх регіонах. Замовлення надходили в основному від оригінальних виробників обладнання».

Продажі Аерокосмічного підрозділу становили $425 млн, що на 3% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Загалом, це обумовлено негативним впливом курсу іноземних валют. Операційний прибуток у четвертому кварталі становив $84 млн, що на 9% вище, ніж у четвертому кварталі 2015 року.

«Операційний прибуток у цьому кварталі становив 19,8%, – говорить президент «Eaton». – Замовлення в цьому кварталі зменшилися на 1% порівняно з аналогічним періодом 2015 року. Ми помітили, що посилюється зростання на ринках комерційного та військового транспорту, а також військових гвинтокрилів. Якщо говорити про замовлення на літаки бізнес-класу і військові винищувачі, то тут спостерігаємо помірніше зростання».

Продажі Автотранспортного підрозділу становили $741 млн, що на 12% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року, що викликано зменшенням в органічних продажах. Операційний прибуток у цьому сегменті у четвертому кварталі становив $97 млн, що на 37% нижче, ніж у четвертому кварталі 2015 року. Витрати на реструктуризацію, які становили $13 млн у четвертому кварталі 2016 року порівняно з $1 млн у четвертому кварталі 2015 року, вплинули на розмір операційного прибутку.

«Операційний прибуток у цьому кварталі становив 13,1%, без урахування витрат на реструктуризацію – 14,8%", – відзначив Крейг Арнольд.

Довідково

«Eaton» – світовий експерт у галузі керування енергією. У 2016 році обсяг продажів компанії становив $19,7 млрд. «Eaton» пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого керування електротехнічною, гідравлічною і механічною енергією. Штат «Eaton» становить близько 95 000 працівників. Компанія здійснює продажі у більш ніж 175 країни світу.

За матеріалами компанії «Eaton»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
172
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.