Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
22349
03.03.2017р.
Пристрої захисного відключення з чутливістю до змішаних частот (тип F)
У новому стандарті IEC/EN 62423 додано визначення пристроїв захисного відключення типу F. Цей тип забезпечує надійний захист від синусоїдальних струмів стікання і пульсуючих струмів стікання з постійною складовою (як і для пристроїв типу A). Крім цього, він також здатен обробляти залишкові струми стікання зі змішаними частотами аж до 1 кГц (10; 50; 1000 Гц) відповідно до стандарту IEC 62423.

 

ПЗВ типу F можуть сприймати згладжені постійні залишкові струми до 10 мА, при цьому не втрачаючи свої стандартні функціональні можливості, мають виконання з короткочасною витримкою часу відключення і відрізняються від інших пристроїв високою стійкістю до перепадів напруги: це забезпечує мінімальне помилкове спрацьовування і високий ступінь безпеки.

Компанія Eaton пропонує лінійку ПЗВ PFIM типу F у 2-полюсному або 4-полюсному виконанні на номінальні струми від 25 до 63 А. Виконані у двох версіях для різних залишкових струмів стікання на землю (30 та 300 мА), ПЗВ типу F мають незалежне від напруги живлення спрацювання і можуть бути використані для захисту від пошкодження ізоляції, а також для додаткового захисту персоналу. Це, у свою чергу, призвело до змін в рекомендаціях зі встановлення, особливо у разі застосування з частотно-регульованими приводами.

ПЗВ типу F призначені спеціально для використання в агрегатах з однофазними перетворювачами частоти, які зараз активно використовують у сучасних побутових пристроях, таких як пральні машини, теплові насоси або потужні перфоратори. У цих типах застосування можуть виникнути залишкові струми зі змішаними частотами, які не сприймаються стандартними пристроями захисного відключення типу AC.

Виявлення змішаних частот і висока стійкість до залишкових постійних струмів до 10 мА забезпечують чудовий захист для людей і систем у всіх сферах застосування, де використовують двигуни з однофазним перетворювачем частоти.

Час витримки відключення 10 мс забезпечує високу стійкість до імпульсних струмів, що дає можливість уникнути помилкових спрацювань у системах з встановленими обмежувачами імпульсних перенапруг. Загалом ПЗВ типу F дають електромонтажникам змогу підвищити надійність системи, забезпечуючи при цьому високий рівень захисту користувача.

Нові PFIM типу F призначені для захисту ліній з однофазними перетворювачами частоти 1 фаза і встановлюються в фазний/нейтральний провідник на боці живлення. ПЗВ типу F не підходять для приладів, які можуть генерувати згладжені залишкові DC струми стікання. Вони не годяться для встановлення в мережах з частотами, які відрізняються від номінальної частоти 50 Гц (наприклад, на виході з перетворювача частоти). Електричні споживачі, які у випадку несправності можуть генерувати згладжені DC залишкові струми стікання, повинні бути захищені ПЗВ з універсальною чутливістю до залишкового струму (тип B, Bfq або тип B + для пристроїв FRMdM).

Більш детально з інформацією про нові пристрої захисного відключення PFIM типу F можна ознайомитися на сайті

www.moeller.kiev.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.