Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
22305
29.03.2017р.
Нова генерація перетворювачів частоти - просте регулювання з DE11
PowerXL DE11 пропонує нові варіанти застосування для підвищення енергоефективності в машинобудуванні. Eaton розширив лінійку пускових пристроїв з регулюванням швидкості (Variable Speed Starter) PowerXL DE1 асортиментом DE11. На додаток до комунікації по шині Modbus в стандартній комплектації і опції для комунікації по шині SmartWire-DT, нові пристрої DE11 також пропонують можливість прямого під’єднання до комунікаційної шини CANopen. Це відразу відкриває багато додаткових сегментів застосування в машинобудуванні, а також дає змогу просто, ефективно і з мінімальними витратами забезпечити відповідність вимогам нової європейської директиви з енергоефективності ErP.

 

Пускові пристрої з регулюванням швидкості – це нова категорія продуктів, які компанія Eaton нещодавно представила на ринку. Завдяки їй підприємство прагне надати клієнтам альтернативу, яка дозволила б надійно захищати і комутувати двигуни та забезпечити їх роботу в енергетично ефективний спосіб. Коли справа доходить до задоволення мінімальних вимог щодо ефективності, наприклад, для насосів і вентиляторів, процеси і обладнання часто потребують електронного регулювання швидкості. У багатьох випадках, однак, частотні перетворювачі виявляються надмірними з точки зору функціональності і занадто складними у керуванні та налагодженні, в той час як пускачі прості у використанні, але мають обмежені функціональні можливості. Пускові пристрої з регулюванням швидкості заповнють цю прогалину і поєднують у собі переваги обох типів пристроїв.

Так само, як і DE1, новий DE11 дає змогу регулювати швидкість обертання для асинхронних двигунів потужністю до 7,5 кВт й аналогічний захисним пристроям або пусковим збіркам за концепцією роботи "одразу з коробки" без налаштування параметрів. На новому рівні конфігурації DE11 оснащений роз’ємними клемами керування, що забезпечують попереднє приєднання та економлять час і зусилля інженерів і складальників шаф. Користувач може встановити пристрій горизонтально або вертикально. Ширина пристрою відповідає стандартній ширині пускової збірки двигуна, тому, як правило, DE11 можна встановити безпосередньо на місці старої збірки. Це також спрощує процес модернізації наявного обладнання.

Нові пристрої мають алгоритм автоматичного налаштування, при якому всі основні параметри будуть визначені і налаштовані відразу після пуску. Всі вбудовані функції захисту також підлаштовуються під умови та режими роботи двигуна. Заводські установки легко і швидко можна замінити на індивідуальні для конкретного завдання за допомогою універсального втичного модуля конфігурації. Щоб зробити необхідні зміни в заводських налаштуваннях, користувачеві достатньо взяти тільки викрутку - не потрібно ні клавіатури, ні програмного забезпечення. На практиці порівняно з традиційними рішеннями, цей тип конфігурації скорочує час монтажу до 70%. Однак можливість під’єднання зовнішньої клавіатури з дисплеєм, під’єднання до ПК з програмою drivesConnect та функція перенесення налаштувань за допомогою копіювального пристрою також збережені, як і в більш функціональних серіях перетворювачів частоти DC1 та DA1.

Оснащені системою захисту від небажаних спрацювань, пускові пристрої з регулюванням швидкості забезпечують високий рівень надійності. Крім цієї функції, пристрій може виявляти регенеративну рекуперацію енергії від двигуна і автоматично її контролювати. Пристрій також має функцію автоматичного повторного пуску, функцію гальмування постійним струмом, керування постійним струмом в разі дисбалансу, автоматичне зниження частоти комутації при високому навантаженні або при високих температурах навколишнього середовища; вбудований захист двигуна і захист від короткого замикання, а також прямий захист двигуна термістором. Пристрій також можна використовувати без зниження характеристик до температури 60°C.

Завдяки своїм унікальним характеристикам пусковий пристрій з регулюванням швидкості PowerXL DE1 отримав нагороду «Industriepreis 2015» [2015 Приз німецької промисловості] в категорії електротехніки. Обидва типи DE1 і DE11 можна застосовувати не тільки для регулювання насосів і вентиляторів, а у багатьох інших сферах, для яких раніше не було ідеальних рішень. До таких випадків належать також ті, при яких використання прямого пуску з перемиканням «зірка-трикутник» або використання пристрою плавного пуску не видається можливим, оскільки технологія не дозволяє зменшення початкової частоти, а прямий пуск призводить до надзвичайно високого пускового струму. Крім того, пристрій пропонує рішення для зростальної кількості задач з фіксованою швидкістю, де потрібні частоти, що відрізняються від частоти мережі живлення.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті компанії www.moeller.kiev.ua або на сторінці електронного каталогу ecat.moeller.net.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.