Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
373
24.05.2017р.
Замовлення на $30 млн для модернізації лінії електропередачі
Компанія «АББ» отримала замовлення вартістю більше $30 млн від національної електричної компанії Демократичної Республіки Конго (ДРК) «Société nationale d'électricité» (SNEL) на часткову модернізацію лінії електропередачі постійного струму високої напруги «Inga-Kolwezi». Угода є частиною проекту FRIPT, фінансованого компанією «Glencore» та керується «Congo Energy», яка є дочірньою компанію «Forrest Group International». Ця лінія передає електроенергію від гідроелектростанції «Inga» на річці Конго до гірничодобувного району Катанга на південному сході країни. Цією лінією також експортується надлишкова електроенергія до країн півдня Африки, що мають пов’язані енергетичні системи (Southern African Power Pool).

 

Лінію електропередач довжиною 1 700 км збудовано компанією «АББ» у 1982 році, і на той час вона була найдовшою у світі. У 2009 році «АББ» модернізувала її, встановивши нові тиристорні клапани, високовольтну апаратуру і свою систему захисту та контролю MACHTM. Передова система MACH від «АББ» підтримує цифрову пропозицію компанії, засновану на AbilityTM і працює як мозок лінії постійного струму високої напруги (HVDC) – моніторить, контролює та захищає складні технології на станціях, керує тисячами операцій, щоб забезпечити надійність енергопостачання.

Тепер компанії «АББ» доручено провести ремонт, що значно підвищить пропускну здатність, збільшить надійність електромережі, продовжить термін служби та забезпечить ефективну передачу електроенергії з гідроелектростанції регіоном. Модернізація дасть змогу збільшити пропускну здатність з 520 МВт (MW) до 1000 МВт, що забезпечить постачання електроенергії до гірничодобувного району Катанга та зміцнить енергетичну інфраструктуру ДРК. Обсяг робіт «АББ» за проектом передбачає системні дослідження, постачання ключового обладнання, такого як високовольтна апаратура та введення в експлуатацію.

«Ми раді продовжити нашу багаторічну співпрацю з лінією постійного струму високої напруги «Inga-Kolwezi» та зробити свій внесок у зміцнення енергетичної інфраструктури ДРК. Ця модернізація стимулюватиме постачання екологічно чистої гідроелектроенергії для промислових та побутових споживачів, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії «АББ». – Це замовлення підтверджує нашу позицію лідера з технологій постійного струму високої напруги (HVDC), стратегічний фокус на сервісі та наше прагнення до зростання в Африці. Воно також зміцнює наші позиції як найкращого партнера для забезпечення міцнішої, інтелектуальнішої та екологічно чистої електромережі».

ДРК є 11-ю серед найбільших країн у світі, площа якої становить близько ¼ площі США. Її населення – приблизно 80 млн, а рівень електрифікації один з найнижчих у світі – більше 80% людей все ще не мають доступу до електроенергії. Загальну встановлену потужність генерації оцінюють у приблизно 2,5 МВт (MW), і це майже цілком енергія з гідроелектростанцій. Більшість цієї електроенергії призначена для видобувної галузі, особливо мідного сектору, де брак адекватного забезпечення енергією перешкоджає зростанню. Наразі ДРК використовує тільки 2% свого потенціалу гідроелектроенергетики, що за оцінками становить 100 000 МВт (MW), 40% з яких зосереджені на електростанції «Inga», де уряд працює над підвищенням потужності.

Компанія «АББ» була новатором у технології постійного струму високої напруги (HVDC) більше 60 років, тому і отримала замовлення на близько 100 таких проектів, що представляють загальну встановлену потужність у близько 120 000 МВт . Це представляє близько половини світового парку встановленого обладнання. «АББ» надалі розвивала технологію постійного струму високої напруги у 1990 роках, створивши рішення HVDC Light® із застосуванням інвертора напруги (VSC), компанія також прокладає шлях у цій технології, виконавши 18 з 24 проектів інвертора напруги для постійного струму високої напруги (VSC HVDC), що були введені в експлуатацію в усьому світі.

«АББ» працює у 23 країнах Африки і має близько 5 000 працівників на цьому континенті. Як компанія-лідер з технологій для енергетичних фірм, організацій, промисловості, транспорту та інфраструктури в усьому світі, «АББ» підтримує зростання Африки інноваційними рішеннями, спрямованими на вирішення місцевих завдань, від доступу до електрики до розвитку промисловості та екологічно системного транспорту. Частиною прихильності «АББ» до Африки є надання компанією стипендій, організації стажувань для талановитих інженерів, які потребують фінансової підтримки для завершення навчання. Обсяг щорічних продажів «АББ» в Африці становить близько $1,5 млрд, виробничі операції ведуться в Єгипті та ПАР.

Нагадаємо, що компанія «АББ» – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Її технології дають змогу енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 працівників. В Україні «АББ» розпочала роботу в 1992 році.

Джерело: прес-реліз «АББ»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.