Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
371
01.08.2017р.
Мікроенергосистема від АББ буде забезпечувати Арубу електроенергією
Мікроенергосистема від АББ інтегруватиме електроенергію від сонячних та вітрових установок, щоб забезпечити електрикою острів у Карибському басейні, який раніше повністю залежав від викопного палива.

 

Компанія АББ поставить сучасну мікроенергосистему для головної енергетичної компанії, що забезпечує голландський острів Аруба у Карибському басейні, WEB Aruba N.V.. Програмне забезпечення, технології автоматизації та управління від АББ допомагатимуть компанії WEB Aruba інтегрувати електроенергію з сонячних та вітрових установок, прогнозувати і краще планувати та оптимізувати операції у режимі реального часу, щоб задовольняти зростаючі потреби Аруби в електроенергії.

Острів має 32 км у довжину та 10 км у найширшому місті. Його площа складає 179 км2, а населення – близько 103 000 мешканців. Аруба є популярним туристичним напрямком, пік попиту на електрику у 134 мегават наразі забезпечується тепловою, вітровою та сонячною генерацією. Енергетична компанія поставила перед собою мету – генерувати половину електроенергії на рік з відновлюваних джерел, а другу половину – з альтернативних видів палива до 2020 року, щоб підтримати стратегію уряду про повне позбавлення від залежності від викопного палива.

Рішення мікроенергосистеми від АББ дозволяє інтегрувати комплексний пакет генерації електроенергії та максимально використовувати енергію з відновлюваних джерел, оптимізуючи операції у режимі реального часу. Використовуючи 24-годинні прогнози як щодо генерації електроенергії з відновлюваних джерел, так і щодо системного навантаження, ця система буде допомагати планувати операції та налаштовувати диспетчерське управління у режимі реального часу, щоб враховувати зміни у виробленні електроенергії з відновлюваних джерел, навантаженні та доступній генерації. Це робить електромережу більш автоматизованою.

В основі рішення – сучасна система управління з можливістю динамічного скидання навантаження. Під час великих стрибків у системі, з якими не зможуть впоратися системи генерації та зберігання, система негайно вираховує мінімальний обсяг навантаження, який необхідно скинути для стабілізації частоти. Вона також забезпечує такий розподіл скидання навантаження, щоб це не нашкодило критично важливому обладнанню.

«Це інноваційне рішення мікроенергосистеми підтримає енергетичну компанію острова WEB Aruba у прагненні інтегрувати більше електроенергії з відновлюваних джерел та підтримувати надійність та ефективність енергопостачання, щоб задовольняти зростаючий попит на електроенергію, – зазначив Массімо Даніелі керуючий директор бізнес-юніта АББ «Автоматизація електричних мереж», що є частиною бізнес-напряму «Електричні мережі» компанії. – Встановлене програмне забезпечення, технології автоматизації та управління також забезпечуватимуть цілодобове прогнозування і зроблять електромережу більш потужною, «інтелектуальною» та екологічно чистою».

«Ми прагнемо продовжувати розвивати подальші проекти разом з АББ, оскільки вони дозволяють нам досягти наших цілей, завдяки залученню нових відновлюваних джерел електроенергії, нових технологій, а також завдяки створенню додаткової цінності економіці нашого острова», – пояснив Френсіс Рас, керівник Відділу з технічних питань компанії WEB Aruba.

Компанія АББ є піонером в галузі технологій для мікроенергосистем. Компанія виконала близько 40 встановлень по всьому світу у широкому діапазоні застосувань, що працюють у віддалених місцевостях, на островах, в енергетичних компаніях та промислових кампусах.

Про компанію АББ

Компанія АББ – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

За матеріалами АВВ
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.