Вам подобається оновлений портал?
Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Більшу частину введених у І півріччі 2017 року потужностей, а саме – 118,1 МВт, становлять об’єкти сонячної енергетики. Ще 5,5 МВт – це електростанції на біогазі, а 2,9 МВт – об’єкти малої гідроенергетики.
Важливо, що цьогоріч одна сонячна електростанція та дві мікро ГЕС отримали надбавку до «зеленого» тарифу за використання обладнання українського виробництва.
«Ця статистика – яскраве підтвердження ефективної дії розроблених спільно з Держенергоефективності та прийнятих Парламентом законодавчих ініціатив. Ключову роль відіграє Закон України від 04.06.2015 р. № 514-VIII щодо створення конкурентних умов для виробництва «чистої» енергії», –прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Відповідно до чинного Закону «зелений» тариф прив’язано до курсу євро до 2030 року, що дає змогу нівелювати ризики інфляції. Також, скасовано вимогу щодо «місцевої складової» та запроваджено надбавку до тарифу за використання українського обладнання. Загалом, «зелені» тарифи в Україні нині є одними з найбільших в Європі.
Крім цього, уже в цьому році законодавством передбачено укладання довготермінових договорів купівлі-продажу електроенергії, виробленої за «зеленим» тарифом, на весь період дії цього тарифу.
За повідомленням Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
15/01/2021
|
0
|